Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Siaip teciui naktis paprastoje palatoje jau 70lt g.gif maniskiam nereikejo moketi, nes as gimdziau nakti ir jis pasiliko nakvoti, bet kita nakti jau su sunum namie nakvojo. Tai jei butu likes kitai parai, butume mokeje
Patrakusi, o pas ka gimdei? Man atrodo kazkaip ten gydytojai su savo akuseremis budi dazniausiai, nes Streiziene lygtasi su Lina, Variakojiene vel su kazkuo, nors gal as klystu. Ta akusere Lina tai buvo man thumbup.gif
Atsakyti
Priėmė gimdymą Variakojienė su kažkokia akušere thumbup.gif Visa ta pamaina buvo thumbup.gif Bet aš gimdžiau naktį, tai ryte keitėsi pamaina..Na ir atėjo tos žertvos dvi... biggrin.gif Gydytojos ten visos thumbup.gif Na išskyrus tą keistuolį Rogalskį... doh.gif lotuliukas.gif Tuo metu kai gimdžiau, tai Variakojienė atostogavo ir tą dieną buvo gryžusi dėl manęs ir dar vienos gimdyvės..Dieną trumpam užbėgo pasiteirauti kaip kas...Kitą dieną išrašė mane... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 08 05, 14:13)
Na kaip ir slenka pamažu man šios dienelės... ax.gif Bet vat kur reiks gimdyti tai neįsivaizduoju....Pati esu iš Trakų rajono, gimdžiau dukrą Trakuose, bet vat dabar nžn ką reiks daryti...Esu pasimetusi... unsure.gif Nors realiai tai nenorėčiau gimdyti Trakuose dėl dviejų seselių ar akušerės jos vadinamos nžn...Vardų tai nepamenu, bet jei pamatyčiau jų atsiprašant snukius, tai pažinčiau ir su mielu noru atpliauškinčiau... biggrin.gif Nes vien tik apie jas prisiminus viską verkti norisi.. unsure.gif Nors vat galvoju gal reiks užeiti pas Variakojienę ir paklausti ar jos dirba.. biggrin.gif

o tai ka jos blogo padare?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 08 05, 14:31)
Siaip teciui naktis paprastoje palatoje jau 70lt g.gif maniskiam nereikejo moketi, nes as

Variakojienė planavo nuleist kainas iki 60Lt,jei sutiks valdžia.Tai gal dabar ir 60Lt,nors kai aš gimdžiau birželį tai dar po 70Lt buvo.
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 08 05, 14:47)
o tai ka jos blogo padare?



Jau kažkelintoj temoj rašiau, tik senai jau.. smile.gif Pirmas flintas buvo, kai dieną laukiau artimųjų atvažiuojant, ir niekaip man nesigaudavo pamaitinti normaliai mažosios...Ji kramtydavo man krūtį...Na ir žinoma kai būdavo normaliai nepavalgius, ji verkdavo...Aš paklausiau kaip man teisingai ją pamaitinti, kad man neskaudėtų ir ji pagaliau būtų soti..Akušerės buvo dvi (viena šviesi, kita tamsi)..Na atėjo "į pagalbą" tamsi...Stvėrė (būtent stvėrė) tą vaiką už galvos, palenkė prie krūties, krūtį suspaudė taip, kad galvojau akys išsprogs man...Įgrūdo jai į burną, pataisė ir psio..Išeidama burba " prisidirba vaikų, paskui padėkit, nemoku, lakstyk iš paskos"......ir dingo koridoriuje... blink.gif Jos visi veiksmai buvo labai grubūs...Juk ji turėjo atsitraukti nuo kavos, torto ir pletkų...Gerklėj užstrigo gumulas, ir negaliu nei verkti nei juoktis...Atėjo vakaras, apie 11h...Pabudo mažoji ir einu pakeisti pampersą...Na ji šiek tek kaprizinasi...Aš ją raminu, greičiau bandau pakeisti, parlekia į palatą jau šviesi..Pradėjo ryškiai pakeltu tonu (tokiu vos ne šaukiančiu) dėstyti savo nepasitenkinimą: "Kas čia dabar yra?..Kodėl vaikas verkia?...Dabar toks laikas kai turi būti tyla"...Aš sakau "Tai ką man daryti?..Užkimšti vaikui burną kad neskleistų jokio garselio?.." blink.gif blink.gif "Daryk ką nori, bet kad būtų tyla"...Pamatė ant vystymo stalo servetėles drėgnas.."Kas čia dabar, plauti užpakalį reikia po vandeniu va taip (atėmusi vaiką iš rankų demonstruoja), o ne tingėti pakišti po vandeniu ir valyti šitom (nusviedžia servetėles)..slėpk kad nematyčiau"... blink.gif Netekau žado, ir nesugebėjau nieko atsakyti tada...Ji išėjo, ir grįžo su knygute apie maitinimą..Sako "imk pasiskaitysi, ryte tik man būtinai atiduok"....OK...Visą naktį akių nesumerkiau, nes bijojau kad vaikas neužverktų...Ir pasiguldžiau mažylę šalia savęs ant tos siauros lovos...Prieš 7 ryte nunešiau tą knygutę, bet tos šviesios nebuvo, tad kita budinti sėdėjo ir ji sako "palik čia ant stalo, ji tuoj ateis pasiims"...Na tada mane išrašė iš ligoninės Tai buvo 3dienis, į tą skyrių grįžau 1dienį, kad paimtų iš kulniuko kraują..Ir ką gi jūs galvojate, susitinku tą šviesią, ir ji ant manęs "Aaaa, jūs vagile, pavogėte knygutę, aš jums ją daviau iš geros dūšios paskaityti, o jūs man šitaip...begėdė"... blink.gif Aš jai žinoma pasakiau kaip buvo...Bet ji vistiek neklausė net manęs ir nuėjo bambėdama... lotuliukas.gif Aš stoviu apakus, ašaros kaupiasi akyse, o ta gydytoją kuri ėmė kraujuką, sako "nesinervuokit ir neimkit į galvą, ji čia su ta savo knygutę jau visas daėdė, senmergės žinot jos kokios"...
Tai vat tokia mano istorija, apie dvi nerealias akušeres... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 08 05, 16:05)
Tai vat tokia mano istorija, apie dvi nerealias akušeres... biggrin.gif

