Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(Rasavei @ 2006 06 07, 09:42)
Na štai, pagaliau baigiau smile.gif
Jūsų teismui skara nerta šakute

user posted image

user posted image



Labai grazhu, shaunuole!
Atsakyti
dekui
Atsakyti
QUOTE(Rasavei @ 2006 06 07, 09:42)
Na štai, pagaliau baigiau smile.gif
Jūsų teismui skara nerta šakute

gražumėlis user posted image user posted image user posted image skaros, tokią tik ir norisi dabar man apsigaubti, nes kažkoks drebulys krečia doh.gif
Atsakyti
wub.gif aš galvojau kad nei viena vasarą nenarplioja nieko tongue.gif aš labai laiko neturiu.faina labai skara wub.gif
Atsakyti
ai su laiku tai ir man labai striuka atrodo namie sedziu, bet mazius atima visa laika... siandien planavau dar viena darbeli baigt o mazasis pagalbininkas ne negalvoja miegot burzgia i sijona isikibes ir tiek...
Atsakyti
Taip pat Jūsų teismui, tai kas gavosi iš mano savadarbės šakutės ax.gif Tikiuosi nieks nesupyks, nes įdėjau ir į pagyrų skyrelį biggrin.gif

user posted image

user posted image

Ganėtinai ilgai man ji nėrėsi, tokia trumputė, o apie mėn nėriau doh.gif Šakutė išardyta ir daugiau nebekyla noras ka nerti su ja schmoll.gif
Atsakyti
Labai grazu smile.gif o as dar ruosiuosi su ja nerti ir kazkaip gan greit skara nuneriau
Atsakyti
QUOTE(Princese @ 2006 06 29, 20:42)
Taip pat Jūsų teismui, tai kas gavosi iš mano savadarbės šakutės ax.gif Tikiuosi nieks nesupyks, nes įdėjau ir į pagyrų skyrelį biggrin.gif

user posted image

user posted image

Ganėtinai ilgai man ji nėrėsi, tokia trumputė, o apie mėn nėriau  doh.gif Šakutė išardyta ir daugiau nebekyla noras ka nerti su ja  schmoll.gif



thumbup.gif labai gražu thumbup.gif
be reikalo šakutę išardei, labai jau pavykęs darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese @ 2006 06 29, 21:42)
Taip pat Jūsų teismui, tai kas gavosi iš mano savadarbės šakutės ax.gif Tikiuosi nieks nesupyks, nes įdėjau ir į pagyrų skyrelį biggrin.gif

user posted image

user posted image

Ganėtinai ilgai man ji nėrėsi, tokia trumputė, o apie mėn nėriau  doh.gif Šakutė išardyta ir daugiau nebekyla noras ka nerti su ja  schmoll.gif



Nuostabi! Labai grazhi ishejo. Gal dar ish archiau nufotkint galetum?
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 06 30, 12:22)
Nuostabi! Labai grazhi ishejo. Gal dar ish archiau nufotkint galetum?


Kai normalia kamera turesiu ax.gif dabar tik su webcam fotkinom, tai sunkiai gavosi. Kada prie progos 4u.gif
Atsakyti
Princese, labai graži tavo suknelė. thumbup.gif
Gal galėtum schemą įdėti, pagal kurią savo šedevrą kūrei.
Šakutę turiu nusipirkus gal prieš 10 metų, bandžiau kažką nert,bet nieko nesigavo, tai taip ir voliojosi stalčiuje. Kol nepamačiau mūsų forume skaros schemos. Dabar neriu iš storesnių dviejų spalvų siūlų skraistę dukrai. Labai gražiai gaunasi.
Su šakute neriasi daug greičiau, nei paprastai nertum su vąšeliu. Pagavo azartas. Tokios suknelės užsitempt ant savo lašinių neišdrįsčiau, bet palaidinę pasidaryti labai norėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2006 06 07, 09:42)
Na štai, pagaliau baigiau smile.gif
Jūsų teismui skara nerta šakute

user posted image

user posted image







Labi grazi skara thumbup.gif As tokia pacia nusineriau pries pora menesiu, bet spalva ne balta, o rausva. Galiu pasakyti, kad balta atrodo zymiai graziau smile.gif

Jau senokai bebuvau paemusi sakute i rankas. Skraiste taip ir guli, mazai uzsidejau, nors kaip pirmam blynui visai padoriai atrodo.
Atsakyti