Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Merginos, o kur Jūs randat tas regulioujamo pločio šakutes pirkti?
Atsakyti
[quote=jutute,2007 01 21, 11:01]
[QUOTE]

Kaune radau,kainavo 18lt.,reguliuojam 8 pozicijomis. Kas norit užeikt į siūlų parduotuvę Laisvės 114, pirmame aukšte,dar tikrai buvo keletas. 4u.gif smile.gif 4u.gif
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat ten pirkau thumbup.gif
Atsakyti
visai nesenai maciau vilniaus casa lanoj basanaviciaus gatvej, buvo bent dvi
Atsakyti
Sveikutes,na labai grazus nerinei sakute as jau senokai seiles varviju bet iki galo nedasunta kaip ten darbo procesai vyksta,gal zinot ar matet kur Kaune galeciau nusipirkti knyga nuo iki su visais aprasymais,tada ir i foruma ideciau nuskanavus jei kam nors butu idomu
Atsakyti
http://thumbnail004....7666.jpg.jpgGAL IR PASIKARTOSIU BET GAL PRAVERS TAIPAT PRADEDANCIOMS blush-anim-cl.gif SEIP KELIS RASTUS TURIU NERTUS SAKUTE KAI SKANERIS SUGRYS NAMO PABANDYDIU IDETI JEI KAM IDOMU BUTU smile.gif
Papildyta:
GAILA KASKODEL NEATIDARO sad.gif
Atsakyti
merginos o kiek kainuoja tie virveliniai siulai? ar kaip jie tiksliai vadinami? aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš jungiuos į šio rankdarbių meno gretas. Pagaliau įsigyjau šakutę, Laisvės alėjoj visas išpirkot, tai teko pirkt Lanoj, kur prie Hiper Maxsimos. Gal ir rašėt, bet pražiūrėjau, kiek maždaug reikia siūlų šalikui, maždaug 2m ilgio?
Atsakyti
As irgi jau pradejau nerti, idomiai gaunas, bet reikis storesnių siūlų, nes iš plonų labai negražiai atrodo (jei tai nemochera) sad.gif
Atsakyti
user posted image

O čia mano ...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(laurencija000 @ 2007 06 20, 10:05)
O čia mano ...


Va čia tais įspūdingas megztinukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Gal Laurencija000 pamokintų ir mus taip daryti 4u.gif
Negaliu atsigrožėti wub.gif
Atsakyti
Šitie blynai daromi šakute? Kaip?
Papildyta:
labai gražu, paskiškas darbas!!! thumbup.gif
Atsakyti