Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(Vilmoshka @ 2009 05 02, 03:19)
Elfuk, sveikinimai sulaukus dukrelės 4u.gif Pirmas leliukas mūsų šitoj temelėj thumbup.gif
Nu ką, visiška nesąmonė schmoll.gif Čia jaučiu, "užsirovė" ant kokios natūralistinės sesutės doh.gif Daro tą epidūrą, reikia tik pasakyti prasidėjus gimdymui, kad nebūtų per vėlu. Jeigu tariatės su konkrečia gydytoja, pasakykit iš anksto per apžiūrą. Viską ten daro, panos. Nesibaiminkit, ir viską, ko pageidaujat, sakykit personalui. Net galit savo gimdymo planą nusivežti mirksiukas.gif



Ačiū už sveikinimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 05 02, 17:45)
sveikutes  4u.gif

na stai, mes jau namuciuos...
blush2.gif  2009 04 29 pasigimdziau grazia ir sveika dukriuka  blush2.gif  Gimdziau pas daktare Vilija Variakojiene ir akusere Kristina  thumbup.gif  is esmes paciu gimdymu likaulabaipatenkinta, taciau tai, kas vyko iki tol nelabai (mat akusere nesugebejo atskirti tikru saremiu nuo paruoiamuju  doh.gif ) tej va... blush2.gif


Didžiausi sveikinimai! Net nesitikėjau, kad aplenksim jus visa savaite. mirksiukas.gif Svarbiausia, kad viskas gerai. smile.gif O su tais paruošiamaisiais sarėmiais tai sudėtinga turbūt ir akušerėms. Aš dvi paras ant lagamino sėdėjau ir nežinojau, važiuot ar ne. Ir žmones artimus dvi naktis be reikalo kėliau, kviečiau su vyresnėliu pabūt. Stiprūs ir dažni sąrėmiai buvo. O juk ir vaikas antras, kaip jau ir aiškiau su tais sarėmiais... Bet vistiek. Ačiū Dievui, trečią dieną dukrytė apsisprendė kad jau laikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elfukas: 04 gegužės 2009 - 09:34
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 05 02, 17:45)
sveikutes  4u.gif

na stai, mes jau namuciuos...
blush2.gif  2009 04 29 pasigimdziau grazia ir sveika dukriuka  blush2.gif  Gimdziau pas daktare Vilija Variakojiene ir akusere Kristina  thumbup.gif  is esmes paciu gimdymu likaulabaipatenkinta, taciau tai, kas vyko iki tol nelabai (mat akusere nesugebejo atskirti tikru saremiu nuo paruoiamuju  doh.gif ) tej va... blush2.gif

sveikinimai didziausi wub.gif 4u.gif dziugu, kad viskas sklandziai.
as bijau tik, kad spetume nuvaziuoti, nes pirma greitai gimdziau..tai jauciu, bus paruosiamieji, tai as ir sedesiu jau Trakuose, kad ir ant slenkscio su cimodanais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 05 02, 16:45)
sveikutes  4u.gif

na stai, mes jau namuciuos...
blush2.gif  2009 04 29 pasigimdziau grazia ir sveika dukriuka  blush2.gif :

Sveikinu sulaukus dukrytės 4u.gif

QUOTE(JarasieneO @ 2009 05 04, 08:39)
karsta.gif negasdinkit jus del to naturalumo, nes antraji tikrai gimdysiu su epiduru ir tikrai Trakuose  rolleyes.gif

Aš negąsdinu, o kaip tik sakau, kad epidūrą daro, tik reikia iš anksto pasakyti, ne paskutinę minutę.
Atsakyti
sveikos smile.gif
vakar buvau trakuose, patikroje, nes galvojau kad jau mano kleckas sugalvojo gimti blush2.gif
tai pas daktare klausiau del vietos, tai sake gimdyviu labai daug, kaip niekada biggrin.gif vien per vakar iki 17val 4 pagimde... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Skaitau sia tema ir toookia nostalgija, na bet neilgai liko laukt tongue.gif tik vat aug naujoviu atsirado, ir siaip, norejau pasiklausineti... blush2.gif

Dukryte gimdziau Trakuose pas R. Rogalski, tariausi is anksto viskas baigesi CP, na man viskas patiko super, buvau apsokinet ir pan. bet po 20h trukusio gimdymo atvare gyd. ir tiesiai sviesiai sako 1500 ir cia maziausiai nes tipo sunkus gimdymas blink.gif vos neapalpau, nes mes del kainos aplamai nesitarem (tiesa po musu atvejo, su visais tariasi is anksto hihihi.gif ), na mes tiek nemokejom, pavarem ant sazines blush2.gif

Taigi esme tame, ko norejau pakalusti, kadangi daug kas pasikeite:

1. Ar mokama palata reikia uzsisakyti is anksto ir kiek ji kainuoja?
2. Jei si karta vaziuosiu nesitarusi, o atsidekosiu po visko, bet manau, kad darys CP, ar reikia vistiek tartis kazkokiai datai is anksto, nes visai nenoriu gimdyti lapkricio 1d. blush2.gif?
3. Cia galit ir i AZ atsakyti (buciau be galo dekinga sulaukusi kuo daugiau atsakymu) Jei tariuosi is anksto, kiek siais laikais tai kainuoja, koks gydytojas nesvarbu, nors labiausiai domina Kalinauskas, Streiziene.
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2009 05 05, 12:50)

