Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Neriu as irgi pirma savo darba ax.gif Po keliu dienu parodysiu kas gavosi ax.gif
Atsakyti
Na, išties grožis darbelių nerealus wub.gif Ir noras kažką panašaus padaryti labai užkrečiamas. Kai tik išauš ir aš lėksiu ieškot šio stebuklingo įrankio, o jei nerasiu - pati gaminsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Užsukau pasigirti ax.gif Jūsų įkvėpta nuraizgiau savo pirmą darbą šakute. Čia apykaklė megztiniui. Gaila, kad neturiu pilnos darbo nuotraukos - mezgiau ne sau, tai iškeliavo viskas, bet kai pamatysiu apsivilkus, tai būtinai nufotogafuosiu kaip atrodo visas pilnas drabužis. O dabar tik gabaliukas iš arti.
user posted image
Atsakyti
O daugiau niekas nieko gražaus nemezga? mastau.gif Gaila, kad čia taip tylu ax.gif
Atsakyti
As pernai buvau labai "pamisusi" del nerimo su sakute. Bet kol kas persirgau sia liga mirksiukas.gif , tai kol kas neturiu nieko pasirodyti. O taip tai visas pazistamas apdovanojau graziais azuriniais salikais. Ir vis dar planuoju sau nusinerti panasu salika.Bet ziuriu,kad jau ir ziema pasibaige. blush2.gif Bet su mano tokiais uzsiemimais, tai kitam rudeniui tureciau kazka sau nusinarplioti. 4u.gif Yra daug minciu, bet kad su laiku.. doh.gif Tikras kosmaras. biggrin.gif
Atsakyti
As tai nersiu sakute kai rasiu buda kaip nert kad nereiktu istraukti ir vel atgal kisti vaselio, baisiai ilgai man tai uztrunka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 04 09, 20:50)
As tai nersiu sakute kai rasiu buda kaip nert kad nereiktu istraukti ir vel atgal kisti vaselio, baisiai ilgai man tai uztrunka  4u.gif


Nera taip sudetinga, kaip atrodo. mirksiukas.gif Daugiau panerus, ranka ipranta ir tada jau gerai ir greitai einasi. ax.gif
Atsakyti
aš turėčiau kitą savaitę parodyti suknelę nertą šakute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 13, 17:44)
aš turėčiau kitą savaitę parodyti suknelę nertą šakute ax.gif

thumbup.gif Labai lauksim. Seniai neri? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 13, 18:44)
aš turėčiau kitą savaitę parodyti suknelę nertą šakute ax.gif


Oi,kaip laukiu tavo pasirodymo! bigsmile.gif Jau numanau koki grozi mums parodysi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 03 27, 00:33)
Užsukau pasigirti ax.gif Jūsų įkvėpta nuraizgiau savo pirmą darbą šakute. Čia apykaklė megztiniui. Gaila, kad neturiu pilnos darbo nuotraukos - mezgiau ne sau, tai iškeliavo viskas, bet kai pamatysiu apsivilkus, tai būtinai nufotogafuosiu kaip atrodo visas pilnas drabužis. O dabar tik gabaliukas iš arti.
user posted image


Nu nerealiai gražu smile.gif
O čia dvi juostelės nertos su skirtingo pločio šakute?
Labai jau dailus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2008 04 14, 21:22)
Nu nerealiai gražu smile.gif
O čia dvi juostelės nertos su skirtingo pločio šakute?
Labai jau dailus darbelis  thumbup.gif

aciuks.gif
Trys juosteles: viena per vidurį bangom ir po vieną iš šonų. Tik apatinė prisisiuvo prie megztinio, tai ne visa matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 14 balandžio 2008 - 21:28