Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(Rasavei @ 2006 05 01, 18:30)
Siulu parduotuveje Savanoriu g yra



Yra tik is sulenkto virbalo, reguliuojamo plocio nera.
Atsakyti
reiskia jau nebera nes buvo ir reguliuojamu
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 05 02, 14:52)
Yra tik is sulenkto virbalo, reguliuojamo plocio nera.



Matyt nebeliko, nes buvau nuvaziavusi, ir nagavau verysad.gif
Atsakyti
gaila
Atsakyti
DAr girdejau, kad sakuciu yra Basanaviciaus g, tik dar kitoj parduotuvytej- reikia pakilt auksciau, nei pirmoji parduotuve 4u.gif na, bet jei jie taip pat uzsako tik po 3 vienetus, tai gali visoms ir nelikti g.gif
Atsakyti
Buvau pries 19ta val ieskoti tos antros parduotuveles Basanaviciaus gatvej, tai radau tik" Siuvimo reikmenys", tai cia gal sitoj? bet jau buvo uzdaryta, tai, jei spesiu, eisiu tikrint, kas ir kaip, rytoj blush2.gif ax.gif jei ka, tai reiks tiksliau issiklausinet darbuotojos is siulu parduotuves Basanaviciaus g blush2.gif
Atsakyti
Kol kas tik gvildenu idėją antrai suknelei, kuri susideda is ratuku lygtais nertų šakute g.gif Šakute greičiausiai reiks bandyti pasigaminti, ir šove mintis, kad du virbalus sukisus i ilgensi trintuką turėtų gautis nebloga šakute. Kaip manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese @ 2006 05 03, 08:35)
du virbalus sukisus i ilgensi trintuką turėtų gautis nebloga šakute. Kaip manote? g.gif


Na aš tai pavadinčiau "vargu". Nelabai kas išeis, nebus tvirta..o virbalą sulanksčius išeitų geriau smile.gif Bandykit ieškot paprastos tvirtos vielos ir susilankstyt. Aš vieną seną virbalą pabandžiau sulenkt, tai gavos puikiai, tik žinoma tas virba las buvo per trumpas (~10 cm)
Atsakyti
Virbalu neturiu, tad teks pirkti, o nauja lankstyti truputi gaila verysad.gif
Atsakyti
belieka sakutes ieskot:)
Atsakyti
Ne Lietuvoj esu, bet bandysiu ieškot šakutės. Gal atrasiu, nors labai abejoju verysad.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad su trintuku nebus labai tvirta konstrukcija sad.gif siūlai kai aplink vyniojasi tai reik, kad tie strypai tvirti būtų.
Kai man reikia siauresnės juostelės tai aš savąjį sulenktą virbalą labiau suspaudžiu, kai platesnės vėl išskėčiu.
čia kelių mano šalikėlių vaizdelis iš arčiau:

http://img209.images...dsc006046tt.jpg

http://img234.images...salikas14kj.jpg
Atsakyti