Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Gal ir visos esam draustos SODROS tiek dirbancios tiek bedarbės,bet butent prie palatu buvo iškabintas visas gimdymo paslaugų kainynas. Tada įdomu kam?
Atsakyti
Zinokit visai susiparinau su ta sodra doh.gif tai pas vyra pasiklausiau kaip ten pries pora metu buvo, nes ir iki dekretiniu tada nedadirbau , isejau 5 men nescia is darbo doh.gif tai kaip skaitesi ir tada jau nebuvau drausta, BET uz gimdyma nieko nemokejau, tai nezinau ar jie cia apsizioplino ar kaip ..... doh.gif g.gif
Atsakyti
O kaip ten Trakuose gimdyviu siuo metu? Daug?

QUOTE(jlclove @ 2009 07 09, 07:08)
VGN praeitais metais nereikejo rolleyes.gif


VGN visai neseniai pradejo sarasus mamoms iteikinet. Dar pavasari gimdziusios viska gavo, dabar jau vezkis ir kateterius savo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JarasieneO @ 2009 07 09, 13:19)
Zinokit visai susiparinau su ta sodra  doh.gif  tai pas vyra pasiklausiau kaip ten pries pora metu buvo, nes ir iki dekretiniu tada nedadirbau , isejau 5 men nescia is darbo  doh.gif tai kaip skaitesi ir tada jau nebuvau drausta, BET uz gimdyma nieko nemokejau, tai nezinau ar jie cia apsizioplino ar kaip ..... doh.gif  g.gif

hm..reiktu gal i Sodra skambinti, bet as su pirmu is darbo isejau, kai jam buvo metukai su puse, bet kaip motina buvau drausta socialiai ir poliklinikoje man moket nereikejo.Manau, kad tu irgi esi apdrausta kaip nepilnamecio mama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Furya @ 2009 07 08, 19:20)
O kaip Trakuose situacija su įvairiais medicininiais rakandais, teko girdėti kad kai kuriuose GN reikia atsivežti savo kateterį, klizmą ar pan. Buvome nuvykę apsižiūrėti į Trakus, lyg nieko apie tai nesakė, bet patys išklausinėti nesusipratom...Gal kad žino iš savo patirties?

klizma man padare savo, nes ten tik vanduo gi biggrin.gif prietaisa jie turi, tiesa, kai suleidi antispazminius vaistus (as ta budejima jau buvau 5) tai jos ten tarpusavyje kalbejosi, kad per diena savaites davini sunaudojo ax.gif taigi gal del epiduro reiktu paklausti, ar atsivezti, man uz spazmalitikus nereikejo moketi.
cerata po paklode irgi paklojo, nors turejau savo neperslampamu paklodeliu.
Zodziu, manau, akd galima pasiklausti, ar ko nors savo neatsivezti, nes kai pirma gimdziau tai veziausi toki paketeli, kur buvo ir vienkartines pirstines ir siulai, ir dar ten kazkas.
del pirmos pagalbos, deja ji yra labai ribota, praktiskai atvezimas i ligonine yra pirma pagalba, kraujavimo sustabdymas ir pan. gimdymas jau ne..cia pagal draudimo kompaniju aprasus as tiek zinau, o jei dar planinis Cezaris, nu niekaip nebus pirma pagalba..bet manau, kad Sodroje geriau atsakys
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 07 09, 20:24)

VGN visai neseniai pradejo sarasus mamoms iteikinet. Dar pavasari gimdziusios viska gavo, dabar jau vezkis ir kateterius savo  doh.gif


ane blink.gif
reiks jauciu ir Trakuose pasiteirauti del visko g.gif
Atsakyti
Dėl tų visokių kateterių, etc. Manau, jog sunkmečio metu visose ligoninėse juntamas nepriteklius, tad ir prašoma įsigyti savo. Bet, tuo pačiu, man rodos, logiška, nusipirkti tada kai to tikrai reikia ir to ko reikia biggrin.gif (pvz. ringerio tirpalas, vaistai, etc.) - manau, jog vyras gali nueiti vaistinėn ir įgyti, o nakties metu, tikrai atsirastų šitie dalykai, kuriuos, galbūt, reiktų atpirkti. Prieš savaitę, Trakuose kai klausiau, sakė, jog nieko specialaus nepirkti.
Apie epidūro rinkinuką, tiesa, nesidomėjau ax.gif

Tiesa, ne į gimdymo temą, bet apie pirkinius: prieš pusantrų metų teko gydytis infekcinėje ligoninėje -va ten tai skurdas doh.gif teko pirktis ne tik ringerį, antibiotikus bet ir vit. c.... o ką daryt, jei ligoninė- tokia biedna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 10 liepos 2009 - 10:29
Apie draudimą. Mano situacija buvo tokia, kad aš iki gimstant sūnui nedirbau, nes būdama 6 mėn apsigyniau bakalaurą, tad dirbt nebuvo kaip. Už nieką niekur nemokėjau, nes pagal LR įstatymus, nėščia moteris ir mama iki kol vaikui sueina 3 metai yra socialiai remtina ir med paslaugos jai yra nemokamos, tik, kad reikėjo nešti pažymas, dabar tiksliai nepamenu berots 32 sav nėštumo,nes kiek man aiškino be šios pažymos būtų reikėja mokėti už visas med paslaugas, o kita pažyma vėliau gimus vaikui, kuomet užpildoma pažyma, su kuria esi draustina iki kol vaikui sueis 3 metukai, šią pažymą gali pildyti vyras tik reiks vaiko gimimo liudijimo.
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2009 07 09, 11:57)
Gal ir visos esam draustos SODROS tiek dirbancios tiek bedarbės,bet butent prie palatu buvo iškabintas visas gimdymo paslaugų kainynas. Tada įdomu kam?

Tuo atveju, jei nesi apdraustas Sodros, nu pvz. uzsieniete gimdo. mano dede is Amerikos, kai susilauze koja, uz viska mokejo kaip didelis greitosios pagalbos ligonineje. Ar jam draudimas JAV padenge nezinau, bet faktas, kad cia jis susimokejo.
Atsakyti
QUOTE(Julcikas83 @ 2009 07 09, 10:56)
Gimdziau Trakuose, tai viska gavome  smile.gif  net vyrui ta zaliaja apranga personalas dave, nes turbut nebutu spejes sulakstyt iki vaistines  thumbup.gif


aš va, šviežiai po Trakų. Gimdžiau čia jau antrą kartą, tai ir palygint šį tą galima

tai musų atveju, nei pirkom, nei dave - tik rankas paprasšė nusiplaut, nes šį sykį vyras gan aktyviai gimdyme padalyvavo, atlėkėm į ligoninę tiesiai gimdyt - gimdykla buvo žaibišku greičiu suruošta.
o prieš 4 metus tai aprengė vyriškį kaip kokį chirurgą už dyką biggrin.gif

gimdyvių tai Trakuose kaip pataikysit - aš abu kartus pataikiau į didesnįjį srautą. pirmą kartą tai ir gimdykloje net ne viena gimdžiau. dabar buvau kitoje nei praejusi sykį- tai faina man pasirode, kad tokia mažutė gimdykla - gimdai sau, i paukštukus pro langą žiūri tongue.gif

o šiaip tai - aš ir po šio šviežio pakartojimo, galiu tarti tik pagiriamąjį žodį Trakams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaika: 11 liepos 2009 - 10:21
Gaika, sveikinimai susilaukus vaikelio!
Gražiai, sveikai, linksmai aukite smile.gif.


Jei gali, papasakok, prašau, plačiau smile.gif - ar buvot susitarę, koks gydytojas priimė, etc.
Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 07 11, 19:27)
Gaika, sveikinimai susilaukus vaikelio!
Gražiai, sveikai, linksmai aukite  smile.gif.


Jei gali, papasakok, prašau, plačiau  smile.gif - ar buvot susitarę, koks gydytojas priimė, etc.
Ačiū labai.


Aciu smile.gif 4u.gif

Galiu plačiau - jei nori, gali ir i AZ brūkštelt kas domina - papsakosiu, ką žinosiu.

Na, susitarimas mano toks, kad aš pas Variakojienę šiaip visą nėštumą čia Vilniuj privačiai lankiaus, nes per pirmą gimdymą pas ją papuolėm ir ji man labai patiko; tai antrą kartą taip tikslingai ir pasirinkau. Ji ir priėmė, nors perklausė, ar tikrai jai reikia bevažiuoti biggrin.gif , nes juk mokėt reikės į kasą biggrin.gif
O šiaip mane pakerėjo akušerė Janina - pavardės taip ir nežinau: nuostabaus gerumo akys gimdymo finiše labai yra didelė vertybė thumb_yello.gif, aš labai norėjau išvengti plyšimų/kirpimų (o šansų tam buvo nedaug) tai Janina tiesiog fantastiškai padėjo neskubėti, iškvėpuoti ir pan. Žo, rezultatas toks, kad po poros valandų nuo gimdymo, galėjau bėgioti ir po paros išsiprašem namo, nes taip gerai jaučiausi...

Jokių vokelių nedavėm - padovanojom po dovaną - gydytojai ir akušerei. nežinau, ar gerai, bet kadangi buvo oficialių mokėjimų į kasą, jaučiuosi dėl to gerai.

Atsakyti
Gaika, labai ačiū už išsamų atsakymą, viskas kaip ir aišku.
Labai geras įspūdis palieka paskaičius Tavo pasakojimą, ypač apie akušerę.
Atsakyti