Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Sveikos merginos, aš neriu tokia liemenę kaip laurencijos, raštą atrodo supratau ir padariau daug juostų, jas jungiant nesigauna susiske nors tu ka. Tiksliau bangos to, eina viskas vertikaliai zemyns ir tiek. nors atrodo pagal raštą daraiu, gal ne taip ka darau.? mezgu užkabinu už vienos kilpos tada mezgu 3 pynelės akis, tokius sukeitimus padarau po 2 i kiekviena puse, tada ismezgus per 5 kilpas sad.gif gal galit kuri smulkiau paaiškinti tą jungimo būdą? 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif o koks cia grozis bigsmile.gif ir as noriu taip ax.gif reikes pabandyti blush2.gif tik kazink ar pas mus bus pirkti tu sakuciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 29, 08:24)
Sveikos merginos,  aš  neriu tokia liemenę kaip laurencijos, raštą atrodo supratau ir padariau daug juostų, jas jungiant nesigauna susiske nors tu ka. Tiksliau bangos to, eina viskas vertikaliai zemyns ir tiek. nors atrodo pagal raštą daraiu, gal ne taip ka darau.? mezgu užkabinu už vienos kilpos tada mezgu 3 pynelės akis, tokius sukeitimus padarau po 2 i kiekviena puse, tada ismezgus per 5 kilpas sad.gif gal galit kuri smulkiau paaiškinti tą jungimo būdą?  4u.gif


Buvau radusi štai tokią schemutę:

user posted image

Taigi nunėrusi vieną juostą, ją apneriu pagal schemą. Tada antrą juostą ir apneriu vieną kraštą, o kitą kraštą kartu su pirmosios vienu kraštu. tai jau dvi sujungtos juostos. ir taip trečią, ir visas kitas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2007 11 29, 09:28)
bigsmile.gif  o koks cia grozis  bigsmile.gif  ir as noriu taip  ax.gif  reikes pabandyti  blush2.gif tik kazink ar pas mus bus pirkti tu sakuciu  g.gif

Šakutę pasidariau iš el. kontaktų (kainuoja Senukuos apie 2 lt), virbalų ir medinės juostelės:
user posted image
Ir čia pas jus prisižiūrėjus grožybių, nusinėriau šaliką, viską dariau iš akies...
user posted image
Gal kam idėjų (dėl šakutės) pamėtėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva: 29 lapkričio 2007 - 17:42

Gal kam idėjų (dėl šakutės) pamėtėjau blush2.gif
[/quote]

Kur buvai anksciau.... mirksiukas.gif As jau nusipirkau sakute, o cia tavo ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2007 11 29, 18:40)
Šakutę pasidariau iš el. kontaktų (kainuoja Senukuos apie 2 lt), virbalų ir medinės juostelės:
[

bigsmile.gif aciu uz gera ideja didis.gif aciuks.gif mano kaime nera pirkti sakutes tai pasidarysiu tokia kokios noresiu thumbup.gif
Atsakyti
ir aš nesenai išbandžiau šią techniką,bet man visai gerai gaunasi ir paprastai virbalą susilenkus.Okam ta lentelė užmauta,ar ji netrukdo ,aš,matyt, kažko nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 12 07, 20:04)
ir aš nesenai išbandžiau šią techniką,bet man visai gerai gaunasi ir paprastai virbalą susilenkus.Okam ta lentelė užmauta,ar ji netrukdo ,aš,matyt, kažko nesuprantu

Tam, kad nepasikeistų kilpų plotis, nes jei daugiau neri, virbalai ilgi - viršuje būna siauriau, negu apačioje, taigi, užmaunu viršuj tą "lentelę", ir visas mezginio plotis toks pats būna.
Man iš tiesų buvo gaila virbalą lanstyt, o "lentelė" viršuje nei kiek netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2007 11 29, 18:40)
Šakutę pasidariau iš el. kontaktų (kainuoja Senukuos apie 2 lt), virbalų ir medinės juostelės:



Super ismastyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2007 11 29, 17:40)
Šakutę pasidariau iš el. kontaktų (kainuoja Senukuos apie 2 lt), virbalų ir medinės juostelės:
user posted image
Ir čia pas jus prisižiūrėjus grožybių, nusinėriau šaliką, viską dariau iš akies...
user posted image
Gal kam idėjų (dėl šakutės) pamėtėjau  blush2.gif

labai gera ideja mestelejei, ir labai grazus salikas thumbup.gif
Atsakyti
Štai netyčia internete užtikau
user posted image user posted image
paspaudus ant paveiksliuko jis issididina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 22 gruodžio 2007 - 11:21
O man ta lentelė viršuje labai trukdo,arba yra dar koks kitas mezgimo būdas,kurio aš nemoku.Man .kai mezgu reikia apsukti šakutę ir vašelį perkelti per viršų,kai yra ta lentelė, perkeliant reikia vašeli paleisyi iš rankos
Atsakyti