Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Cassa lana parduotuvej buna, bent jau as ten pirkau
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2006 11 20, 20:40)
sakykite mielosios o jus sakute is kur perkat bo musu kaime tai ju nera... gal kas zinot kur siauliuose ar vIlniuij galima gauti, greit keliausiu tai gal uzsukciau, aciuks


Šiaip turėtų būti visose stambesnėse rankdarbių parduotuvėse. 2006 metų birželio mėnesio "Rankdarbių kraitelėje" yra ne tik aprašyta šio mezgimo istorija, bet ir parodyti numegztų juostų sujungimo būdai. ax.gif
Atsakyti
gal dar galit patart, kur galima būtų įsigyt šakutę be Casa Lanos.
(kantrybė į pabaigą jau eina, negausiu - pati grešiu į kažkur skyles biggrin.gif )
Atsakyti
O Cassa Lana kuom netinka?
Dar Savanoriu pr esu macius (cia Vilniuj)
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2006 12 06, 11:35)
O Cassa Lana kuom netinka?
Dar Savanoriu pr esu macius (cia Vilniuj)

Tinka, tik, kad jau baigiu pardavėjoms atsibost - užeinu dažnokai ir klausinėju pastoviai, gėda jau blush2.gif
O Savanorių pr. tai čia Casa Lanos firminė parduotuvė, taip ? ( nevilnietė esu ir reiks kažkaip bandyt nupasakot)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 06 gruodžio 2006 - 10:46
QUOTE(Sraunius @ 2006 12 06, 11:45)
Tinka, tik, kad jau baigiu pardavėjoms atsibost - užeinu dažnokai ir klausinėju pastoviai, gėda jau  blush2.gif
O Savanorių pr. tai čia Casa Lanos firminė parduotuvė, taip ? ( nevilnietė esu ir reiks kažkaip bandyt nupasakot)


Ne, Savanoriu prospekte ne Casa Lana, tiesiog siaip siulu parduotuve. ten prekiaujama pagrinde tokiais paciais siulais, kaip Gariunuose, tik truputi brangiau. Ten jos beveik visada turi shakuchiu, tik nereguliuojamo plochio - sulenktu ish plieninio virbo.
Atsakyti
O kur galima reguliuojamo dydzio sakuciu nusipirkti Kaune? schmoll.gif
Atsakyti
kaune turetu butu casa lanoj savanoriu pr, o vilniuje nereguliuojamu sakuciu maciau savanoriu siulinej
Atsakyti
baisiausias deficitas blink.gif tos sakutes,nu niekur ju nerair Savanoriu siulineje nera schmoll.gif ,neeera,neeera verysad.gif
Atsakyti
Yra,mergaites.Kas iesko,tas randa. mirksiukas.gif Siandien buvau uzlekusi i Savanoriu pr.(netoli Gerosios vilties ziedo) esancia siulu parduotuve ir ten gavau sakute.Tik ji yra nereguliuojamo dydzio. biggrin.gif Bet kaip pradziamoksliui tai bet kokia gera. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 12 07, 20:28)
Yra,mergaites.Kas iesko,tas randa.  mirksiukas.gif Siandien buvau uzlekusi i Savanoriu pr.(netoli Gerosios vilties ziedo) esancia siulu parduotuve ir ten gavau sakute.Tik ji yra nereguliuojamo dydzio.  biggrin.gif Bet kaip pradziamoksliui tai bet kokia gera.  thumbup.gif

tolokai tas Gerokos vilties žiedas tongue.gif O pas mus kaime pardavėjų reakcija vienoda, panaši į tokią " blink.gif " biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai sulenkiu aliuminį virbalą ir kuo puikiausiai neriasi smile.gif
Atsakyti