Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(Alchemie @ 2009 04 15, 08:42)
Galvoju, kad gal pas Streiziene



QUOTE(ugnele_n @ 2009 04 16, 19:13)
Gal dar galit ir kokia gydytoja parekomenduot? nes kol kas dar ten nebuvau pas nieka...



QUOTE(Alchemie @ 2009 04 16, 21:07)
, kaip man ta Erika Streiziene pamatyti, pasikalbeti g.gif nu kaip nors..svarbu,



QUOTE(neriukas @ 2009 04 16, 22:00)
aš lankausi pas Erika kai iškyla kokių klausimų, ar echoskopuotis bigsmile.gif  tikrai puiki gydytoja mirksiukas.gif viską kruopščiai išaiškina ir parodo, manau kad pasirinkimas geras pas ją gimdyt



QUOTE(Alchemie @ 2009 04 17, 10:06)
Siaip del siuntimo as paklausiu savo gines pirmadieni, kaip ten yra g.gif nes manau, kad siuntimas reikalingas, jei tai ekstra avejis (prieslaikinis gimdymas iki 37 sav.)
Neriukas aciu uz padrasinima ir info 4u.gif



QUOTE(auksine @ 2009 04 17, 10:52)
jei prieslaikinis, tai priima tik AK berods, ar dar kas nors jau priima? nu su tais siuntimais tai man mistika iki siol, niekad nereikejo, o dabar visos rasot kad reikia...man nei mano gine, nei variakojiene nieko panasaus nesake ax.gif



gimdziau pas Sreiziene, be juokiu isankstiniu susitarimu ir thumbup.gif
Trakuose isviso geriausiai, palyginus su Vln, nes tarp musu rugsejinukiu kiek ten gimde - priekaistu juokiu, o kitiem GN yra ir nemazai
del siuntimo - tai as ji turejau ax.gif , nes suejus 40sav gine perleidzia prieziura GN
ir uz gimdyve neatsako ax.gif
as Trakuose apsilankiau, mane apziurejo - ir leido ramiai dar vaiksciot ir laukt, nes viskas grazu, ramu ir ''bet kada'' (nes 2cm jau buvo)
bet suejus 41sav privalejau pasirodyt ir tada, del ramybes sau, atsiguliau i ginekologini skyriu, kad ''jei kas'', tik auksta pakilt iki gimdyklos smile.gif
41.4sav pati vedeja nusprende pagelbeti mano Maziukui iseiti, ir po ''pakrapstymo'' apziuros metu, mazdaug uz valandos prasidejo veikla thumbup.gif
nuo 9.15h apziuros, apie 12h buvo rimti saremiai, 15h - pilnas atsidarymas, ir 15.46h TUREJAU SUNU wub.gif
dalyvavo vyras, jo pagalba buvo thumbup.gif virkstele perkirpo ir isbuciavo mus abu wub.gif

tikrai net nemastysiu kur gimdyt sekanti karta rolleyes.gif
ir visom nuosirdziai patariu 4u.gif

sekmes nestuke.gif , graziu ir nesudetingu gimdymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 04 16, 23:17)
Aciu uz naujienas. O kaip remontai, baigesi?

baigesi.. 4u.gif ten patie skyriaus neremontavo, tik hola... blush2.gif

QUOTE(Dinushka @ 2009 04 17, 10:43)
O jei ginekologe poliklinikoje isduoda siuntima, ji turi nurodyti kuriems gimdymo namams? Jei taip, tai ar gali Vilniaus gydytojai israsineti kito miesto ligoninei siuntimus? Ar tiesiog israso popieriuka ir as jau su juo vaziuoju kur noriu?


kad as kiek zinau, tai viskas ko tau reikia yra tik nesciosios kortele blush2.gif
QUOTE(auksine @ 2009 04 17, 11:52)
jei prieslaikinis, tai priima tik AK berods, ar dar kas nors jau priima? nu su tais siuntimais tai man mistika iki siol, niekad nereikejo, o dabar visos rasot kad reikia...man nei mano gine, nei variakojiene nieko panasaus nesake ax.gif

zinau, kad Trakuose priima tik nuo 38 savaites...
o siuntimo nereikia schmoll.gif

