Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(Ligvita @ 2006 11 05, 15:30)
na as ji sakute neriau

Įdomu būtų pamatyt. mirksiukas.gif Nes aš mačius tik šitaip daromas user posted image
Papildyta:
Ups, Ligvita mane aplenkei dar neparašius. Va šitokios technikos niekur nebuvau mačius, tai ir suabejojau ax.gif O ar nesunku taip nerti?
Atsakyti
nesunku, aisku reikejo pasitreniruot smile.gif
Atsakyti
Ligvita nu tokio grozio dar nesu maciusi,labai labai grazu 4u.gif
O tu neriai pagal tuos paveikslelius????????
Atsakyti
Jūs man tundrai paaiškinkit blush2.gif Kaip vieną juostelė numegzti supratau, bet kaip jas tarpusavy suklijuoti? mastau.gif
Parėjus namo, tikrai sulaužysiu kažką kol pasidarysiu šakutę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 11 14, 17:02)
Jūs man tundrai paaiškinkit  blush2.gif Kaip vieną juostelė numegzti supratau, bet kaip jas tarpusavy suklijuoti?  mastau.gif
Parėjus namo, tikrai sulaužysiu kažką kol pasidarysiu šakutę  lotuliukas.gif



Sunerti vasheliu. Yra ivairiu budu, shioje temoje buvoi ne viena nuoroda apie tai.
Atsakyti
jos suneriamos vaseliu tarpusavyje
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 11 14, 16:06)
Sunerti vasheliu. Yra ivairiu budu, shioje temoje buvoi ne viena nuoroda apie tai.


A, ačiū ax.gif Maniau, kad mandriau kažkaip doh.gif
Atsakyti
stebinat jus cia mane blink.gif Noriu labai sakute koki sijona nusinert. Kazkas cia buvot ideje toki zalia..man grazu. As gal koki juoda bandyciau, reikia kokiu sunkesniu turbut siulu, kad kristu graziai. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2006 11 19, 23:58)
stebinat jus cia mane blink.gif  Noriu labai sakute koki sijona nusinert. Kazkas cia buvot ideje toki zalia..man grazu. As gal koki juoda bandyciau, reikia kokiu sunkesniu turbut siulu, kad kristu graziai. Kaip manot?



Manau tiktu viskoze, gerai ziuretusi taip vadinami "juosteliniai" siulai, kurie atrodo kaip plokschia juostele. Originale tas zhalias sijonas ish tokiu ir nunertas.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 11 20, 11:32)
Manau tiktu viskoze, gerai ziuretusi taip vadinami "juosteliniai" siulai, kurie atrodo kaip plokschia juostele. Originale tas zhalias sijonas ish tokiu ir nunertas.

tai as apie tokiu juostelinius siulus ir galvoju tongue.gif
Atsakyti
sakykite mielosios o jus sakute is kur perkat bo musu kaime tai ju nera... gal kas zinot kur siauliuose ar vIlniuij galima gauti, greit keliausiu tai gal uzsukciau, aciuks
Atsakyti
Man tai tetis padare is plieniniu strypeliu net keliu dydziu, t.y. ivairaus plocio. Tai nera taip sunku (kai ne pati darai lotuliukas.gif ) .Svarbu, kad galiukai butu svelniai nugludinti ir nekliuvinetu siuliukai neriant.
Atsakyti