Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(flamencita @ 2009 08 05, 10:02)
kodel man sesele minejo, akd norint, kad tetis nakvotu palatoj (jei bus vietu) para kainuoja 60 litu g.gif  blink.gif jus cia rasot kad vipine palata 150 lt? tai kaip yra is tikruju?

jo, čia jai nakvos vyras paprastoj palatoj, tai 60 litų naktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flamencita @ 2009 08 05, 10:02)
kodel man sesele minejo, akd norint, kad tetis nakvotu palatoj (jei bus vietu) para kainuoja 60 litu g.gif  blink.gif jus cia rasot kad vipine palata 150 lt? tai kaip yra is tikruju?


Jo, vyrui lova paprastoj palatoj kainuoja 60Lt/para, o VIP - 300Lt/berods 3paros. Man taip pirmadieni ligoninej sake sesele wink.gif Bet ta VIP tik 1, taip kad galit ir jos negauti. Bet is esmes ten nera didelio skirtumo nuo paprastos, tik kad dusas vietoj. O moket tiek daugiau tai, nu nezinau... g.gif
Jei cezaris ar komplikuotas, tai vyrui nemokamai, nes forminamas kaip slaugantis asmuo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 08 05, 21:31)
Jo, vyrui lova paprastoj palatoj kainuoja 60Lt/para, o VIP - 300Lt/berods 3paros. Man taip pirmadieni ligoninej sake sesele wink.gif Bet ta VIP tik 1, taip kad galit ir jos negauti. Bet is esmes ten nera didelio skirtumo nuo paprastos, tik kad dusas vietoj. O moket tiek daugiau tai, nu nezinau...  g.gif
Jei cezaris ar komplikuotas, tai vyrui nemokamai, nes forminamas kaip slaugantis asmuo wink.gif

o kaži taip nebūna, kai viskas gerai, paprastoj palatoj laiko 2 paras tiktai, o VIP palatoj ir pralaikys 3 paras dėl pinigų g.gif , man tai irgi sakė, kad toj palatoj nieko blatno, televizorius, dušas ir tuoaletas, o visa kita tas poats, tai abejoju ar verta g.gif . Merginos gal yra tokių, kur apie rugsėjo 10 žadat gimdyti Trakuose?
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 06, 11:58)
o kaži taip nebūna, kai viskas gerai, paprastoj palatoj laiko 2 paras tiktai, o VIP palatoj ir pralaikys 3 paras dėl pinigų g.gif , man tai irgi sakė, kad toj palatoj nieko blatno, televizorius, dušas ir tuoaletas, o visa kita tas poats, tai abejoju ar verta g.gif . Merginos gal yra tokių, kur apie rugsėjo 10 žadat gimdyti Trakuose?

aš po pirmojo gimdymo gulėjau toj vadinamoj VIP palatoj, tai jokio skirtumo, ar tu 2 paras ar 3 gulėsi - vistiek moki 300 lt rolleyes.gif tik jau po tų 3 parų paplidomai moki už parą berods po 60 lt, jei pvz tau dar reikia likt ligoninėj unsure.gif
o šiaip tai ten palata kaip ir visos kitos, tik tiek kad dušas ir wc vietoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 08 06, 12:13)
aš po pirmojo gimdymo gulėjau toj vadinamoj VIP palatoj, tai jokio skirtumo, ar tu 2 paras ar 3 gulėsi - vistiek moki 300 lt rolleyes.gif  tik jau po tų 3 parų paplidomai moki už parą berods po 60 lt, jei pvz tau dar reikia likt ligoninėj unsure.gif
o šiaip tai ten palata kaip ir visos kitos, tik tiek kad dušas ir wc vietoj rolleyes.gif

aišku smile.gif , nebijot antro gimdymo?man tai biškį baisoka, po pirmo jau praėjo 6 metai, tai kažkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 06, 15:37)
aišku smile.gif , nebijot antro gimdymo?man tai biškį baisoka, po pirmo jau praėjo 6 metai, tai kažkaip blush2.gif

nebijau biggrin.gif kažkaip pirmas buvo labai lengvas, tai tikiuosi ir antro tokio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 06, 16:37)
aišku smile.gif , nebijot antro gimdymo?man tai biškį baisoka, po pirmo jau praėjo 6 metai, tai kažkaip blush2.gif


Man po pirmo praejo 2,5 metu,bijau kaip nezinau kas to antro gimdymo,pagatava CP prasytis doh.gif . Bet ir pirmas gimdymas man nebuvo sunkus,nuvaziavau su 6 cm atsidarymu nieko nejauciau po 2 val jau pilnas atsidarymas ir pagimdziau,bet bijau, ko negaliu pasakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 06, 19:50)
Man po pirmo praejo 2,5 metu,bijau kaip nezinau kas to antro gimdymo,pagatava CP prasytis  doh.gif . Bet ir pirmas gimdymas man nebuvo sunkus,nuvaziavau su 6 cm atsidarymu nieko nejauciau po 2 val jau pilnas atsidarymas ir pagimdziau,bet bijau, ko negaliu pasakyti  doh.gif

o aš pirmą kartą 15 valandų gimdžiau, tai galvojau išprotėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 06, 21:32)
o aš pirmą kartą 15 valandų gimdžiau, tai galvojau išprotėsiu smile.gif


blink.gif blink.gif :blink as tik 5 val. Jo manau reikia pradeti nusiteikineti pozityviai,nieko nebus.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 06, 21:00)
blink.gif  blink.gif  :blink as tik 5 val. Jo manau reikia pradeti nusiteikineti pozityviai,nieko nebus.

nu tragedija man buvo blink.gif , dėl to ir laukiau 6 metus, kol viską pamiršau, bet po biški jau grįšta prisiminimai lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti