Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(auryte2 @ 2009 07 28, 11:44)
Sveikos , gal zinot kiek zmoniu gali dalyvauti gimdyme? nes ir mano vyras nori ir mama smile.gif idomu ar leis 2  ax.gif


Sveikos mamos 4u.gif

Manau turėtų leist..
Pirie CP, klausiau, leis stebėt mamai ir vyrui, bet tik už stiklo, ir leliuką leis iškart palaikyt jiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 07 27, 13:23)
Mergaites, o kaip ten Trakuose, jei atvaziuoji po termino, bet dar negimdai? Priims? Nesakys, ko atvaziavot, jei negimdot  g.gif


As gimdziau Trakuose nesitarusi. Kai suejo teminas gimdymo, nuvaziavau patikrinimui. Tikrai maloniai prieme ir apziurejo. Kadangi pas mane jokios veiklos nevyko,tai liepe vaziuot namo ir dar pora dienu palaukti, jei nieko nevyks tai vel sugrizti. As taip ir dariau. Kadangi vel jokiu pasikeitimu pas mane nebuvo, tai gydytojas pasiule skatinima. Leido paciai apsispresti ar dar laukti ar nebe. As pasirinkau skatinima. Ir kitos dienos ryta mane butu skatine,bet taip gavosi,kad vakare saremiai patys prasidejo be jokiu skatinimu. Tiesa,kai pagulde tai dar diena echoskopu ziurejo ar viskas gerai vaikeliui.
Tai kad jei sukanka terminas ir laukti atsibodo(o atsibos tikrai labai netgi),tai drasiai galima vaziuoti pasitikrinti,niekas kvailu klausimu neuzdavines.
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 07 20, 23:15)
Vilniuje dvejose didelese Euro vaistinese ieskojau, bet sake, kad jie tokiu dalyku neturi schmoll.gif Reiks jauciu pasiskambinti per skirtingas vaistines ir paieskoti g.gif


Vienkartiniu rubu teciams gimdymo metu galima nusipirkti vaistineje salia tu paciu Traku gimdymo namu. Svarbu, kad ji dirbtu smile.gif
Atsakyti
- palatu taip pat visoms uzteko... o ju tikrai ne 6, man regis 8-ar tai 10 blush2.gif visos gulejom atskirose, paskui pora dienu ivis neikas negimde, kol atejo metas



Na, palatu tai tikrai ten tik 6. Dvivietes. Bet kai nuvaziave apsiziureti pries gimdyma klausem, sake, kad nebuvo dar taip, kad nesutilptu. As ta diena buvau 3 ar 4 gimdyve, kita diena niekas nepagimde, o po 2 d. kai isleidinejo, minejo, kad palatu ima trukti ir prase neuzdelsti issikraustant. Beje, gulejom palatoj su teciu, kitoj irgi maciau tetis buvo, tai is bedos manau pirma juos iskraustytu, jei jau labai didelis pikas butu:)
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 07 28, 23:47)
Idomu kiek siais laikais skaitosi simboliskai  g.gif

Simboliškai - tai ir yra simboliškai- gimtadieninės vaišės personalui. Juk smagu pavaišinti žmones, kurie prisidėjo prie vaiko gimimo!

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 29, 12:18)
didziausi sveikinimai su diukrytes gimimu 4u.gif minejai, kad komplikavosi, o gal gali ivardinti kas ten buvo atsitike, ir kaip gydytoja issisuko g.gif  wub.gif

Dėkoju už sveikinimus. Nenoriu detaliai plėstis, kad nesigąsdintų bereikalingai nėštukės, tad paminėsiu, jog viskas vyko pernelyg greitai, vaikelis neįsistatė kaip reikia, sąrėmių metu l.silpnėjo širdutės tonai ir laiko visai nebebuvo. Paskutiniame etape negražiai atsidalino placenta, gavau narkoze ir valymą.) gydytoja išsisuko taip, kad nereikėjo CP (labai dėkinga dėl to) ir esame abi gyvos sveikos smile.gif
Palatos tikrai yra šešios (dvivietės) bei viena mokama. Kad netilptų, mums irgi sakė, jog taip nebūna mirksiukas.gif . Tiesa, mes palatos irgi luktelėjome keletą valandų- pabuvome ilgėliau gimdykloje visi trys, jokio diskomforto ar kažko dėl to tikrai nepatyrėm. net ir pietus su skaniausia kruopiene laugh.gif, valgyta gyvenime, gavau gimdykloje.
Visoms linkiu lengvo nešiojimo ir sklandžių gimdymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 07 29, 21:00)
Simboliškai - tai ir yra simboliškai-  gimtadieninės vaišės personalui. Juk smagu pavaišinti žmones, kurie prisidėjo prie vaiko gimimo!
Dėkoju už sveikinimus. Nenoriu detaliai plėstis, kad nesigąsdintų bereikalingai nėštukės, tad paminėsiu, jog viskas vyko pernelyg greitai, vaikelis neįsistatė kaip reikia, sąrėmių metu l.silpnėjo širdutės tonai ir laiko visai nebebuvo. Paskutiniame etape negražiai atsidalino placenta, gavau narkoze ir valymą.) gydytoja išsisuko taip, kad nereikėjo  CP (labai dėkinga dėl to) ir esame abi gyvos sveikos  smile.gif
Palatos tikrai yra šešios (dvivietės) bei viena mokama. Kad netilptų, mums irgi sakė, jog taip nebūna  mirksiukas.gif . Tiesa, mes palatos irgi luktelėjome keletą valandų- pabuvome ilgėliau gimdykloje visi trys, jokio diskomforto ar kažko dėl to tikrai nepatyrėm. net ir pietus su skaniausia kruopiene laugh.gif, valgyta gyvenime, gavau gimdykloje.
Visoms linkiu lengvo nešiojimo ir sklandžių gimdymų  4u.gif

