Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Gavau Kalėdoms dovanų šakutę (netgi mūsų kaime - Mažeikiuose vienoje mezginių/siūlų parduotuvėje buvo šakutė! thumbup.gif ), o į šios temos paveikslėlius varvinau seilę jau kelias dienas. bigsmile.gif
Kai išmoksiu nerti šakute, tai parodysiu savo darbelius. O kol kas bandau suprasti nėrimo principą.
Atsakyti
QUOTE(laurencija000 @ 2007 07 23, 12:33)
Vienas iš paskutinių darbelių...  wub.gif

user posted image


Labai įdomu kaip šita liemenė atrodo iš nugaros 4u.gif
ar tokia pat kaip priekis, ar paprastai kaip kaklas ir apačia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2008 01 06, 16:23)
Labai įdomu kaip šita liemenė atrodo iš nugaros  4u.gif
ar tokia pat kaip priekis, ar paprastai kaip kaklas ir apačia  g.gif


Nugaroje taip pat kaip ir priekyje ax.gif
Atsakyti
Pabandziau ir as nerti sakute, bet as turbut kazka ne taip prinarplioju blush2.gif
Zodziu, nuemus nuo sakutes ir patraukus uz galu man viskas issiardo g.gif Manau taip neturetu buti. Kazkaip nesinoretu rubo kuris besirengiant issiardytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 01 11, 20:51)
Pabandziau ir as nerti sakute, bet as turbut kazka ne taip prinarplioju  blush2.gif
Zodziu, nuemus nuo sakutes ir patraukus uz galu man viskas issiardo  g.gif  Manau taip neturetu buti. Kazkaip nesinoretu rubo kuris besirengiant issiardytu  biggrin.gif


Tai tu tikrai kazka ne taip nerei...turbut ne taip siula ties sakutes viduriu sunerdavai.
Atsakyti

Tai turbut smile.gif
Bandziau nerti pagal schema, bet ten po kiekvieno sukabinimo viduryje reikia apsukti sakute ir i kita puse iskelti vaseli. Tai man sitas procesas labai ilgai uztrunka g.gif. Tokiu tempu, man metu ir ne vieneriu prireiks, kad ka nors padoraus pasidaryciau. Kazkur skaiciau, kad yra budu kaip nerti nesukinejant sakutes, gal kas zinot kur arba papasakot galit?
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 01 12, 20:50)
Tai turbut smile.gif
Bandziau nerti pagal schema, bet ten po kiekvieno sukabinimo viduryje reikia apsukti sakute ir i kita puse iskelti vaseli. Tai man sitas procesas labai ilgai uztrunka g.gif. Tokiu tempu, man metu ir ne vieneriu prireiks, kad ka nors padoraus pasidaryciau. Kazkur skaiciau, kad yra budu kaip nerti nesukinejant sakutes, gal kas zinot kur arba papasakot galit?

Gal tada padėtų dviejų galų vašelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 01 12, 21:50)
Tai turbut smile.gif
Bandziau nerti pagal schema, bet ten po kiekvieno sukabinimo viduryje reikia apsukti sakute ir i kita puse iskelti vaseli. Tai man sitas procesas labai ilgai uztrunka g.gif. Tokiu tempu, man metu ir ne vieneriu prireiks, kad ka nors padoraus pasidaryciau. Kazkur skaiciau, kad yra budu kaip nerti nesukinejant sakutes, gal kas zinot kur arba papasakot galit?


Ir man is pradziu buvo sunkoka, bet paskui rankos iprato ir problemu nebeturejau.Manau reikia tiesiog ipratimo ir truputuka laiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos ir as pradejau nerti su sakute 4u.gif ,salikai dar iseina,o su liemenem jau sudetingiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalijukas @ 2008 01 13, 16:54)
sveikos ir as pradejau nerti su sakute 4u.gif ,salikai dar iseina,o su liemenem jau sudetingiau doh.gif


Parodyk savo darbelius 4u.gif , taip smalsu akis paganyt blush2.gif
Atsakyti
Mano antras darbas šakute,pirmas buvo šalikėlis -dovana draugei kalėdų proga,prieš pat Kalėdas ir šakutę pirmą kartą į rankas paėmiau,o po to prisiminiau panašią suknelę nuo podiumo,pabandžiau ir kažkas gavosi

user posted image
user posted image

originalas
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif be zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti