Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(slyfka @ 2009 07 23, 09:47)
Sveikos 4u.gif

Norėjau pasikonsultuot...šnekėjau su Variakojiene dėl planinio CP, man liepė atvykt kelios dienos iki termino apžiūrai (čia taip supratau, kad niekur nedingsiu ir tartis reiks su ja). Kaip ten yra, ar kainą ji iškart pasako, kada reik mokėt ir kokia ten "stafkė" cezario pas ją, gal kas žinot?

nu vat ir man aktualu g.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 07 23, 11:49)
Neturit kur pinigų dėti?

turiu,bet vistiek mokejau,tik visai ....moteriskes gali gimdyt nesitarusios Lietuvoje,man buvo svarbu demesys,sutikimas,pasakytas zodis,mokejau manau dar nedaug,nes ruosiuosi gimdyt BAK
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 07 23, 10:59)
tu dar panesiok, pasisaugok 4u.gif
Jo man ta pati sake mano gine, kad neturi budincios neonatologes.


O ka ta neonatologe ziuri???
O tai ryte ji buna ir apziuri??
Atsakyti
Na, del tarimosi ar nesitarimo, tai cia galima diskutuoti iki begalybes. Vienom taip geriau, kitom taip. Tikslingiausia gal butu, jei nestuma priziurinti gine pati priimtu gimdyma arba privaletu perduoti nestuke konkreciam gydytojui (kuri galima butu pasirinkti), o ne paliktu likimo valiai - neva dabar jau tu kapstykis pati. Tada butu didesne tvarka ir nebutu tiek panikos, tartis, nesitarti, moketi, nemoketi. Uzsienyje apie primokejimus gydytojams nei kalbos negali buti, o LT viskas kaip sako rusai "ceres z...".

Beje, visos sitos stafkes mane jau baigia atbaidyti nuo gimdymo Trakuose verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Aviva @ 2009 07 23, 13:22)
O ka ta neonatologe ziuri???
O tai ryte ji buna ir apziuri??


Neonatologe - cia kaip vaiku gydytoja, daznai jas kviecia, jei vaikeliui po gimdymo kazkas negerai, reikia gaivinti ar pan. Bent jau man taip aiskino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinne: 23 liepos 2009 - 12:28
jau rasiau ir dar pasikartuosiu,gimdziau,nemokejau,prieme Variakojene,apziurejo,maloniai,paskire palata,teiravosi,nes iki gindimo 1d.pernesiojau,taresi ar lviesti gymdima,nes vaikelis isivistes ,ar lauksiu kol sareniai prasides,nes gymda neatsidarinejo,tai pasikalbejom ir nusprendem kviesti,ji pati ir vandenys nuliaido,ir ateidavo pasiziuret,gymdima priiminejo kita daktare,kai vyras gymdimo metu jai norejo pinigeliu duoti,ji atsisake,pasake kai pagimdis galesit atsidekuoti.taigi del tu stafkiu,jej norit galit duoti nuo to gimdit lengviau nebus,nes as ir ant kamuolio sodinta buvai,ir stovejau ir siusiojau,man padiedavo ir niekas kreivai nepaziurejo,zodzio nepasake.i gindimo namus vaziojam gimdit,o ne i kurorta.ir Daktaram buna PMS ir problemos namuose,kad kartais gali ir apriekt.bet jej gimdiciau vistiek TRAKUOSE.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 07 23, 10:49)
Neturit kur pinigų dėti?

Turim kur dėt smile.gif
Bet kiekvieno pasirinkimo reikalas - mokėti-nemokėti... smile.gif

QUOTE(Aviva @ 2009 07 23, 12:22)
O ka ta neonatologe ziuri???
O tai ryte ji buna ir apziuri??

Taip, kas rytą ateina ir apžiūri vaikelį smile.gif Pakonsultuoja, atsako į klausimus ir t.t.

QUOTE(Rinne @ 2009 07 23, 12:27)
Beje, visos sitos stafkes mane jau baigia atbaidyti nuo gimdymo Trakuose  verysad.gif
Papildyta:
Neonatologe - cia kaip vaiku gydytoja, daznai jas kviecia, jei vaikeliui po gimdymo kazkas negerai, reikia gaivinti ar pan. Bent jau man taip aiskino.

Jei ir vaikeliui viskas gerai, vis tiek ateina ir apžiūri 4u.gif Neonatologo priežiūra po gimimo būtina.

O tos stafkės - tai Trakuose ar ne Trakuose - jos vis tiek yra... Tiesiog kiekvieno valia - kaip norėsi, taip darysi. Niekas ten iš tavęs pinigų nereikalaus schmoll.gif Man pvz. pačiai buvo ramiau, kai lankiausi pas Editą, ji mane nėštumo metu prižiūrėjo ir konsultavo, pas ją ir gimdžiau.
Tai va, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 07 22, 22:03)
Buvau Trakuose kalbejau su vedeja,ji buvo apakusi,kai pasakiau,kad reikia skambinti pries vaziuojant ir klausti ar yra vietos gimdyti.Sako is kur cia tokia informacija  blink.gif .Sako visada visas priimam nuo 37 sav.ir niekada dar nebuvo problemu del vietos,juk ne visos vienu metu gimdo.Sako va ir siandien gimde 3 ir pagimde viskas gerai.
Zodziu maloniai pasnekejom nuramino del vietos stokos. Apziurejo mane,nei prasiau nei ka. Pasake,kad kaklelis jau suminkstejes ir atsidares,pasake terminas tikrai bus anksciau.



aha... kai as gimdziau tai ta diena gimdem 8 ar tai 9... as buvau 6 ax.gif kazkaip nepergyvenau... matau viena isveza is gimdyklos kita pakviecia, pries pakvieciant apziuredavo visa eile, kuriai arciausiai gimdymas - ta ir pakviecia, ir toliau mes ten kelios sukam ratus koridoriuje su vyrais is paskos lotuliukas.gif ta diena buvom dviese susitarusios pas rogalski, vienai dare jis planini cezari, o man baige irgi cezariu, ir zinau, kad man be saremiaujant jis padejo kitoms gydytojoms,nors ne jo budejimo laikas buvo - palatu taip pat visoms uzteko... o ju tikrai ne 6, man regis 8-ar tai 10 blush2.gif visos gulejom atskirose, paskui pora dienu ivis neikas negimde, kol atejo metas kitoms gimdyti, tai kelias isleido, mat viskas gerai buvo... o as irgi anksciau begau, nors po cezario buvau ax.gif

cia truputi ne i tema, bet Ievulyte, ziuriu musu terminas panasus - gal susitiksim toje pacioje vietoje drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 07 23, 14:19)
O tos stafkės - tai Trakuose ar ne Trakuose - jos vis tiek yra... Tiesiog kiekvieno valia - kaip norėsi, taip darysi. Niekas ten iš tavęs pinigų nereikalaus schmoll.gif Man pvz. pačiai buvo ramiau, kai lankiausi pas Editą, ji mane nėštumo metu prižiūrėjo ir konsultavo, pas ją ir gimdžiau.
Tai va, viskas bus gerai 4u.gif



as irgi prisimenu abi Editas ir labai noreciau su kazkuria susitarti, bet jos abi juk dabar vaikucius savo priziuri ir iki mano gimdymo tikrai negris verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 23, 16:01)
cia truputi ne i tema, bet Ievulyte, ziuriu musu terminas panasus - gal susitiksim toje pacioje vietoje drinks_cheers.gif  4u.gif
Papildyta:
as irgi prisimenu abi Editas ir labai noreciau su kazkuria susitarti, bet jos abi juk dabar vaikucius savo priziuri ir iki mano gimdymo tikrai negris verysad.gif


Cia irgi truputi ne i tema,bet kai jus gimdet mane paleidinejo namo ta diena ax.gif

O kas del Editu tai taip,jos abi auginasi vaikelius,taip sake vedeja.Ir dar ji nori iseiti atostogu nuo rugpjucio 3 iki 9,bet sake dar nezinanti,nes nera kam dirbti,sake pasikviete rezidente kazkokia,tai nezino ar susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 07 23, 15:30)
Cia irgi truputi ne i tema,bet kai jus gimdet mane paleidinejo namo ta diena  ax.gif




o kaip smagu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 23, 14:01)


cia truputi ne i tema, bet Ievulyte, ziuriu musu terminas panasus - gal susitiksim toje pacioje vietoje drinks_cheers.gif  4u.gif


sorry uz ne tema, as irgi pastebejau,kad terminas panasus biggrin.gif ateik pas gruodinukes, papliurpsim, susipazinsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 07 23, 14:00)


Nu va kaip smagu, vel geri atsiliepimai apie Trakus pasipyle biggrin.gif Fainiai, kad pasiule gimdyti, jei nori smile.gif

QUOTE(Aviva @ 2009 07 23, 15:30)
Ir dar ji nori iseiti atostogu nuo rugpjucio 3 iki 9,bet sake dar nezinanti,nes nera kam dirbti,sake pasikviete rezidente kazkokia,tai nezino ar susitvarkys.


Tai yra tikimybe uzsiraut ant rezidentes tom dienom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 07 23, 18:54)
Tai yra tikimybe uzsiraut ant rezidentes tom dienom  g.gif

Na, aš nemanau, kad vedėja paliks skyrių be normalaus vadovavimo... Kažkas ją pavaduos - kas patirties turi - Rogalskis ar Streižienė, ar dar kažkas kitas. Vis tiek kažką sugalvos... Neliks skyrius be patyrusių gydytojų.
O beje, visi ten gerai dirba, visi savo srities žinovai, todėl manau, kad važiuot gimdyt tom dienom didelės baimės neturėtų būti 4u.gif
Atsakyti