Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(jolitx @ 2007 01 10, 17:28)
O kazin dar tokiu sakuciu buvo ''Casa Lanoj'', ir as labai noriu. blink.gif

Iš savitarnos pasiėmiau paskutinę, bet gal jos ten kur nors sandėliuose daugiau turi g.gif
Atsakyti
Skambinau i parduotuve daugiau nebeturi.O gal Kaune dar kas zino kur ju yra pirkti, niekur nerandu.
Atsakyti
QUOTE(jolitx @ 2007 01 10, 15:42)
Skambinau i parduotuve daugiau nebeturi.O gal Kaune dar kas zino kur ju yra pirkti, niekur nerandu.

Casa Lanoj (Kaune - prie HyperMaximos wink.gif ) praeitą šeštadienį mačiau, dar 2 buvo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 10 sausio 2007 - 17:24
As ne kauniete,bet rytoj zadu vaziuoti,o kur dar galeciau paieskoti? O ta 'Casa Lana' prie Hipermaximos, ar kitur kur?
Atsakyti
help.gif cray.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitx @ 2007 01 10, 17:34)

niu ir ko čia dabar taip? tongue.gif Mano kaimas netoli Kauno, tai Kaune labai dažnai klausinėjau pusmetį ir visur kaip į ufonautę žiūrėjo, gal net nėra girdėjusios pardavėjos apie šakutes, o Casa Lanoj buvo. Važiuoji ir perki wink.gif O jei ten nebus, yra galimybė ir pačiai pasidaryt šakutę, temoj nevienas būdas buvo parodytas wink.gif
Atsakyti
Apejau kiek zinojau Kaune parduotuviu, bet nerimo sakutes neradau,gaila,deficitas,reiks darytis paciai! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2006 10 27, 14:20)
stai mano kurinys




gal galėtum pasakyt, kiek gėlyčių padarei? Neriu toki nertinį (labai gražuz- pakerėjo), tai nors apytiksliai norėčiau žinoti kiek čia man jų reiktų ax.gif

pasidariau šakutę iš vielos, pradžioj kiek per plačią tai labai didelė gėlė gavosi, tai kilo idėja lovatiesei thumbup.gif
Atsakyti
Ligvita labai patiko baltas megztukas surišamas wub.gif gal turite schemute ir kokie ten siūliukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2007 01 16, 17:09)
gal galėtum pasakyt, kiek gėlyčių padarei? Neriu toki nertinį (labai gražuz- pakerėjo), tai nors apytiksliai norėčiau žinoti kiek čia man jų reiktų  ax.gif

pasidariau šakutę iš vielos, pradžioj kiek per plačią tai labai didelė gėlė gavosi, tai kilo idėja lovatiesei  thumbup.gif


siaip tai gelyciu skaicius priklauso nuo kiekvienos musu apimciu smile.gif be to nuo to kokios dydzio tas gelytes dasrysi.
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 18, 16:10)
Ligvita labai patiko baltas megztukas surišamas  wub.gif  gal turite schemute ir kokie ten siūliukai  g.gif

kokia schemute butent? Neri gelytes ir jas jungi paal surisamo megztuko iskarpas smile.gif ir savo figura
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2007 01 18, 15:41)
siaip tai gelyciu skaicius priklauso nuo kiekvienos musu apimciu smile.gif be to nuo to kokios dydzio tas gelytes dasrysi.




na, man rūpėjo kiek daugmaž jų darei (visi niuansai- dydžio ir.t.t. žinomi tongue.gif ), bet dabar jau pati nemažai jų nunarpliojau, tai jau padėtis aiški smile.gif mat siūlų nedaug turiu, tai bijojau, gal neužteks, bet dabar jau viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti