Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Skorpione, lincia pincia aciu 4u.gif
mano lelyte siiap mazoka, kiek atsilieka laiku, o dar del tu vandenu..tai biski neramu..tikiuosi, akd viskas susitvarkys ir isnesiosiu
lincia pincia, o kada tau nustate del vandenu ir kokie buvo duomenys blush2.gif ax.gif maziau normos, ar tiesiog pamazejo, bet normos ribose..as vis galvoju, kaip tuos vandenis pagausinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 22, 20:17)
o kada tau terminas?  blush2.gif


man terminas geguzes 22d.
nors daktare sake,kad gali ir anksciau viskas ivykti g.gif , nes pilvelis ziauriai kieteja. unsure.gif
tik tikiuosi, kad bent iki geguzes pradzios isnesiosiu.. kad lelyte tvirtesne butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 22, 22:00)
Skorpione, lincia pincia aciu 4u.gif
mano lelyte siiap mazoka, kiek atsilieka laiku, o dar del tu vandenu..tai biski neramu..tikiuosi, akd viskas susitvarkys ir isnesiosiu
lincia pincia, o kada tau nustate del vandenu ir kokie buvo duomenys blush2.gif  ax.gif maziau normos, ar tiesiog pamazejo, bet normos ribose..as vis galvoju, kaip tuos vandenis pagausinti g.gif

pas mane ant ribos buvo..
bet man israse daktaro Steponeno kazkokios arbatos, kuri skyscius sulaiko, tai per 2 savaites pakilo gerokai thumbup.gif o ir siaip skysciu kaip isprotejus gert pradejau, po 3-4 litrus i diena doh.gif sriubu, arbatu, sulciu ir t.t. blush2.gif ir siaip sake daug skysciu gerai, kraujotaka gerina ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
aciu lince pincia..pirmadieni einu echo..matysim, ka pasakys, dabar geriu, nors man sake, kad mazai tai padeda..bet nu gal vis kazkiek pades 4u.gif
Atsakyti
norejau dar paklausti.
kai jau atvyksti gimdyti, na kai paguldo ar duoda chalatuka, ar butinai savo turi veztis....?
Atsakyti
cia kaip kokie gimdymo namai, vieni duoda naktinius, kiti ne...
As susikroviau si syki dvejus naktinius ir chalatuka ir visa kita, net muila ir WC popieriu. krize, negali zinoti, bus ar nebus doh.gif
kai gimdziau pries 10 metu man dave naktinius gimdymui ir maitinimui, chalata turejau savo ir net veziausi gimdymui rinkinuka, kur savi siulai, vienkartines pirstines ir pan. dabar nezinau ar tokio reikia, bet girdejau, kad kaune tai, jei nori epiduro, reik savo atsivezti blink.gif
Atsakyti
as trakuose mastau gimdyti...
nesinori savo imti chalato, nes vien jis visa tase uzims.
tai ir klaipedoje reik tureti savo epiduro rinkini...
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2009 04 24, 19:30)
as trakuose mastau gimdyti...
nesinori savo imti chalato, nes vien jis visa tase uzims.
tai ir klaipedoje reik tureti savo epiduro rinkini...


Trakuose duoda ir chalata ir naktinius ax.gif savo nereikia turetu nebent nenori ligonines.
Kai atvaziavom gimdyt sakiau kad turiu savo chalata bet vistiek jie savo dave o sako po gimdymo galesi savo uzsidet jei noresi o dabar kam tau reik dar issitepsi blush2.gif tai as visas dienas su ligonines chalatu ir naktiniais prabuvau smile.gif
O vat muilo tai man reikejo turet savo ax.gif na nebutinai muila, tureti ta ka maudoji visalaik ir namie pvz int.hig.zele, kad galetum pries gimdyma nueit i dusa. Ranksluosti ir savo turejau, dar gali pasiimti slepetes kokias gumines i dusa vistiek jis bendras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 04 24, 19:00)
Trakuose duoda ir chalata ir naktinius  ax.gif savo nereikia turetu nebent nenori ligonines.
Kai atvaziavom gimdyt sakiau kad turiu savo chalata bet vistiek jie savo dave o sako po gimdymo galesi savo uzsidet jei noresi o dabar kam tau reik dar issitepsi blush2.gif tai as visas dienas su ligonines chalatu ir naktiniais prabuvau smile.gif
O vat muilo tai man reikejo turet savo ax.gif  na nebutinai muila, tureti ta ka maudoji visalaik ir namie pvz int.hig.zele, kad galetum pries gimdyma nueit i dusa. Ranksluosti ir savo turejau, dar gali pasiimti slepetes kokias gumines i dusa vistiek jis bendras blush2.gif


pries 5 m. buvo tas pats biggrin.gif Irgi norejau savo naktinius detis, bet isiule ligonines, ir nesigailiu, nes kasdien keite, tad turejau svarius biggrin.gif (nes ir nuo kraujo ir nuo pieno issitepdavo) , Tik chalata antra diena savo uzsidejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 24, 17:40)
cia kaip kokie gimdymo namai, vieni duoda naktinius, kiti ne...
As susikroviau si syki dvejus naktinius ir chalatuka ir visa kita, net muila ir WC popieriu. krize, negali zinoti, bus ar nebus doh.gif



su WC popieriumivisur beda doh.gif manau jo tikrai reik pasiimti tongue.gif
Atsakyti
kalbat apie daiktus, kuriu reik Trakuos. Na duoda ten naktinius ir chalateli. O muilo, dantu sepetuko, tuoletinio popieriaus tai tikrai reik savo ax.gif as tai sakiau sekanti syki ir tuliko dangti vesiuos, lotuliukas.gif nes visi tulikai pliki, sest ant ju nesinori, nes sikna sala, o jei po siuvimo ar CP, tai isivaizduoju kaip kabant ant tuliko nepatogu turetu but doh.gif buna gi tokiu pigiu tu dangciu, galima nusipirkt, nes va sito man tikrai prireike. O siaip tai arbatos savo turekit, cukriuko ar kavytes (net ir puoduka pasiimciau, beje ir sakute su saukstu). Virtuvele ten yra, vandenuko bus galima uzsikaist 4u.gif
naktinukus duoda ir keicia, kaip ir patalyne 4u.gif super Trakuos personalas wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes penktadieni grizome su Traku su nuostabia dukryte wub.gif Vaziavom nesitare, atvykome antra valanda nakties, budejo gydytoja Erika ir akusere Kristina. Mergyte gime ant pat pamainos keitimosi, po 8 ryto doh.gif Bet gydytoja neisejo, prieme gimdyma smile.gif O taip pat ir visa komanda jau buvo susirinkusi ryte ant gimdymo. Man atrodo, kad nakti is tiesu tik gydytoja su ta akusere buvo...

Na, kai keiciasi pamaina, tai buna daug plepejimo. Man pati sunkiausia gimdymo valanda nuo 7, o gimdykloja tiek plepejimo. Vat tik tai ir nepatiko, o visa kita super. Gydytoja Erika viska nuodugniai aiskina, ka daro, ka ziuri. Apziuros atsargios, svelnios, neistestos, neperdaznos. Patiko man sita gydytoja. Tikrai verta tartis su ja, jei kas norite gimdyti susitare. Labai ramiai pagimdziau ir jau spejau atsigauti. Trakai savo varda pateisino smile.gif Trecio gimdyti vaziuociau tik ten smile.gif

Buvau nemokamoj palatoj viena. Is tikruju tai ten buvo karstoka, saule i langus ryte, dar sildo radiatoriai. Jei imsit chalata, imkit kuo plonesni. As stora nusiveziau, tai tik kai i tualeta ar dusa eidavau uzsidedavau, nes ziauriai karsta. Ir kai slepetes rinksites, pagalvokit, kad karsta bus, jei sauleta.
Na, bet as isdrisau ir antra diena gyvenom su pravertu langu. Tai nieko visai tada.

Tualetinio popieriaus yra. Tik jis toks prastos kokybes, pilkas, plonas. Gerai, kad savo turejau. Siaip ir skystas muilas yra prie kiekvienos kriaukles (man tai muilo neprireike). Ir vienkartiniai ranksluosciai. O ranksluosti dusui tai reikia pasiimti.
Naktinius ir chalata gimdymui dave, bet jei ir netureciau, gauciau siuos dalykus ir po gimdymo.

Nu kas cia dar. Tiesa, tualeto dangcio nesivezkit smile.gif Dangcio nera tik tam priemimo kambareli, kur ir dusas. O tame tualete, kur koridoriui, viskas atremontuota, yra dangtis tongue.gif
Virtuvele leido naudotis ir nakti akusere vyra net kava pavaisino thumbup.gif , nes aparatas neveike, o savo pamirsome isimesti. smile.gif

Trakuose, man atrodo jau kitas poziuris i skiepijima. Kai pries tris metus gimdziau ten, tai niekas neklause, nori ar ne vaika skiepyt, o vat si karta tai atsiklause del visko, ir del skiepu ir del vitamino K. Mes tai skiepijom, bet dabar jau daug mamu yra kur atsisako skiepu.

Grazios gimdymo patirties visoms, kur ji bebutu smile.gif
Atsakyti