Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

gal 3, o gal 4 Lt, nepamenu g.gif čia vasarą aš užsitavarinau, dabar ne LT esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2007 02 09, 22:30)
gal 3, o gal 4 Lt, nepamenu  g.gif čia vasarą aš užsitavarinau, dabar ne LT esu  ax.gif

hi.gif hi.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Įmečiau prie suknelių temos, bet įmesiu ir čia - jei kam neaktualu suknelės mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
http://photofile.ru/users/okejka/
Atsakyti
sveikos, gal zinote, kur Klaipedoj galeciau nupirkti nerimo sakute? 4u.gif
Atsakyti
jau nupirkau clap.gif yahoo.gif dabar tik reiks išbandyt ir kibti į darbus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalyjabut: 29 balandžio 2007 - 14:16
QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 29, 15:15)
jau nupirkau  clap.gif  yahoo.gif dabar tik reiks išbandyt ir kibti į darbus  bigsmile.gif

sveikute, kokia pirkai ir kur, as nusipirkau pas viena mamyte, tik nesugalvoju ka cia isbandyti, ka jei nepaslaptis bandysi nerti
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 04 29, 15:25)
sveikute, kokia pirkai ir kur, as nusipirkau pas viena mamyte, tik nesugalvoju ka cia isbandyti, ka jei nepaslaptis bandysi nerti

Pirkau reguliojama (8 pozicijų) prie "vaikų pasaulio". O pradžiai bandysiu pasimokyti nerti, nes dar nemoku. Šiaip mastau apie kokią skraistę g.gif manau lengviausia būtų., bet man labai patiko čia ankstesnei temoj sijonas thumbup.gif
Atsakyti
pas mane tai tokia paprasta, dabar bandau, bet nelabai pavyksta, ieskosiu aiskesniu schemuciu, as irgi galvoju apie skraiste, sekmes
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 04 29, 18:12)
pas mane tai tokia paprasta, dabar bandau, bet nelabai pavyksta, ieskosiu aiskesniu schemuciu, as irgi galvoju apie skraiste, sekmes

Ačiu , ir Jums sekmes ir lauksim darbelių nuotraukyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, nusipirkau ir aš tą reguliuojamą šakutę. dabar bandau megzti šalikėlį, tai visai nieko gaunasi, iš pradžių kai sujungiau tik dvi juosteles, tai nelabai, bet dabar kai sujungiau kelias, tai gražiai gaunasi, jau minčių visokių kyla ką norėčiau nusinerti blush2.gif kaip sekasi? kaip pirmieji bandymai?
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 05 06, 09:26)
sveiki, nusipirkau ir aš tą reguliuojamą šakutę.

Nugi faina bigsmile.gif prašom darbo proceso nuotraukytes rodyti, smalsu gi blush2.gif
O mano dar stalčiuje guli - turėjau truputi darbelio, tai nebuvo kada pabandyt blush2.gif , bet kai pabandysiu, bitinai parodysiu bigsmile.gif
Atsakyti