1. Ar mokama palata reikia uzsisakyti is anksto ir kiek ji kainuoja?
2. Jei si karta vaziuosiu nesitarusi, o atsidekosiu po visko, bet manau, kad darys CP, ar reikia vistiek tartis kazkokiai datai is anksto, nes visai nenoriu gimdyti lapkricio 1d.  blush2.gif?
3. Cia galit ir i AZ atsakyti (buciau be galo dekinga sulaukusi kuo daugiau atsakymu) Jei tariuosi is anksto, kiek siais laikais tai kainuoja, koks gydytojas nesvarbu, nors labiausiai domina Kalinauskas, Streiziene.


1.Kai taremes su gyd. Variakojiene, tai ji klause musu, ar noresim mokamos palatos, gal butu ja mums rezervavus, nes tuo metu kazkas issirasinejo. Siaip jei ta palata laisva, tai is anksto tartis nebutina, galima ir atvaziavus toki nora pareikst. Kaina 300 Lt uz 3 paras, o paskui po 50 uz papildoma para. Mes vis delto pasirinkom paprasta palata, nes i dusa po CP nelabai nueisi ir vyrui lova nieko nekainuoja, nes tai iteisinta kaip slauga. ax.gif

2.Itariu, kad nelabai pavyks susitart del datos, nebent tai butu simtaprocentinis CP. Man pagal echoskopijos duomenis irgi svietesi CP, bet gydytoja vis tiek dar lauke kol prasides saremiai ir stebejo situacija, na gal dar kas nors pasikeis ir pavyks naturaliai pagimdyt. Gimt lapkricio 1 d. ne taip jau blogai, gimtadienis visad nedarbo diena bus biggrin.gif biggrin.gif

3. gyd. Variakojienei mes mokejom mazdaug puse tiek, kiek anksciau mineti gydytojai buvo uzsiprase ax.gif Prieziura superine buvo, operacija nepriekaistingai atlikta ir randas visai nezymus. Siaip dar pries gimdyma buvo pora nemokamu apziuru su echoskopijomis. Prie progos dar labai noreciau isgirt epidurine nejautra dariusia anesteziologe. Gaila, kad pavardes nezinau blush2.gif

Atsakyti
Na kazkada dar kovo pabaigoje zadejau papasakoti apie drauge, kuri kovo 13 Trakuose gimde nesitarusi. Pakliuvo ji pas gydytoja Erika. Gimdymas truko 14 val. Pagimde nakti mergyte. Liko gimdoje placentos, tai baisiai kraujuoti pradejo. Staigiai anesteziologas buvo iskviestas, narkoze atlikta ir viskas sutvarkyta puikiai. Pati visa prieziura ir gimdymo metu, ir po jo liko patenkinta. Sake personalas labai fainas, gydytojai irgi. Kelis kartus per tas 3 dienas buvo uzsukusi ir Variakojiene. Klause, kaip sekasi, apziurejo. Drauge sake, kad jai labai maloni ir besisypsanti si gydytoja pasirode. Gydytojai Erikai irgi vien tik pliusai.

PAGALVOKITE, AR VERTA TATRIS IR PRIVERSTINAI TUOS 1500 LT MOKETI g.gif
Atsakyti
[quote=naminukė,2009 05 06, 01:20]
1.Kai taremes su gyd. Variakojiene, tai ji klause musu, ar noresim mokamos palatos, gal butu ja mums rezervavus, nes tuo metu kazkas issirasinejo. Siaip jei ta palata laisva, tai is anksto tartis nebutina, galima ir atvaziavus toki nora pareikst. Kaina 300 Lt uz 3 paras, o paskui po 50 uz papildoma para. Mes vis delto pasirinkom paprasta palata, nes i dusa po CP nelabai nueisi ir vyrui lova nieko nekainuoja, nes tai iteisinta kaip slauga. ax.gif



Mes irgi pries savaite buvome Trakuose, kalbejome su akusere, kuri viska aprode. Bet ji sake, kad paprastoje palatoje uz lova vyrui reikia moketi 70 Lt g.gif (nieko apie slauga neminejo), o paie mokama - tai taip, 300 Lt kainuoja 3 dienos. Tai ir nesupratome kame bajeris, kad gi kaina ta pati beveik ir iseina, tik kelis Lt sutaupai, jei neimi tos mokamos palatos. blink.gif

O cia dabar rasot, kad nemokamai vyras gali pasilikti nakciai ir buti salia... tai kaip is tikruju tada yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoli @ 2009 05 06, 12:52)

O cia dabar rasot, kad nemokamai vyras gali pasilikti nakciai ir buti salia... tai kaip is tikruju tada yra?  g.gif

nemokama tik tuo atveju jei tau CP daro.. jei pagimdai naturaliai ai 70 lt naktyis blush2.gif mes tai neemem mokamos, kadangi pirma nakti pagimdziau, tai vyro nakvojimas kaip ir nesiskaite, o nakvojom tik 2 naktis, tai gavos 140 lt, 160 sutaupem blush2.gif plius, paprastoj palatoj vyrui daug patogesne lova thumbup.gif
o dusas.. na, as pvz ik 2 kartus buvau, teipkad man kuo puikiausiai tiko ir bendras... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpione @ 2009 05 03, 10:30)
Sakykit, siuo metu,kas gimdet, ar palatos visos pilnos? Ar daug gimdanciuju? Ar verta imti mokama palata?

as gimdziau balandzio 29 d. ir irgi buvau vienintele gimdyve blush2.gif

QUOTE(Vilmoshka @ 2009 05 05, 03:03)
Sveikinu sulaukus dukrytės 4u.gif


aciu blush2.gif

QUOTE(bova @ 2009 05 05, 12:34)

tai pas daktare klausiau del vietos, tai sake gimdyviu labai daug, kaip niekada biggrin.gif  vien per vakar iki 17val 4 pagimde... bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
as 1madieni irgibuvau Trakuose pasitikrinti del man nepatikusio pilvo maudimo (labai bijau visu tu pogimdyviniu gimdos uzdegimu ir t.t.) tej maciau kas per biziakas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2009 05 05, 12:50)
nes visai nenoriu gimdyti lapkricio 1d.  blush2.gif?


Nebijok gimdyti lapkricio 1 d. Juk tai Visu sventuju svente. Kazkaip pas mus Lietuvoje sita svente labai suplakama su Velinemis, kurios yra is tikruju lapkricio 2 diena. O visu sventuju svente tai panasu i visu zmoniu vardadienio svente is karto. Ir be to, is ties, juk vaikui gimtadienis visad iseigine smile.gif

Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2009 05 05, 11:50)
Taigi esme tame, ko norejau pakalusti, kadangi daug kas pasikeite:

1. Ar mokama palata reikia uzsisakyti is anksto ir kiek ji kainuoja?
2. Jei si karta vaziuosiu nesitarusi, o atsidekosiu po visko, bet manau, kad darys CP, ar reikia vistiek tartis kazkokiai datai is anksto, nes visai nenoriu gimdyti lapkricio 1d.  blush2.gif?
3. Cia galit ir i AZ atsakyti (buciau be galo dekinga sulaukusi kuo daugiau atsakymu) Jei tariuosi is anksto, kiek siais laikais tai kainuoja, koks gydytojas nesvarbu, nors labiausiai domina Kalinauskas, Streiziene.

Mokamos palatos iš anksto neužsisakysi, nes gi viskas vyksta ekspromtu smile.gif Tiesiog jei tau atvykus ji bus laisva, tai imk iš karto. Arba jei ji ryte užimta, tiesiog belaukdama pranešk, kad norėtum mokamos kai tik bus įmanoma...

Manyčiau, kad tau vertėtų apsilankyti Trakuose, pasidaryti echo (kai jau nėštumas bus į pabaigą), kad maždaug sužiūrėti gimdymo datą.

Jei natūralus gimdymas, manyčiau apie 500, galima ir daugiau. Jeigu CP, tai nuo 500 iki 800 ir daugiau. Bet tuomet jau nereikėtų pamiršti ir anesteziologo, nes jis didelį darbą padaro smile.gif

naminuke, o anesteziologė aukšta, liekna, ilgais juodais plaukais? smile.gif
Jeigu ši, tai čia gyd.Koronevska - mano gimdyme dalyvavo wub.gif Labai jai dėkinga esu už viską viską thumbup.gif Superinė gydytoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 06 gegužės 2009 - 13:50
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 05 06, 14:46)

naminuke, o anesteziologė aukšta, liekna, ilgais juodais plaukais? smile.gif
Jeigu ši, tai čia gyd.Koronevska - mano gimdyme dalyvavo wub.gif Labai jai dėkinga esu už viską viską thumbup.gif Superinė gydytoja smile.gif


hm, musiske anesteziologe buvo vidutinio ugio, amzius tarp 40-50, apytrumpiais tamsiais plaukais, su akiniais. Taip iseina, kad Trakai turi net kelis puikius anesteziologus thumbup.gif thumbup.gif
Mano atveju CP buvo darytas, nes greit pradejo letet vaikelio sirdies tonai. I operacine svilpiau su vejeliu, tai pries jau ir neteko pabendraut su anesteziologe. O veliau jos nebesutikau, tai ir pavardes kazkaip neissiaiskinau. blush2.gif Siaubingai bijojau epiduro, nes prisiskaiciau, kad paskui ir svaigsta galva, ir nugara skauda, tai paskui buvo net keista, kad nieko neskauda biggrin.gif Gaila, kad neisejo padekot uz puiku darba 4u.gif

Dar gera zinia banginiukui. Kas gimde pries pora metu, tai tikriausiai prisimena truputi grybaujancius senokus vaisiaus sirdies tonu matavimo prietaisus. Dabar yra keli nauji modernus tokie prietaisai. Ir net pora naujutelaiciu echoskopu Trakai isigije. thumbup.gif
Atsakyti