Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Nu jo mamytes... as gimdziau pas Rogalski, tai pirmas ispudis ne koks... Man gimdymas, as cia staugiu ne savu balsu, o jis mane tildo mazdaug: -ko cia reki, ka tau skauda?... Turi save kontroliuoti ir panasiai... O kaip tu cia gali save sukontroliuoti kai skausmas nerealus. doh.gif Nu zodziu... Vos nepasiunciau as ten jo, nes tuo metu man buvo vis vien. Po gimdymo zinoma buvo ideta i "letena". Tai kita diena kai atejo apziuryneti net patiket negalejau kaip zmogus gali pasikeisti. Pasidare toks mielas, paslaugus. Nu zodziu pasidarykit isvadas patys. smile.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes,

as taip pat galvoju apie gimdyma Trakuose. Pasiskaicius kelis paskutinius atsiliepimus, supratau, kad planini CP metu vedeja dalyvauja visuomet? pas mane leliukas kol kas sedi, ir gali buti, kad bus planinis CP......
Taip pat gal kuri nors zinote Streizienes telefona ir galetumet atsiusti i az? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyfka @ 2009 07 20, 20:09)
Manau, kad vaistinėj yra pirkt


Vilniuje dvejose didelese Euro vaistinese ieskojau, bet sake, kad jie tokiu dalyku neturi schmoll.gif Reiks jauciu pasiskambinti per skirtingas vaistines ir paieskoti g.gif
Atsakyti
Aš prisiskaičius jūsų komentrų nusprendžiau gimdyti Trakuose. Bet apsižiūrėt vis tiek reiks. Kaip supratau tartis nėra būtinybės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_zydryne_ @ 2009 07 20, 10:51)
blink.gif ... na jei tu tariesi ne jo darbo metu ir zmogus del taves vaziuoja, tai aisku kad pasako uz kiek vaziuoja, uz aciu nieks nedirba...o vat jei papulsi jo budejimo laiku, niekas tau ir nesakys susimokek, bo negimdysi smile.gif



tai jei su juo susitari ir jis budi tuo metu vistiek ta pacia suma reiks moketi, nebegali sakyti, atvaziavau lyg niekur nieko lotuliukas.gif jau buvai kaip sakant pazadejus jo sumele ir viskas... po gimdymo tikrai prisistatys i palata ir atsiims duokle doh.gif
zinoma jei pamatys pirma karta, tai dirbs tiesiog savo darba ir apie jokius pinigus nekalbes schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(irusikas @ 2009 07 20, 19:55)
Sveikos busimos mamytes nestuke.gif .noriu paklaust del tos spec aprangos vyrui,kur ja galima nusipirkt,nes kai gimdziau pries 3 metus tai jos nereikejo?



apranga pirkom prie pat traku gimdymo namu vaistimeje, nes tik ten ji yra, visa vilniu aplakstem kai reikejo, niekas nei zino nei mate tokiu doh.gif dar tik antakalnnio vaistyneje, kur priesais gimdymo namus, zinojo kas cia per daiktas, bet neturejo siuo metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 21, 07:25)
tai jei su juo susitari ir jis budi tuo metu vistiek ta pacia suma reiks moketi, nebegali sakyti, atvaziavau lyg niekur nieko lotuliukas.gif jau buvai kaip sakant pazadejus jo sumele ir viskas... po gimdymo tikrai prisistatys i palata ir atsiims duokle doh.gif
zinoma jei pamatys pirma karta, tai dirbs tiesiog savo darba ir apie jokius pinigus nekalbes schmoll.gif
Papildyta:
apranga pirkom prie pat traku gimdymo namu vaistimeje, nes tik ten ji yra, visa vilniu aplakstem kai reikejo, niekas nei zino nei mate tokiu doh.gif dar tik antakalnnio vaistyneje, kur priesais gimdymo namus, zinojo kas cia per daiktas, bet neturejo siuo metu ax.gif

lazdynu vaistineje,visada buvo ta apranga,ir su pirmuoju ir su antru ten pirkau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gutjera @ 2009 07 20, 21:39)
Nu jo mamytes... as gimdziau pas Rogalski, tai pirmas ispudis ne koks... Man gimdymas, as cia staugiu ne savu balsu, o jis mane tildo mazdaug:  -ko cia reki, ka tau skauda?... Turi save kontroliuoti ir panasiai... O kaip tu cia gali save sukontroliuoti kai skausmas nerealus.  doh.gif  Nu zodziu... Vos nepasiunciau as ten jo, nes tuo metu man buvo vis vien. Po gimdymo zinoma buvo ideta i "letena". Tai kita diena kai atejo apziuryneti net patiket negalejau kaip zmogus gali pasikeisti. Pasidare toks mielas, paslaugus. Nu zodziu pasidarykit isvadas patys.  smile.gif