džiugu, kad jums viskas gerai 4u.gif ačiū už linkėjimus smile.gif
Atsakyti
na gal ir septynios su ta mokama, bet man dar sake, kad buna apgyvendina mazojoj gimdykloj, arba kazkokiam sesuciu kambaryje, atveza vaikeliui lovyte, bet labai retai taip buna, tai as kaip ir sakau, realiai is bedos 8-9 palatos buna, o tu tikruju tai nesiginciju, kad nedaug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2009 07 29, 14:47)
Tai kad jei sukanka terminas ir laukti atsibodo(o atsibos tikrai labai netgi),tai drasiai galima vaziuoti pasitikrinti,niekas kvailu klausimu neuzdavines.


Tai liuks, mano terminas jau ant nosies, bet nepanasu, kad vyktu kokia veikla. schmoll.gif Taigi butu gerai, jei kita savaite kas pasiulytu skatinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2009 07 29, 13:25)
o kokia infekcija, jei ne paslaptis? Pirmaja mazyle irgi trakuos gimdei? Nes as keliais menesiai veliau uz Jus gimdziau, bet nieko apie jokias infekcijas nesake  g.gif


Gimdziau VGN, bet infekcija nuo manes, o ne is gimdymo namu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 30, 07:24)
na gal ir septynios su ta mokama, bet man dar sake, kad buna apgyvendina mazojoj gimdykloj,  arba kazkokiam sesuciu kambaryje, atveza vaikeliui lovyte, bet labai retai taip buna, tai as kaip ir sakau, realiai is bedos 8-9 palatos buna, o tu tikruju tai nesiginciju, kad nedaug blush2.gif

ta mokama vadinama VIP palata, man atrodo 150 litų para, bet sakė nieko ten blatno, kad televizorius yra, dušas ir tuoaletas, bet sakė jinai labai dažnai užimta būna
Atsakyti
Sveikos mamytes,

noriu ir as pasidalinti savo ispudziais is Traku gimdymo namu. ax.gif
Gimdeme mes praeita savaite treciadieni (22 d.) jau savaite ir kelios dienos kaip dziaugiames savo grazuoliu suneliu. 4u.gif
Jokiu blogu atsiliepimu apie siuos gimdymo namus negaliu pasakyti, nes net ir nera ka pasakyti. Viskas buvo tikrai labai sauniai. Nors viskas pasibaige CP, bet labai esam dekingi akuserei Ausrai ir gyd. Variakojienei. Taip jau isejo, kad staiga musu mazylio tonai eme reteti, plius pakeite jis padeti ir prispaude virkstele, tad teko staigiai CP daryt.
Slauga ir prieziura po gimdymo labai irgi gera, visos seseles, akuseres labai malonios. Paltose viskas ko reikia bigsmile.gif
Atsidekojom pagal galimybes. Jei kam idomu placiau tai galit rasyt ir klaust rolleyes.gif Pati budama nestuke.gif kasdien lankydavausi siame forume ir sekdavau kiekviena naujiena, dabar pati galiu atsakyti busimom mamytem wub.gif

Sekmes visoms ir manau tikrai neapsiriksit pasirinkdamos Trakus. thumbup.gif
Atsakyti
Didziuliai sveikinimai 4u.gif

rasai, kad atsidekojot pagal galimybes, vadinas, buvot nesusitare? nes jau antra parasot kad pas vilija gimdet be susitarimo, matyt, kad dabar kazkas atostogauja ax.gif nes man atrodo, kad pas ja be susitarimo nepakliusi doh.gif


o kiek zmoniu gimde tada, ar dienos metu, ar naktis cia buvo blush2.gif
Atsakyti