doh.gif siaubas...
as manau kad jeigu butu buves salia taves vyras tai jos nebutu tokios buve.
o senmerges tai ypac vyru bijo ar gerbia.. o gal visus myli..
Atsakyti
Už vyro nakvojimą tikrai reikia mokėti 60 (už parą) lt, mes tiek mokėjom liepos antroje pusėje. Tai, matyt, "atpigo" smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 05 rugpjūčio 2009 - 15:50
aciu visoms uz info 4u.gif

patrakusi o tu kada gimdei cia taip? blink.gif
as tai matyt uzvozusi buciau arba aprekusi ta sesele.trukta zodziu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(flamencita @ 2009 08 05, 16:55)
aciu visoms uz info 4u.gif

patrakusi o tu kada gimdei cia taip? blink.gif
as tai matyt uzvozusi buciau arba aprekusi ta sesele.trukta zodziu blink.gif

taip atrodo is sono arba veliau..
o tuomet tai speju suakmeneji is pakraupimo. verysad.gif
Atsakyti
Gimdžiau prieš 4m... smile.gif
Jo jo, aš irgi dabar daug ką sakau... biggrin.gif Ir norėčiau užvožti, ir daug ką pasakyčiau...Juolab, nesu iš tų kuri patylės ir neduos atsako... biggrin.gif Bet tada nžn, tiesiog visvien po gimdymo, jautri, pasimetusi...Na nžn...Tiesiog buvau visai kita... smile.gif Vyras tik gimdyme dalyvavo....Ir nžn ar jis man ten reikalingas būtų, nes aš šiaip viską pati dariausi, greit viskas pas mane gijo (net gydytojos stebėjosi), tai tik maišytusi po kojom... biggrin.gif
Atsakyti
na gana seniai gimdei biggrin.gif kolkas tik gerus zodzius apie TRAKu GN girdejau.o kada tau gimdyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flamencita @ 2009 08 05, 17:21)
na gana seniai gimdei biggrin.gif kolkas tik gerus zodzius apie TRAKu GN girdejau.o kada tau gimdyt? 4u.gif



Na aš ir tada pagimdžiusi girdėjau gerus atsiliepimus...Nemanau kad politika jų pasikeitė..."Vietinių" gimdyvių jie nlb vertina, labiausiai domina pritraukti iš kitų miestų, juk kyšių gauna nemažai, o vietinės reta kuri mokės...Todėl jiems labai svarbu ką paskui pasakys "atvykėlės"...O ką čia vietinės pasakys, tai giliai dzin, juk jų čia mažuma... biggrin.gif Užtat ir lenda jie visi į vieną vietą be vazelino... biggrin.gif Aš atsiprašau kad išeina tokie žodžiai iš manęs, bet tiesiog žinau kaip ir kas ten vyksta...Todėl paklausius kartais verčia vemti nuo jų to "gerumo"... biggrin.gif Kažkaip per Motinos diena teko užsukti į Trakų ligoninę gimdymo skyrių, tai budėjo kuri ėmė kraują iš kulniuko šaunuolė ta seselė ar gydytoją ji nžn, bet thumbup.gif
Šiaip dar laukiu savo laiko eiti pas gydytoją, nes neva dabar anksti neregistruoja...Bet pagal mane tai apie kovo pabaigą - balandį... mirksiukas.gif
Atsakyti