Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(gaika @ 2009 07 13, 14:27)
Aciu smile.gif  4u.gif

Galiu plačiau - jei nori, gali ir i AZ brūkštelt kas domina - papsakosiu, ką žinosiu.

Na, susitarimas mano toks, kad aš pas Variakojienę šiaip visą nėštumą čia Vilniuj privačiai lankiaus, nes per pirmą gimdymą pas ją papuolėm ir ji man labai patiko; tai antrą kartą taip tikslingai ir pasirinkau. Ji ir priėmė, nors perklausė, ar tikrai jai reikia bevažiuoti biggrin.gif , nes juk mokėt reikės į kasą  biggrin.gif
O šiaip mane pakerėjo akušerė Janina - pavardės taip ir nežinau: nuostabaus gerumo akys gimdymo finiše labai yra didelė vertybė thumb_yello.gif, aš labai norėjau išvengti plyšimų/kirpimų (o šansų tam buvo nedaug) tai Janina tiesiog fantastiškai padėjo neskubėti, iškvėpuoti ir pan. Žo, rezultatas toks, kad po poros valandų nuo gimdymo, galėjau bėgioti ir po paros išsiprašem namo, nes taip gerai jaučiausi...

Jokių vokelių nedavėm - padovanojom po dovaną - gydytojai ir akušerei. nežinau, ar gerai, bet kadangi buvo oficialių mokėjimų į kasą, jaučiuosi dėl to gerai.


sveikinimai su dukryte wub.gif

o kokius ten mokescius i kasa reikejo susimoketi smile.gif ?
Atsakyti
o kur Vilniuje privačiai gydytoja Variakojienė dirba?
Papildyta:
Štai ką radau, gal jau skaitėte. Kadangi temos nuolat neseku, tai sorry, jeigu kartojuos ax.gif

Trakų akušerės - geriausios Lietuvoje
Robertas ČUTA

Praėjusį trečiadienį Trakų ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyrius gavo “Hansa gyvybės draudimo” prizą. 10 tūkstančių litų už tai, kad pernai vykusiame konkurse “Esu laiminga, kad tu gimei” skyrių labiausiai gyrė gimdžiusios mamytės, atsiliepimus rašiusios žurnalui “Naujagimis”.

“Konkursas vyko pirmą kartą, - sakė “Hansa gyvybės draudimo” direktorius Mindaugas Jusius, - pagal konkurso sąlygas būtent trakiečiai tapo konkurso pagrindinio prizo laimėtojais”. Pasak M.Jusiaus, teoriškai skyriaus darbuotojai 10 tūkstančių galėtų išleisti, tarkim, kad ir šampanui. “Šampano ir taip turim už ką nusipirkt”, - juokavo ligonės direktorius Arkadijus Goldinas. Jo teigimu, geriausias Lietuvoje akušerijos skyrius prizo pinigus tikriausiai skirs darbo ir pacienčių priežiūros sąlygoms gerinti.

Nors kai kurios buvusios Trakų ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyriaus gimdyvės, girdamos skyriaus vedėjos Vilijos Variakojienės darbą teigė, kad gimdyvių priežiūra Trakuose geresnė nei kur kitur jau vien dėl to, jog gimdyvių mažiau, tačiau, palyginti su Trakų gyventojų skaičiumi, gimdyvių yra nemažai. Per metus skyriuje pasaulį išvysta apie 500 naujagimių. Gimdyti į Trakus važiuoja net vilnietės, gerais atsiliepimais taip pat prisidėjusios prie to, kad Trakų akušerės gautų prizą ir būtų vadinamos vienomis geriausių šalyje.

Atsakyti
mhu... mane irgi sudomino mokestis i kasa??? jei viskas oficialu, tai gal galima butu suzinoti kokia yra kaina ta oficiali? ax.gif
Atsakyti
Laba diena Mamytes,

turiu klausima, prasyma, ar gali kuri atsiusti zinute Variakojienes telefona, gal yra zinanciu?

Sese uzsimane gimdyti pas ja, o as kazkur pameciau... buciau labai dekinga jei kuri atsilieptu.

aciu Jums.
Atsakyti
Apie šią ligoninę man tik geriausi prisiminimai. Va bet jau beveik du metai mano mažiukui, o mane kamuoja neatsakytas klausimas: po poros savaičių, kai ėmė pūliuoti vaiko bambutė (prižiūrėjau pagal visas taisykles ir aš, ir gydytojai paskui ligoninėjė, kol augo pasėlis), gydytojai rado auskinį stafilokoką ir dar kažkokią jo porūšį. Visgi ar galėjome mes jį parsivežti iš gimdymo namų?
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2009 07 15, 13:28)
Apie šią ligoninę man tik geriausi prisiminimai. Va bet jau beveik du metai mano mažiukui, o mane kamuoja neatsakytas klausimas: po poros savaičių, kai ėmė pūliuoti vaiko bambutė (prižiūrėjau pagal visas taisykles ir aš, ir gydytojai paskui ligoninėjė, kol augo pasėlis), gydytojai rado auskinį stafilokoką ir dar kažkokią jo porūšį. Visgi ar galėjome mes jį parsivežti iš gimdymo namų?

zinoma galejote, is antakalnio gimdymo namu turbut kas antra iseina su auksiniu stafilakoku.
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2009 07 15, 15:58)
zinoma galejote, is antakalnio gimdymo namu turbut kas antra iseina su auksiniu stafilakoku.



siaip tai moteris, kalbejo apie trakus taip supratau... nes rase, jog apie sia ligonine geriausi prisiminimai.... sitoje temoje kalbama tik apie trakus ax.gif vat idomu ar buvo dar atveju del sios bedos trakuose? nes paprastai jei jau buna ta infekcija tai dauguma ir pasigauna, o cia pirma karta girdziu apie stafilokoka is traku... ar dar buvo kam taip?
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 16, 08:39)
siaip tai moteris, kalbejo apie trakus taip supratau... nes rase, jog apie sia ligonine geriausi prisiminimai.... sitoje temoje kalbama tik apie trakus ax.gif  vat idomu ar buvo dar atveju del sios bedos trakuose? nes paprastai jei jau buna ta infekcija tai dauguma ir pasigauna, o cia pirma karta girdziu apie stafilokoka is traku... ar dar buvo kam taip?

buvo...
mano draugei. kai pasigimde, antron dienom issiunte i santariskiu naujagimiu skyriu su auksiniu stafilokoku. ir jos sunus neiisisuko be antibijotiku leidziamu, ten jie pragulejo geras tris savaites.

ir dar viena mergina isejo is siu gimdimo namu su sia bedele, bet jiemspraejo daug lengiau....
Atsakyti
del mokescio. jei isikviti gydytoja priimti gimdymo, ne jo budejimo metu, sumoki i kasa kazkur 700lt 9bijau del sumos sumeluoti). Tokios taisykles dabar visuose GN.
del stafilokoko. is visu ligoniniu ji galite parsivezti, nes ten jimes palankesne terpe atsirasti ir gyvuoti. Delto privalomas remontas ligoninems kas keli metai.
Siaip aisku priklauso ir nuo naujagimio imuniteto, sveikatos, ir nuo mamos higienos ir t.t. tiesiog vienose ligoninese (pvz. kur didesnes ligonines, didesni apsisukimai) ten daugiau galimybiu gauti ta "dziaugmsa", kitose gal maziau..cia jau reiktu skaiciuoti procentaliai, kiek pvz. AK gimdyviu per metus gauna ir kiek TGN gauna, juk skirtumas gimdyviu didelis.
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2009 07 16, 09:35)
buvo...
mano draugei. kai pasigimde, antron dienom issiunte i santariskiu naujagimiu skyriu su auksiniu stafilokoku. ir jos sunus neiisisuko be antibijotiku leidziamu, ten jie pragulejo geras tris savaites.

ir dar viena mergina isejo is siu gimdimo namu su sia bedele, bet jiemspraejo daug lengiau....



kalbejau apie Trakus. Mums irgi reikėjo leidžiamų antibiotikų. Mažas po pasėlio gavo 5 dienų kursą. Aš po cezario 2 savaites gėriau, nes buvau sukarščiavusi. Priežasčių man niekas nepaaiškino, tad nežinau, kodėl jie man buvo skirti - gal dėl infekcijos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2009 07 16, 11:04)
kalbejau apie Trakus. Mums irgi reikėjo leidžiamų antibiotikų. Mažas po pasėlio gavo 5 dienų kursą. Aš po cezario 2 savaites gėriau, nes buvau sukarščiavusi. Priežasčių man niekas nepaaiškino, tad nežinau, kodėl jie man buvo skirti - gal dėl infekcijos...  g.gif

tai ir as kalbu apie trakus. ji su vaiku is traku buvo issiusta i santariskes kur gydesi tris savaites.
o kitai moterytei pakako ir tekuose pagulet ligoninej su vaikeliu.
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 07 16, 08:39)
siaip tai moteris, kalbejo apie trakus taip supratau... nes rase, jog apie sia ligonine geriausi prisiminimai.... sitoje temoje kalbama tik apie trakus ax.gif  vat idomu ar buvo dar atveju del sios bedos trakuose? nes paprastai jei jau buna ta infekcija tai dauguma ir pasigauna, o cia pirma karta girdziu apie stafilokoka is traku... ar dar buvo kam taip?

tai ir sakau jog trakai neisimtis, stafilakoka labai sunku isnaikinti jis mutuoja ir galiausiai pripranta prie ji naikinanciu chemikalu...
tai kaip palyginima pateikiau antaklanio ligonine.
Atsakyti