Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Kokios Jus saunuoles clap.gif thumbup.gif Ir as bandziau bet man kazko nesigavo. Ir dabar vel bandysiu (siutas praejo kad nesigauna). Bet jei vel neiseis??? blink.gif O taip noriu, esu toki sijonuka nusiziurejusi. Paprastas bet labai jau grazus jis man. Man neiseina ta viduryje pyne. Nu niekaip ji neisgauna grazi....
Atsakyti
labas mergaitės mirksiukas.gif labai gražūs jūsų darbeliai. Verti didelių pagyrų. Rodau savo šalį pagaminta senokai, bet jis man labai mielas ir šiltas nors ir labai kiauras biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jo_jo @ 2008 06 21, 13:29)
labas mergaitės mirksiukas.gif labai gražūs jūsų darbeliai. Verti didelių pagyrų. Rodau savo šalį pagaminta senokai, bet jis man labai mielas ir šiltas nors ir labai kiauras  biggrin.gif



Labai dailus ir grazus salis. thumbup.gif Ir as mamai esu numezgusi panasu sali, tai jis sake,kad jis tikrai ne tik grazus, bet ir siltas. Cia gal nuo siulu priklauso. ax.gif
Atsakyti
labas darbštuolės...Visos kažkur prapuolusios...
ar ką gražaus neriate?
psigrožėkite, gal kuriai kils noras tokių nusinerti, vis tik jau ruduo ant nosies:
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ir aš šakute užsikrėčiau, tik man žiūriu labiau patinka ne apvalūs. Kažkaip labai ilgai darbas vyksta iš apvalių rutulių. Kol viską sutvarkai, visus galiukus paslepi blush2.gif
Atsakyti
man šitas raštas tiesiog nerealus
http://www.flickr.co...57601467282064/
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2008 09 09, 15:00)
man šitas raštas tiesiog nerealus
http://www.flickr.co...57601467282064/

Nepaprastai gražus wub.gif Nebandei pati padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 09 09, 20:10)
Nepaprastai gražus wub.gif Nebandei pati padaryti?


Tikrai super bigsmile.gif
O tos gelytes vidury surisamos, ar kabliuku sutvirtinamos g.gif

O cia mano paskutinis darbelis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriuks: 14 rugsėjo 2008 - 22:48
[quote=ausriuks,2008 09 14, 23:48]
O cia mano paskutinis darbelis

gražu clap_1.gif ...ir tikrai labai šiltas. kiek matau tai mocheriuko siūlas

aš tai niekaip negaliu pabaigti rankovių bliuzeliei blush2.gif vis padedu į šoną
Atsakyti
ausriuks labai grazus ir minkstas darbelis wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=jo_jo,2008 09 15, 19:17]
[quote=ausriuks,2008 09 14, 23:48]
O cia mano paskutinis darbelis

gražu clap_1.gif ...ir tikrai labai šiltas. kiek matau tai mocheriuko siūlas

aš tai niekaip negaliu pabaigti rankovių bliuzeliei blush2.gif vis padedu į šoną
[/quote]


[quote=sketisss,2008 09 15, 20:41]
ausriuks labai grazus ir minkstas darbelis wub.gif wub.gif 4u.gif
[/quote]


Labai aciu. Cia siuliukas su triusio puku, tai dar svelnesnis uz mocheriuka, o siltumo tai irgi labai siltas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as savo bandyma ikelsiu biggrin.gif nieko mandro, bet sildo kuo puikiausiai ir keicia forma
user posted image
user posted image
Atsakyti