Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Kažkaip šitoj temelėj daugiausia šalikėlių, skraisčių, o gal kuri turite šakute nertos suknelės pavyzdžių? smile.gif arba gal esate nėrusios šakute suknyte?būtu įdomu pamatyti smile.gif
Atsakyti
labai daug visokių grožybių http://club.osinka.ru/topic-12619
kelias dienas "mirkau", peržiūrėk, tikrai rasi ir modelių ir aprašymų, tuo labiau, kad mačiau mergaičių ir iš LT
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 10 18, 10:27)
labai daug visokių grožybių http://club.osinka.ru/topic-12619
kelias dienas "mirkau", peržiūrėk, tikrai rasi ir modelių ir aprašymų, tuo labiau, kad mačiau mergaičių ir iš LT

Dėkuj už nuoroda. Kadangi rusiškai nemoku, tai į šį puslapį retai užsuku. blush2.gif
Atsakyti
Na ką, rodau pora naujų darbų: kepurė ir šalikas. Abu daugiau dėl mados, nei dėl šilumos, tai labai tankiai megzti nesistengiau. Nors dukra sako, kad šilumos gerokai daugiau nei aš įsivaizduoju smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gražus komplektukas thumbup.gif . Noriu paklaust kokia siūlų sudėtis ? Esu nėrus iš mocheros, tai ilgiau panešiojus praranda formą, labiau šventej pasipuošt tinka, o čia toks tvirtas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Selma75 @ 2008 10 25, 19:24)
Gražus komplektukas thumbup.gif . Noriu paklaust kokia siūlų sudėtis ? Esu nėrus iš mocheros, tai ilgiau panešiojus praranda formą, labiau šventej pasipuošt tinka, o čia toks tvirtas atrodo.

aciuks.gif Nepamenu tiksliai kokie siūlai, bet moheros nėra. Matyt vilna su sintetika. Labai labai stori, virbalais turbūt kokio 8 numerio reikėtų. Išsigandau, kad virbalais megztas komplektas bus per storas, o vat šakute kaip tik liuks.
Atsakyti
Sveikos,
o as jusu, kaip sakute nerimo profesionaliu noriu paklaust mirksiukas.gif
Siaip vaseliu moku nerti neblogai, bet sakute nesu bandziusi. Dabar man toks klausimas iskilo... nusipirkau sakute, kuri yra ne lenktos "U" formos, o tokia kaip "H" su dviem skersais bruksniais. Nezinau kaip pasakyti, na ta tokia, kur ir didinasi, mazinasi, kazkas tokio:
I_I
I_I
I I
Tai jei as nersiu nuo virsutinio sakutes krasto, tai ta man eile zemyn slinksis ir labai greit remsis i ta skersini, tai tik trumpa juostele teiseis?
Ar as kazko cia nesuprantu? Patarkite, prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 10 26, 11:47)
Sveikos,
o as jusu, kaip sakute nerimo profesionaliu noriu paklaust  mirksiukas.gif
Siaip vaseliu moku nerti neblogai, bet sakute nesu bandziusi. Dabar man toks klausimas iskilo... nusipirkau sakute, kuri yra ne lenktos "U" formos, o tokia kaip "H" su dviem skersais bruksniais. Nezinau kaip pasakyti, na ta tokia, kur ir didinasi, mazinasi, kazkas tokio:
I_I
I_I
I  I
Tai jei as nersiu nuo virsutinio sakutes krasto, tai ta man eile zemyn slinksis ir labai greit remsis i ta skersini, tai tik trumpa juostele teiseis?
Ar as kazko cia nesuprantu? Patarkite, prasau  blush2.gif

Juostelę galima kokio tik nori ilgio nusinerti. Tiesiog, kai jau nubetelpa ant šakutės, nuimi vieną skersinį ir dalį kilpų numauni, uždedi skersinį ir neri toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu, kokiom Jus cia sakutem neriat?
Atsakyti
QUOTE(mamusia 9 @ 2008 10 26, 23:17)
Nieko nesuprantu, kokiom Jus cia sakutem neriat?

Būka maloni, perskaityk temą nuo pradžios, ir tada tikrai nereikės uždavinėti tokių klausimų.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 10 23, 23:52)
Na ką, rodau pora naujų darbų: kepurė ir šalikas. Abu daugiau dėl mados, nei dėl šilumos, tai labai tankiai megzti nesistengiau. Nors dukra sako, kad šilumos gerokai daugiau nei aš įsivaizduoju smile.gif

Laba diena, jau ir as uzsikreciau sakutes manija mirksiukas.gif smile.gif Norejau paklaust del salikiuko, kaip neret? I vidurine juostele turbut po viena zema stulpeli, o juostas grupavot po dvi ir po to juosteles viena su kita suneret vaseliu? Ar taip viska supratau? blush2.gif labai noriu toki salikeli suraizgyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 10 28, 14:53)
Laba diena, jau ir as uzsikreciau sakutes manija mirksiukas.gif  smile.gif Norejau paklaust del salikiuko, kaip neret? I vidurine juostele turbut po viena zema stulpeli, o juostas grupavot po dvi ir po to juosteles viena su kita suneret vaseliu? Ar taip viska supratau? blush2.gif labai noriu toki salikeli suraizgyt 4u.gif

Taip. Į viduriuką po žemą stulpelį. O juostas ne sunėriau viną su kita, o tiesiog pernėrinėjau vienos juostos kilpas per kitos juostos kilpas.
Atsakyti