QUOTE(Skorpione @ 2009 04 17, 12:40)
Lincia pincia, o del sumos tu jau susitarusi esi?jei taip, tai jei ne paslaptis, kiek ? blush2.gif kainuoja jos paslaugos...Nes vieni nieko neduoda, kiti 600 Lt, o kiti ir 1400 Lt doh.gif (bet cia man jau nereali suma, jei pati gimdai schmoll.gif )...

Linkiu, kad viskas praeitu sekmingai, sekmes 4u.gif

na as galvoju kokius 700 duot ginei, 200 akuserei ir koki 50 lt anesteziologei.. blush2.gif
noreciau susisukt i 1000 blush2.gif


o kas zinot ar Trakuose epiduras mokams (ar reikia moket papildomai)? blush2.gif nes kazkaip pamirsau paklaust doh.gif
Atsakyti
Nu va, nuvaziavome, apziurejau, ir laimei kaip tik budejo Erika thumbup.gif susitarem, kad susitiksim pries jos atostogas ji atostogauja nuo 21-31 geguzes.
Gimsymas iki 37 sav. tik AK, kaip ir daug kur.
Patalpos, kaip patalpos, bet zmones tikrai silti pasirode wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 17, 21:42)
Nu va, nuvaziavome, apziurejau, ir laimei kaip tik budejo Erika thumbup.gif susitarem, kad susitiksim pries jos atostogas ji atostogauja nuo 21-31 geguzes.
Gimsymas iki 37 sav. tik AK, kaip ir daug kur.
Patalpos, kaip patalpos, bet zmones tikrai silti pasirode wub.gif

tai jau galutinai nusprendei ten gimdyti? blush2.gif
Atsakyti
Nu as nusprendziau, tik zinai...reikia sulaukti echo, reikia sulaukti 37 sav. ir paskui dar speti nuvaziuoti biggrin.gif nes nuo namu iki Traku man 45 min kelio be kamsciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 17, 21:36)
. ir paskui dar speti nuvaziuoti biggrin.gif nes nuo namu iki Traku man 45 min kelio be kamsciu doh.gif


As irgi galvoju, kaip cia reikes ta sprendima padaryt - ar spesiu nuvaziuoti ar ne... Ar sukti link Traku, ar i kitus gimdymo namus Vilniuje.
Su pirmu vaiku tai taip nesijaudinciau, o del antro tai nezinau. Tikiuosi, kad spesim i Trakus.. Labai norim speti. smile.gif
Atsakyti
Nu gydytoja sake, kad vis tiek apziures kakleli, mazdaug bus aisku, kada laukti..as sakiau, nu jei jau labai gres kazkuria diena, akd jau prasides, bandysiu asp giminaicius Trakuose pasilikti g.gif
As ir pirma greitai gimdziau, tik, kad ta diena mane pagulde i patologini, tipo pernesiojimas, tai buvo ramu net kai vandenys nubego..tik pereiti is vienos palatos i kita...o cai jei ir greitai gimdysiu ir antras vaikas doh.gif kaip vyras sake, gali tekti ir misko deiviu pagalbos prasyti pakeliui i ligonine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2009 04 17, 10:40)
Lincia pincia, o del sumos tu jau susitarusi esi?jei taip, tai jei ne paslaptis, kiek ? blush2.gif kainuoja jos paslaugos...Nes vieni nieko neduoda, kiti 600 Lt, o kiti ir 1400 Lt doh.gif (bet cia man jau nereali suma, jei pati gimdai schmoll.gif )...

