Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Man negalima tokiu puslapiu skaityt... Noriu ir as nert!!!!! Isvada: seima vel bus nevalgius, kambariai netvarkyti, naktys bemieges... Nersiu!!!1 biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau naują "Rankdarbių kertelės" numerį. Jau koks fainas (bent man ) šalis jame yra nertas šakute thumbup.gif wub.gif . Lėksiu pirmadienį ir aš šakutės ieškot pirkti ir bandysiu narplioti ax.gif . Žiūrėsim , kas gausis tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2006 12 06, 23:31)
baisiausias deficitas blink.gif tos sakutes,nu niekur ju nerair Savanoriu siulineje nera schmoll.gif ,neeera,neeera verysad.gif


Atrodo, siame forume skaiciau, kad sakuciu yra tarp Zaros ir Flagmano parduotuviu esancioje gatveje (Vilniaus g), nedideleje mezgimo ir siuvimo reikmenu parduotuveleje prie Pomodoro kavines.
Tai pries Kaledas uzsukau ir nusipirkau. 21 Lt.

Tik gaila, dar neisbandziau... blush2.gif Sventes, darbas, studijos, o dar nebaigtas paskutinis mezginys. Bet sekantis rankdarbis tai jau zinau, kad bus sakute. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2007 01 06, 23:06)
Šiandien nusipirkau naują "Rankdarbių kertelės" numerį. Jau koks fainas (bent man ) šalis jame yra nertas šakute thumbup.gif  wub.gif . Lėksiu pirmadienį ir aš šakutės ieškot pirkti ir bandysiu narplioti ax.gif . Žiūrėsim , kas gausis tongue.gif .


Ir as varciau naujaji zurnaliuka bei maciau ta salika.Tikrai grazus. thumbup.gif Panasu uzvakar baigiau nerti,tik vis dar neprisiruosiu jo nufotografuoti ir jums parodyti. biggrin.gif
Papildyta:
[quote=linole,2007 01 07, 12:18]
Atrodo, siame forume skaiciau, kad sakuciu yra tarp Zaros ir Flagmano parduotuviu esancioje gatveje (Vilniaus g), nedideleje mezgimo ir siuvimo reikmenu parduotuveleje prie Pomodoro kavines.
Tai pries Kaledas uzsukau ir nusipirkau. 21 Lt.

Tavo turbut reguliuojama sakute,nes as pirkau paprasta-nereguliuojama sakute prie Gerosios vilties ziedo uz 4 lt. ax.gif

Atsakyti
ten du šaliai nerti šakute tongue.gif Tas rutuliukais taip pat kaip ir baltas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 01 07, 20:49)
ten du šaliai nerti šakute tongue.gif Tas rutuliukais taip pat kaip ir baltas wink.gif


Abu man gražūs, tačiau tas baltas gražesnis ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2007 01 07, 18:44)
Tavo turbut reguliuojama sakute,nes as pirkau paprasta-nereguliuojama sakute prie Gerosios vilties ziedo uz 4 lt.  ax.gif


Taip reguliuojama. 8 pozicijos:
20mm; 30mm; 40mm;50mm; 60mm;70mm; 80mm; 100mm.
Tiesiog 6 skirtingais atstumais nutolusios skylutes.

Parasiau tuos mm ir iskilo klausimas: o ar yra siame nerime kazkoks "standartinis" ar iprastu laikomas juosteles plotis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2007 01 07, 19:17)
Abu man  gražūs, tačiau tas baltas gražesnis ax.gif  mirksiukas.gif

skonio reikalas ( balto nenešiočiau, bent jau kolkas - "naftalinu dvelkiantis" blush2.gif ) wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2007 01 07, 21:23)
Taip reguliuojama. 8 pozicijos:
20mm; 30mm; 40mm;50mm; 60mm;70mm; 80mm; 100mm.
Tiesiog 6 skirtingais atstumais nutolusios skylutes.

Parasiau tuos mm ir iskilo klausimas: o ar yra siame nerime kazkoks "standartinis" ar iprastu laikomas juosteles plotis?  g.gif


O ji tvirta ta tavo šakutė? Nes aš radau kažkokią, dar iš mokyklos laikų, tai ji aliuminė ir beneriant susispaudžia verysad.gif , kilpos gaunasi trumpesnės , nei pradžioje cool.gif
Atsakyti
Tai parodykit gi tuos šalius. o tai beveik visas puslapis diskusijų, o aš nežinau apie ką kalba eina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 01 10, 15:43)
Tai parodykit gi tuos šalius. o tai beveik visas puslapis diskusijų, o aš nežinau apie ką kalba eina  verysad.gif


Taigi tie šaliai žurnale "rankdarbių kraitelė" naujausiam numery. Nueik į kokį marketą ir pažiūrėk mirksiukas.gif
O aš šiandien nusipirkau universalią šakutę"Casa Lanoj" už19 lt. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutyte: 10 sausio 2007 - 13:50
O kazin dar tokiu sakuciu buvo ''Casa Lanoj'', ir as labai noriu. blink.gif
Atsakyti