nu as gimdziau pas ji
gimdymas truko 16h, buvo labai sunkus, su remplem ir tt.be jokiu nuskausminamuju,nes as pries juos buvau
ir pati per visa gimdyma ne garselio neiskleidziau,nes buvau susikaupus sunkiam darbui,nebuvo kada sukauti0,nors labai bijau skausmo
tai puikiai gidytojus suprantu
kai gulejau palatoi,tai buvo mamyciu kurios labai sukauja,o nieko nedaro, neideda pastangu, taigi gidytojas uz jus nepagimdys,o tokiu atveju, jiem tikrai sunku
patys pasakodavo,kad buna per ta saukima,negirdi nei daktaru,tik padetis sunkeja, doh.gif


su pirmuoju nieko jam nedavem,nesitarem, bet po gimdymo, labai gyre,kad puikiai atsilaikiau
po gimdymo prieziura buvo super,atejo,net atsisveikinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 07 21, 00:15)
Vilniuje dvejose didelese Euro vaistinese ieskojau, bet sake, kad jie tokiu dalyku neturi schmoll.gif Reiks jauciu pasiskambinti per skirtingas vaistines ir paieskoti g.gif


Tikrai yra prie Traku ligonines esancioje vaistineje.

Nu vistiek nenoriu pas Rogalski gimdyti,nors tu ka.
Pirma gimdziau pas Variakojiene superine gydytoja. Buvau susitarus su ja,po gimdymo vos vokeli ikisau ir tai tik paskutine diena pries namo vaziuojant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 07 20, 23:36)
Aš prisiskaičius jūsų komentrų nusprendžiau gimdyti Trakuose. Bet apsižiūrėt vis tiek reiks. Kaip supratau tartis nėra būtinybės? g.gif


as sikart nesitarsiu schmoll.gif nes pirmaja, kai gimdziau, tai tariausi su pacia geriausia ir snipstas gavosi, padare klaida verysad.gif aisku dabar viskas gerai, bet tiek musu seimynai nervu kainavo. tad sikart vaziuosiu "na ura" biggrin.gif

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 21, 07:25)
apranga pirkom prie pat traku gimdymo namu vaistimeje, nes tik ten ji yra, visa vilniu aplakstem kai reikejo, niekas nei zino nei mate tokiu doh.gif dar tik antakalnnio vaistyneje, kur priesais gimdymo namus, zinojo kas cia per daiktas, bet neturejo siuo metu ax.gif


dekui 4u.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 21, 07:33)
*lazdynu vaistineje,visada buvo ta apranga,ir su pirmuoju ir su antru ten pirkau smile.gif

**nu as gimdziau pas ji
gimdymas truko 16h, buvo labai sunkus, su remplem ir tt.be jokiu nuskausminamuju,nes as pries juos buvau
ir pati per visa gimdyma ne garselio neiskleidziau,nes buvau susikaupus sunkiam darbui,nebuvo kada sukauti0,nors labai bijau skausmo
tai puikiai gidytojus suprantu
kai gulejau palatoi,tai buvo mamyciu kurios labai sukauja,o nieko nedaro, neideda pastangu, taigi gidytojas uz jus nepagimdys,o tokiu atveju, jiem tikrai sunku
patys pasakodavo,kad buna per ta saukima,negirdi nei daktaru,tik padetis sunkeja, doh.gif
su pirmuoju nieko jam nedavem,nesitarem, bet po gimdymo, labai gyre,kad puikiai atsilaikiau
po gimdymo prieziura buvo super,atejo,net atsisveikinti wub.gif


* dekui, cia jau daug arciau biggrin.gif

** gerai, kai tau iseina nerekti biggrin.gif o man pvz su rekimu lyg ir skausmas iseina. nezinau kaip paaiskinti. bet, kai gydytoja praejo ant manes rekti, kad as nerekciau, nes zmones isgazdinsiu, tai taip norejau jai i snuki duoti. tegu pati pabando para gimdyti be epiduro ir dar su gera doze skatinamuju gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 07 21, 08:49)
Tikrai yra prie Traku ligonines esancioje vaistineje.

Nu vistiek nenoriu pas Rogalski gimdyti,nors tu ka.
Pirma gimdziau pas Variakojiene superine gydytoja. Buvau susitarus su ja,po gimdymo vos vokeli ikisau ir tai tik paskutine diena pries namo vaziuojant  doh.gif

as antra gimdziau pas variakojiene,nors labai norejau pas rogalski
tai pas variakojiene,gimdyti nenoreciau schmoll.gif

o ir siaip kiek draugiu pas ja gimde pirmus lelius,o veliau po poros metu antrus,tai sake labai jau pasikeitusi gidytoja,pries pora metu buvo visai kitokia,kaip sakant kartais pinigai keicia zmogu doh.gif
ir jaigu butu trecias,tai noretu jau pas kita
Papildyta:
QUOTE(jlclove @ 2009 07 21, 09:29)
as sikart nesitarsiu schmoll.gif nes pirmaja, kai gimdziau, tai tariausi su pacia geriausia ir snipstas gavosi, padare klaida verysad.gif aisku dabar viskas gerai, bet tiek musu seimynai nervu kainavo. tad sikart vaziuosiu "na ura" biggrin.gif
dekui 4u.gif
* dekui, cia jau daug arciau biggrin.gif

** gerai, kai tau iseina nerekti biggrin.gif o man pvz su rekimu lyg ir skausmas iseina. nezinau kaip paaiskinti. bet, kai gydytoja praejo ant manes rekti, kad as nerekciau, nes zmones isgazdinsiu, tai taip norejau jai i snuki duoti. tegu pati pabando para gimdyti be epiduro ir dar su gera doze skatinamuju gun_bandana.gif

o man rekimui jegu nebuvo blush2.gif
o po gimdymo, kai visa isdraskyta nuo repliu siuvo daugiau nei valanda,tai is vis baika buvo sulyginant su saremiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 07 21, 09:29)
as sikart nesitarsiu schmoll.gif nes pirmaja, kai gimdziau, tai tariausi su pacia geriausia ir snipstas gavosi, padare klaida verysad.gif aisku dabar viskas gerai, bet tiek musu seimynai nervu kainavo. tad sikart vaziuosiu "na ura" biggrin.gif
dekui 4u.gif
* dekui, cia jau daug arciau biggrin.gif

** gerai, kai tau iseina nerekti biggrin.gif o man pvz su rekimu lyg ir skausmas iseina. nezinau kaip paaiskinti. bet, kai gydytoja praejo ant manes rekti, kad as nerekciau, nes zmones isgazdinsiu, tai taip norejau jai i snuki duoti. tegu pati pabando para gimdyti be epiduro ir dar su gera doze skatinamuju gun_bandana.gif


Pritariu... thumbup.gif Neisivaizduoju kaip imanoma nesaukti kai skausmai nerealus... g.gif
Atsakyti
Nu kazkaip rekti man irgi laiko nebuvo biggrin.gif kvepuot gi reikia, bet kai labai jau skaudedavo sakydavau "mamyte" ir kazkaip stebuklingai padedavo bigsmile.gif
Kadangi gimdziau nakti, tai akusere net pagyre, sake, tyli, nesigirdi, leidzia kitiems miegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 21, 05:25)
pazadejus jo sumele ir viskas... po gimdymo tikrai prisistatys i palata ir atsiims duokle doh.gif
zinoma jei pamatys pirma karta, tai dirbs tiesiog savo darba ir apie jokius pinigus



QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 21, 05:33)
nu as gimdziau pas ji
gimdymas truko 16h, buvo labai sunkus, su remplem ir tt.be jokiu nuskausminamuju,nes as pries juos buvau
ir pati per visa gimdyma ne garselio neiskleidziau,

ir as pas ji gimdziau 2006 metais, o dabar nebenoriu - per daug mes ji isgyrem ir labai jau jis materialistas patapo schmoll.gif
bet tuo metu kai as gimdziau tai mes ji aplauzem, jei galima taip pavadinti... nes mano gimdymas buvo ziauriai sunkus truko 20h, rekiau as ten nesvietiskai tarpais nes man taip buvo geriau (suleke ne tik ginekologijos skyrius doh.gif ), epiduras nesiejo del kreivo stuburo... zodz kentejau kaip reikiant... Padare man galu gale cezari (tikrai be Variakojienes nes operavo jis pats ir dar vienas "diedukas").. ir atvaro jis kokia 7h ryto i palata, sako nu va taip ir taip is jusu maziausiai 1000, tai vyreliui mano vos vaikas is ranku neiskrito lotuliukas.gif (nes mes nesitarem del jokios sumos su juo)... Nu bliam galvojam blink.gif vyras ta pacia diena su juo sugalvojo pasisneketi, ir ka? Ogis sumokejo - atsidekojo jam 500 litu, o jis jau ir tu jamti nenorejo, nes sako tipo gimdymas yra nemokamas ir pan... Tai va turi jis dar sazines...Bet siaip po to karto mano drauges kurios pas ji gimde, tai visos buvo is karto informuotos apie kaina lotuliukas.gif


beje del planinio CP, gal kuri taretes? Visai as nebuciau pries ji, tik va nzn su kuo kaip ir kas...O svarbiausia po kiek cool.gif
Atsakyti