Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

labai grazus!
Atsakyti
Toms, kurios negauna pirkti šakutės, pristatau savo išradimą ax.gif gal kam pravers.... Beja, kurios sakėt, kad trintukas netiks šakutei gaminti - esate teisios blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princese: 07 gegužės 2006 - 15:19
ohoho, koks išradingumas....juokiausi gan ilgai, kai tenka pasukt galva nerandant ko reikia ... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnie: 08 gegužės 2006 - 14:18
Princese thumbup.gif čia jau aukščiausias išradingumo laipsnis clap_1.gif Šis variantas tai idealiai tiks toms kas nenori gadint virbalų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 05 09, 13:49)
Princese  thumbup.gif čia jau aukščiausias išradingumo laipsnis  clap_1.gif  Šis variantas tai idealiai tiks toms kas nenori gadint virbalų  4u.gif



Aciu uz pagyras ax.gif netycia gavosi toks isradimas biggrin.gif Dabar vis neriu neriu is juosteliu darau apskritimus, o galiausiai turetu gautis suknele i papludimi wub.gif , jei kantrybes uzteks, nes vistik ilgokai neriasi g.gif

Man atrodo,kad toks variantas net patogesnis, nes as tarp keliu laikau, rankos nepavargsta bigsmile.gif ir ilgesne juostele galima nunert, nes virbalas ilgesnis, o ji sulenkus sutrumpeja tada per pus.

Vis tik idomus nerimas sakute. Nebuciau uztikus sio forumo, nebuciau zinojus apie toki iranki doh.gif
Atsakyti
ir as rik cia apie ji suzinojau. Tik laiko niekaip vaikas nepalieka nerimui... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese @ 2006 05 09, 21:55)
Aciu uz pagyras  ax.gif netycia gavosi toks isradimas biggrin.gif  Dabar vis neriu neriu is juosteliu darau apskritimus, o galiausiai turetu gautis suknele i papludimi  wub.gif , jei kantrybes uzteks, nes vistik ilgokai neriasi  g.gif

Man atrodo,kad toks variantas net patogesnis, nes as tarp keliu laikau, rankos nepavargsta  bigsmile.gif ir ilgesne juostele galima nunert, nes virbalas ilgesnis, o ji sulenkus sutrumpeja tada per pus.

Vis tik idomus nerimas sakute. Nebuciau uztikus sio forumo, nebuciau zinojus apie toki iranki doh.gif


Jeigu man ilgio pritrūksta tai aš nusiimu visą juostelę nuo savosios "šakutės" užkabinu paskutinius du "ūselius" ir vėl pradedu iš naujo smile.gif

Lauksim suknelės demonstracijos thumbup.gif
Atsakyti
stai cia mano svajones ir norai tik laiko tam nelabai lieka

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

cia mano bandymas
user posted image
Atsakyti
bandymas labai dailus thumbup.gif aš vis niekaip neprisiruošiu pabandyt megzt doh.gif
Atsakyti
taigi kad laiko nera nors pasiusk... kol vaikas miega pasitvarkyt reikia o kai pabunda ne iki mezgimu.... Dabar taip anksti keltis pradejo kad net vakare nebeiseina pamegzt ramiai uzsnustu su mezginiu rankose
Atsakyti
Sveikutes

As taip pat esu didele rankdarbiu gerbeja, teko isbandyti ir sakute. Tiesa, jau neriau skraiste ir dar kelias smulkmenas, tik deja neturiu galimybes nufotografuoti ir jums parodyti. Smagu surasti bendraminciu smile.gif
Atsakyti
na va mano mezgejelis jau net cia bando mamos plepalus pakoreguot
Atsakyti