Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(spengla @ 2009 08 03, 22:32)
Fantazia, vyrui suruoškite persirengimui rūbus (marškinėlius, patogias kelnes, šlepetes)- mano vyras iki finišo buvo taip apsirengęs, taip leido, o tą vienkartinį chalatą vilkosi pabaigoje. Chalatą pirkome Vilniaus gatvėje, med. technikos parduotuvėje (šalia Lilonijos batų parduotuvės).


Dekui uz info! aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 08 03, 23:05)
Dekui uz info! aciuks.gif



Jeigu ka, tai Trakuose salia ligonines yra vaistine, joje taip pat parduoda ta apranga vyrui. Maniskis irgi bego anksti ryte pirkti smile.gif
Atsakyti
Spengla, sveikinu sulaukus mažylės - jaukaus jums buvimo drauge smile.gif

QUOTE(spengla @ 2009 08 01, 11:02)
Tiesa, gal kuri lankotės konsultacijoms pas gyd. V. Variakojienę? Norėjau pasiteirauti, kur ji Vilniuje privačiai konsultuoja  g.gif . Dėkoju.


galeciau tik papildyti, kad bak'e ji šeštadieniais dirba - tai brangiau tenka mokėt schmoll.gif
man minėjo, kad ji ir baltupiuose dar dirba privaciai, bet detaliu nžn
Atsakyti
kodel man sesele minejo, akd norint, kad tetis nakvotu palatoj (jei bus vietu) para kainuoja 60 litu g.gif blink.gif jus cia rasot kad vipine palata 150 lt? tai kaip yra is tikruju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flamencita: 05 rugpjūčio 2009 - 09:02
QUOTE(flamencita @ 2009 08 05, 09:02)
kodel man sesele minejo, akd norint, kad tetis nakvotu palatoj (jei bus vietu) para kainuoja 60 litu g.gif  blink.gif jus cia rasot kad vipine palata 150 lt? tai kaip yra is tikruju?



Cia kaip suprantu paprastos palatos nakvyne teciui 60 lt kainuoja g.gif o pries dvejus metus tik 20 lt kainavo g.gif
Atsakyti
Gaika, dėkoju už sveikinimus bei informaciją aciuks.gif

Flamencita, taip, tėčiui (ar kitam nakvojančiam asmeniui) už lovą reikės susimookėti 60lt 9kaip yra cezario atveju- nežinau). Manyčiau, jog visose ligoninėse yra mokestis papildomai nakvojančiam antram asmeniui...
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 08 05, 11:24)
Gaika, dėkoju už sveikinimus bei informaciją aciuks.gif

Flamencita, taip, tėčiui (ar kitam nakvojančiam asmeniui) už lovą reikės susimookėti 60lt 9kaip yra cezario atveju- nežinau). Manyčiau, jog visose ligoninėse yra mokestis papildomai nakvojančiam antram asmeniui...

bet cia tada kalbama apie palatas po viena gimdyve gulincia, ane?
Atsakyti
QUOTE(flamencita @ 2009 08 05, 10:02)
kodel man sesele minejo, akd norint, kad tetis nakvotu palatoj (jei bus vietu) para kainuoja 60 litu g.gif  blink.gif jus cia rasot kad vipine palata 150 lt? tai kaip yra is tikruju?

Paprasta palata dvivietė 60Lt,o VIPinė 3 paros 300Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2009 08 05, 12:02)
Paprasta palata dvivietė 60Lt,o VIPinė 3 paros 300Lt ax.gif

bet gi negali uzsisakyti palatos kazkokios is anksto smile.gif viskas bus ekspromtu kai atvaziusoi gimdyt smile.gif
gal nebus jokios laisvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 08 05, 11:31)
bet cia tada kalbama apie palatas po viena gimdyve gulincia, ane?

Taip. Tiksliau, kalba eina apie dvivietes palatas, kurios guli mama+ tėtis + vaikutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 08 05, 11:24)
kaip yra cezario atveju- nežinau).

Po cezario tėčiui palata nemokama. O VIP palatos iš anksto negalima užsisakyti,tik vietoj jei ji tuo metu bus laisva
Atsakyti
Na kaip ir slenka pamažu man šios dienelės... ax.gif Bet vat kur reiks gimdyti tai neįsivaizduoju....Pati esu iš Trakų rajono, gimdžiau dukrą Trakuose, bet vat dabar nžn ką reiks daryti...Esu pasimetusi... unsure.gif Nors realiai tai nenorėčiau gimdyti Trakuose dėl dviejų seselių ar akušerės jos vadinamos nžn...Vardų tai nepamenu, bet jei pamatyčiau jų atsiprašant snukius, tai pažinčiau ir su mielu noru atpliauškinčiau... biggrin.gif Nes vien tik apie jas prisiminus viską verkti norisi.. unsure.gif Nors vat galvoju gal reiks užeiti pas Variakojienę ir paklausti ar jos dirba.. biggrin.gif
Atsakyti