Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(jolitx @ 2007 01 11, 20:40)
Apejau kiek zinojau Kaune parduotuviu, bet nerimo sakutes neradau,gaila,deficitas,reiks darytis paciai! verysad.gif


O ko savo gamybos bloga? Jaunysteje naudojau is virbalo padaryta sakute ir nesiskundziau ax.gif
Atsakyti
[QUOTE]

Ir aš kažkada tokią turėjau,bet ji man sulingdavo, gal per plonas virbalas buvo,todėl norėjau įsigyti modernesnę. mirksiukas.gif

Ir pagaliau vakar Kaune radau,kainavo 18lt.,reguliuojam 8 pozicijomis. Kas norit užeikt į siūlų parduotuvę Laisvės 114, pirmame aukšte,dar tikrai buvo keletas. 4u.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
uzvakar pirkau reguliuojama sakute basanaviciaus gatves siulinej, dar viena liko 4u.gif
Atsakyti
Siandien pirkau CASA LANOJ basanaviciaus g.. Dar daug liko, ale brangi gi, net 19 lt.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Labai gražu! 4u.gif

O kokie siūliukai geriausiai tiktų, o gal schemutę turi... biggrin.gif
Atsakyti
Kažkada ir aš nėriau šakute smile.gif Atsitiktinai paskaičiau, kad jūs tų šakučių nėrimui ieškot. Ir dar taip brangiai perkat kai pas mane nuo "rusų laikų" 5 pokeliai nereikalingi guli. Rašykit į až susitarsim, jei kam reikia.
Atsakyti
Ir as siandien nusipirkau Kaune uz 18 lituku, kam reikia dar tikrai yra. Laisves al.114, siuvimo reikmenu parduotuvej, pirmam aukste.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 01 07, 18:49)
ten du šaliai nerti šakute tongue.gif Tas rutuliukais taip pat kaip ir baltas wink.gif


Baltas šalis iš "Rankdarbių kraitelės"

user posted image
Atsakyti
Aš sužavėta bigsmile.gif reikės ir man bandyti ax.gif labai jau čia fainų darbelių yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 02 02, 11:21)
Aš sužavėta  bigsmile.gif  reikės ir man bandyti  ax.gif  labai jau čia fainų darbelių yra  blush2.gif



Ir su šakute neriasi labai greitai, todėl man tai patinka.Pabandyk
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 02, 19:09)
Ir su šakute neriasi labai greitai, todėl man tai patinka.Pabandyk



Būtinai mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti