Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(Dinushka @ 2009 06 30, 21:13)
Sveikos, vakar, 3 sav.pries numatyta termina ir mes gimem:) Juokiuosi, kad dukryte palauke, kol pasibaigs 37 savaite ir pacia pirma 38 sav. diena, kai jau galima vaziuoti i Trakus ten ir patraukem:) Esu suzaveta personalo draugiskumu, rupesciu ir esu patenkinta absoliuciai viskuo. Gimem priziurimos akuseres Tatjanos ir gydytojos Liubov Vaitoskienes. Manau tik ju profesionalumo deka pagimdziau be plysimu, o pogimdymine prieziura irgi super. Ateina, patikrina, visada atsako ko paklausi, pati gydytoja atejusi pirma karta musu rubeliais mazyle aprenge, akusere stebejo ar teisingai valgo, parode kaip keisti pampersus, kaip nuprausti - zodziu, viskas nuo iki  isaiskinta. Beje, dariau ir ta juokinga manksta su Danute:) Su niekuo nebuvau tarusis ir pinigeliu nemokejau, sakiau jei viskas gerai gal atsilyginsim po visko. Vakar vyras nupirko geliu, saldainiu, torto, o del pinigu net ir nezinau... Kazkaip nemoku as ju duoti... Sakom gal geriau ka nors padovanoti bendro, ligoninei... Ryt israso, tai pagal situacija ziuresim. O dukryte rami rami - dazniausiai valgo ir miega:) Tikiuosi ir namuose nepataps visiska priesingybe:)

sveikinimai wub.gif ramiu jums nakteliu ir daug pienuko wub.gif
Atsakyti
ir nuo musu sveikinimai 4u.gif

bet kas cia per nauja gydytoja Liubov Vaitoskienes g.gif pirma karta girdziu tokia doh.gif

o gal kas zinot, kada turetu grizti is vaiko prieizuros atostogu Pociute ir Pselskuviene? tada kai gulejau abi labai fainos pasirode blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As ir ruosiuosi gimdyti Trakuose... Nesitarusi su jokiu gydytoju...
Siandien paskambinau i Trakus pasiteirauti, kada galeciau atvykti apziurai, nes cia minejote, jog reiktu pasirodyti pas juos nuo 34 savaites, taciau gavau toki atsakyma, jog atvykti reiktu tik gimdyti, jokiu apziuriu jos nedaro, jei nera siuntimo.. Kitu atveju paslaugos butu mokamos... Taip kad, liepe lankytis pas savo gydytoja ir manes lauktu tik kuomet prasidetu gimdymas...
Tai kaip cia iseina tuomet? g.gif Ar priziurintys ginekologai paprastai turetu siusti mane toms apziuroms, ar man pasilikti prie savo gydytojos ir vaziuoti tik gimdyti i Trakus... Bet juk cia kazkas minejo, jog Trakai buna nepatenkinti, jei ne karto nepasirodai pas juos pries gimdyma... Vat ir susipainiojau dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 07 02, 23:13)
Sveikutes,

As ir ruosiuosi gimdyti Trakuose... Nesitarusi su jokiu gydytoju... 
Siandien paskambinau i Trakus pasiteirauti, kada galeciau atvykti apziurai, nes cia minejote, jog reiktu pasirodyti pas juos nuo 34 savaites, taciau gavau toki atsakyma, jog atvykti reiktu tik gimdyti, jokiu apziuriu jos nedaro, jei nera siuntimo.. Kitu atveju paslaugos butu mokamos... Taip kad, liepe lankytis pas savo gydytoja ir manes lauktu tik kuomet prasidetu gimdymas...
Tai kaip cia iseina tuomet?  g.gif Ar priziurintys ginekologai paprastai turetu siusti mane toms apziuroms, ar man pasilikti prie savo gydytojos ir vaziuoti tik gimdyti i Trakus... Bet juk cia kazkas minejo, jog Trakai buna nepatenkinti, jei ne karto nepasirodai pas juos pries gimdyma... Vat ir susipainiojau dabar  doh.gif

tikrai pas juos nereikia vaziuoti pasirodyti anksciau laiko, kai pradesi gimdyt tada ir vaziuoji...
anksciau vaziuoja tos, kurios nori apsiziureti, kur gimdys, kokios salygos ir pan. arba jeigu tariesi su konkreciu gydytoju del gimdymo.
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2009 07 03, 15:35)
tikrai pas juos nereikia vaziuoti pasirodyti anksciau laiko, kai pradesi gimdyt tada ir vaziuoji...
anksciau vaziuoja tos, kurios nori apsiziureti, kur gimdys, kokios salygos ir pan. arba jeigu tariesi su konkreciu gydytoju del gimdymo.

drinks_cheers.gif
su pirmuoju vaziuavau apziureti kaip ka sten, parode gimdykla,palatas smile.gif
o kitas vaziavimas buvo tiesiai gimdyti smile.gif

su antru,tai jau tariausi su Rogalskiu,tai tik pas ji vaziuodavau apziurom,mokamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinushka @ 2009 06 30, 21:13)
Sveikos, vakar, 3 sav.pries numatyta termina ir mes gimem:) Juokiuosi, kad dukryte palauke, kol pasibaigs 37 savaite ir pacia pirma 38 sav. diena, kai jau galima vaziuoti i Trakus ten ir patraukem:) Esu suzaveta personalo draugiskumu, rupesciu ir esu patenkinta absoliuciai viskuo. Gimem priziurimos akuseres Tatjanos ir gydytojos Liubov Vaitoskienes. Manau tik ju profesionalumo deka pagimdziau be plysimu, o pogimdymine prieziura irgi super. Ateina, patikrina, visada atsako ko paklausi, pati gydytoja atejusi pirma karta musu rubeliais mazyle aprenge, akusere stebejo ar teisingai valgo, parode kaip keisti pampersus, kaip nuprausti - zodziu, viskas nuo iki  isaiskinta. Beje, dariau ir ta juokinga manksta su Danute:) Su niekuo nebuvau tarusis ir pinigeliu nemokejau, sakiau jei viskas gerai gal atsilyginsim po visko. Vakar vyras nupirko geliu, saldainiu, torto, o del pinigu net ir nezinau... Kazkaip nemoku as ju duoti... Sakom gal geriau ka nors padovanoti bendro, ligoninei... Ryt israso, tai pagal situacija ziuresim. O dukryte rami rami - dazniausiai valgo ir miega:) Tikiuosi ir namuose nepataps visiska priesingybe:)


sveikinimai wub.gif

QUOTE(Fantazia @ 2009 07 02, 23:13)
Sveikutes,

As ir ruosiuosi gimdyti Trakuose... Nesitarusi su jokiu gydytoju... 
Siandien paskambinau i Trakus pasiteirauti, kada galeciau atvykti apziurai, nes cia minejote, jog reiktu pasirodyti pas juos nuo 34 savaites, taciau gavau toki atsakyma, jog atvykti reiktu tik gimdyti, jokiu apziuriu jos nedaro, jei nera siuntimo.. Kitu atveju paslaugos butu mokamos... Taip kad, liepe lankytis pas savo gydytoja ir manes lauktu tik kuomet prasidetu gimdymas...
Tai kaip cia iseina tuomet?  g.gif Ar priziurintys ginekologai paprastai turetu siusti mane toms apziuroms, ar man pasilikti prie savo gydytojos ir vaziuoti tik gimdyti i Trakus... Bet juk cia kazkas minejo, jog Trakai buna nepatenkinti, jei ne karto nepasirodai pas juos pries gimdyma... Vat ir susipainiojau dabar  doh.gif


tai, kad niekas lyg ir neminejo, jog GN reikia pasirodyti nuo 34 sav g.gif pirma karta toki dalyka girdziu. realiai, tai tavo gine priziuri tave visa nestuma, o jau pasibaigus laikui (artejant gimdymo nustatytai datai) ji israso siuntima (jei gerai pamenu). kiek pamenu, tai gine pasake, kad paskutine savaite pasirodyciau GN, kad pamatuotu toniukus ir pan. tad si karta i apziura saliau vaziuosiu i VGN, o gimdysiu Trakuose rolleyes.gif ir pirma karta girdziu, kad Trakai buna nepatenkinti, jei ne karto nepasirodai schmoll.gif nesamone

vaziuosim jau ir mes neuzilgo "apsiuostyti" i Trakus ax.gif
Atsakyti
[quote=MilDuXe...,2009 07 02, 13:04]
ir nuo musu sveikinimai 4u.gif

bet kas cia per nauja gydytoja Liubov Vaitoskienes g.gif pirma karta girdziu tokia doh.gif

Aha, man irgi negirdeta buvo, gal neseniai dirba Trakuose? Nepaklausiau, bet jauna tokia, sviesiais plaukais, labai faina ir maloni. O ir vardas tokioje vietoje dirbant labai tinkamas atrodo smile.gif
Atsakyti
Aciu uz Jusu visu komentarus. Kadangi jau buvau apziureti ligonines, tad dabar ten leksiu tik jau gimdyti. mirksiukas.gif
O del to, kad jie buna nepatenkinti jei nepasirodai pries gimdyma, tai skaiciau ankstesniuose mamyciu komentaruose.. Bet dabar svarbiausia, jog zinau kaip yra is tiesu mirksiukas.gif

Dinushka,
nuosirdziausi sveikinimai judviem wub.gif Aukit sveikutes ir didutes!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 07 02, 20:13)
Siandien paskambinau i Trakus pasiteirauti, kada galeciau atvykti apziurai, nes cia minejote, jog reiktu pasirodyti pas juos nuo 34 savaites, taciau gavau toki atsakyma, jog atvykti reiktu tik gimdyti, jokiu apziuriu jos nedaro, jei nera siuntimo.. Kitu atveju paslaugos butu mokamos... Taip kad, liepe lankytis pas savo gydytoja ir manes lauktu tik kuomet prasidetu gimdymas...


drinks_cheers.gif mums irgi taip sake
Atsakyti
Siuntimo jokio neraso mirksiukas.gif
As gal ir maciau ta Liubov, jauna ir sviesiaplauke, mane apziurejo kita diena po gimdymo. Pasirode maloni ir dalykiska
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 08, 17:57)
Tęsiam toliau,
sena tema
ČIA

user posted image

Gimdykim Trakuose!
Papildyta:
na va, tesiu toliau  4u.gif
biuletenis?  blink.gif juk ji atiduodi i SODRA, nelaikysi gi jo, kol pagimdysi... man sake, akd reikai tik paso, sodros pazymejimo ir nesciosios korteles (kur ir yra siuo atveju svarbiausias dokumentas).. blush2.gif



reikia tikrai tik paso, sodros ir nesciosios korteles. Daugiau nieko nereik, ir gimdyt bet kurioj lietuvos ligoninej gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monika_r @ 2009 07 07, 12:50)
reikia tikrai tik paso, sodros ir nesciosios korteles. Daugiau nieko nereik, ir gimdyt bet kurioj lietuvos ligoninej gali smile.gif




Kazkaip del sodros susipainiojau g.gif lyg kai gimdziau jos neprase ar jau nepamenu?!!! blush2.gif O jai as esu nedirbanti, tai kam tada ta sodra? g.gif
Atsakyti