Del virksteles, tai as ten kai gimdziau, mano dukrytei irgi buvo apsisukusi aplink kakliuka virkstele, bet deka akuseres Jurates, jos ranku miklumo wub.gif , viskas praejo sklandziai. Jos pacios matys ar galesi pati gimdyti su ta virkstele, ar darys cezari...
Linkiu, kad viskas praeitu sekmingai, sekmes 4u.gif

mes preiš metus davėm 800 lt, tai man rodos ji buvo labai patenkinat, nesitikėjo tiek, tai manu kad 500 lt butų užtekę

O taip tai kiek vienas pagal savo galimybės
Atsakyti
na, kadangi pas mane pirmas leliukas, tai del nuvaziavimo nekiek nepergyvenu schmoll.gif blush2.gif

QUOTE(Karina123 @ 2009 04 18, 16:37)
mes preiš metus davėm 800 lt, tai man rodos ji buvo labai patenkinat, nesitikėjo tiek, tai manu kad 500 lt butų užtekę

O taip tai kiek vienas pagal savo galimybės

na mes dar sakem pagalvosim.. jeigu duos Dievulis ir labai labai lengvas gimdymas bus, tai sakem kad gal ir 500 uzteks blush2.gif
Atsakyti
Zinokit, as tai bijau ir pagalvot, kad reiks kalbeti apie pinigus...siaip suvokiama viskas...ir netgi tokiu K laiku manau, kad reikalinga, ne delto, kad teiktu tau pagalba ar demesi, o delto, kad zmones tikrai turi gauti "arbatpinigiu" uz toki atsakinga darba.
O man pasirodo Streiziene toki ispudi paliko, akd visa nakti sapnavau, akd gimdau doh.gif ir vis niekaip suvokti negalejau, kaip as Trakuose gimdau, jei vaikas dar tik 32 savaiciu g.gif nu kuku biski man su sapnais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 18, 20:45)
Zinokit, as tai bijau ir pagalvot, kad reiks kalbeti apie pinigus...siaip suvokiama viskas...ir netgi tokiu K laiku manau, kad reikalinga, ne delto, kad teiktu tau pagalba ar demesi, o delto, kad zmones tikrai turi gauti "arbatpinigiu" uz toki atsakinga darba.


na isties tai mums, musu vaikelio atejimas i pasauli yra neeilinis ivykis, o daktarams tai kasdienybe... blush2.gif
Atsakyti
Nu zinokit, po gimdymo davineti daugiau nei 500 ar 600 Lt, man atrodo per daug g.gif Suprantu, jei kaina yra susitarta is anksto, tai niekur nesidesi ar jei yra planine, tai cia irgi kaip ir is anksto taries...Bet siaip , jie juk dirba savo darba, ir moket tukstanti Lt po gimdymo, tai jau geriau leliukui ar vaikams ka nupirkti...

As pirma gimdziau irgi Trakuose su niekuo nesitarus ir likau viskuo labai patenkinta. Po gimdymo vyras bande duoti gyd. pinigu, gal kokius 300 Lt, bet ji neime, sako, geriau savo zmona palepinkit , ka nors nupirkit, uz toki sunku darba ( o gimdziau 14 val. doh.gif ) Tai vyras tuomet visam personalui, kuris dirbo prie manes, nupirko po puokste orchideju (as taip pat gavau wub.gif ), torta, sampes, gydytojai geresnio butelio. Dar tiesa akuserei, pries gimdyma, gal 50 Lt i kesene idejom, nes labai jau miela buvo biggrin.gif , Ir visos buvo labai patenkintos. Akusere veliau, praejus 2 val. po gimdymo, kai atveze mane palaton, tai net man taure sampes atnese, sako, dirbom kartu, kartu ir svenciam biggrin.gif Bet as tik maza gurksneli paemiau ir buvau apsvaigus ,kaip nuo viso butelio biggrin.gif , tai vyras isgere uz mane...Tai va, tokie linksmi ir malonus prisiminimai isliko is Traku lig. gimdymo, kuris buvo prie 5 m. biggrin.gif
Atsakyti