Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Man CP buvo, tai spaudimo apratas prijungtas buvo puse dienos dar po jo ir po to matavo
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 06 25, 20:14)
na kai gimdziau pirmaji tarkuose pries pora metu, jokiu tyrimu tikrai nedare, nei kraujo, nei slapimo, nei apziuros ant lektuvo schmoll.gif gal dabar kas pasikeite... g.gif

man norejo pries gimdyma padaryti slapima, bet nespejo... blush2.gif
ir p gimdymo kraujo tyrimuka dare blush2.gif
o spaudimo ne sykio nematavo schmoll.gif g.gif
Atsakyti
pasimetusi, bet gal jau maziau pasimetusi nei pries pusvalandziuka:)))

perskaiciau visa info/forumus apie gimdymo namus- apie Ak, TGN, VGN ir RKGN, BAK

ir mastau, kokius gi GN mums cia pasirinkus...

Linkstu link AK ir Traku GN.
bet galutinai apsispresti niekaip negaliu, dziaugiuosi, kad dar turiu keleta menesiuku pamastymamas:), bo labai jau sunku apsispresti, labai....

Visos mano draugytes-mamytes neturi/nesako ne vieno blogo atsiliepimo apie savo GN (tuose kuriuose gimde), vadinasi visur gerai smile.gif ?!?
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 06 27, 11:01)
pasimetusi, bet gal jau maziau pasimetusi nei pries pusvalandziuka:)))

perskaiciau visa info/forumus apie gimdymo namus- apie Ak, TGN, VGN ir RKGN, BAK

ir mastau, kokius gi GN mums cia pasirinkus...

Linkstu link AK ir Traku GN.
bet galutinai apsispresti niekaip negaliu, dziaugiuosi, kad dar turiu keleta menesiuku pamastymamas:), bo labai jau sunku apsispresti, labai....

Visos mano draugytes-mamytes neturi/nesako ne vieno blogo atsiliepimo apie savo GN (tuose kuriuose gimde), vadinasi visur gerai smile.gif ?!?

as rinkciausi trakus smile.gif ten gime abu mano vaikai, abu kartus likom su vyru patenkinti profesionalumu personalo ir prieziura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 06 27, 11:01)
pasimetusi, bet gal jau maziau pasimetusi nei pries pusvalandziuka:)))

perskaiciau visa info/forumus apie gimdymo namus- apie Ak, TGN, VGN ir RKGN, BAK

ir mastau, kokius gi GN mums cia pasirinkus...

Linkstu link AK ir Traku GN.
bet galutinai apsispresti niekaip negaliu, dziaugiuosi, kad dar turiu keleta menesiuku pamastymamas:), bo labai jau sunku apsispresti, labai....

Visos mano draugytes-mamytes neturi/nesako ne vieno blogo atsiliepimo apie savo GN (tuose kuriuose gimde), vadinasi visur gerai smile.gif ?!?

as rinkciausi tik trakus blush2.gif
jai jau priverstu gimdyti vilniuje,tai geriausiu atvejj butu VGN
bet jai atvirai,ne uz ka nenoreciau gimdyti vilniuje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 06 26, 09:57)
labai keistai skamba g.gif man ir spaudimo nematavo niekas schmoll.gif o gulejau po cezario beveik visa savaite 5 dienas doh.gif


Kazkaip keista, kad jums pries pora metu nedare tyrimu ir spaudimo nematavo.. g.gif As gimdziau panasiu metu, tai tikrai ir spaudima matavo, ir visus tyrimus dare. Dar buvo patinusios rankos ir kojos, tai gydytoja Vilija pakviete is terapinio skyriaus gydytoja konsultacijai, buvo paskirta dar ir kardiograma. Zodziu, apziura tikrai visapusiska ir tada, ir siemet buvo. thumbup.gif
Atsakyti
ryka, nu gal per pora meneiu bumas aprims, bet kiek zinau AK dabar buna vos ne eiles prie gimdyklu, nes ten vaziuoja ir ekstra atvejai ir siaip..taigi del ramybes ir ne konvejerio as rinkciausi Trakus.
Atsakyti
Sveikos, vakar, 3 sav.pries numatyta termina ir mes gimem:) Juokiuosi, kad dukryte palauke, kol pasibaigs 37 savaite ir pacia pirma 38 sav. diena, kai jau galima vaziuoti i Trakus ten ir patraukem:) Esu suzaveta personalo draugiskumu, rupesciu ir esu patenkinta absoliuciai viskuo. Gimem priziurimos akuseres Tatjanos ir gydytojos Liubov Vaitoskienes. Manau tik ju profesionalumo deka pagimdziau be plysimu, o pogimdymine prieziura irgi super. Ateina, patikrina, visada atsako ko paklausi, pati gydytoja atejusi pirma karta musu rubeliais mazyle aprenge, akusere stebejo ar teisingai valgo, parode kaip keisti pampersus, kaip nuprausti - zodziu, viskas nuo iki isaiskinta. Beje, dariau ir ta juokinga manksta su Danute:) Su niekuo nebuvau tarusis ir pinigeliu nemokejau, sakiau jei viskas gerai gal atsilyginsim po visko. Vakar vyras nupirko geliu, saldainiu, torto, o del pinigu net ir nezinau... Kazkaip nemoku as ju duoti... Sakom gal geriau ka nors padovanoti bendro, ligoninei... Ryt israso, tai pagal situacija ziuresim. O dukryte rami rami - dazniausiai valgo ir miega:) Tikiuosi ir namuose nepataps visiska priesingybe:)
Atsakyti
Dinushka..kai parasei, uzsimaniau vel gimdyti lotuliukas.gif doh.gif
Sveikinu su dukrytes gimimu ir ji nepasikeis, graziu ir ramiu jums dienu ir naktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelita @ 2009 06 16, 16:49)
Uzuojauta del Variakojienes verysad.gif  Tikiuosi tau pasiseks verysad.gif  verysad.gif Labai daug kam nepasiseke sveikiu vaikuciau susilaukti verysad.gif  verysad.gif

Na nežinau kuo ji tau neįtiko.Man ji buvo superinė.Pagimdžiau pas ją sveiką sūnų be jokių epidūrų.

QUOTE(JarasieneO @ 2009 06 17, 17:56)
Kaip Trakuose su epiduru?Ar nekyla problemu jo  paprasant ir kokia dabar jo kaina?  g.gif

Man jo nereikėjom,bet daktarė vis klausė ar nereik,būtų davę

QUOTE(VILTE20 @ 2009 06 24, 11:08)
Pasisakysiu ir as  4u.gif Birzelio 21d. pagimdziau suneli. Vaziavom nesitare, bet gimdziau kaip karaliene, pasak akuseres biggrin.gif Gydytojos pavardes neisidemejau, zinau, kad ji ir RK. O akusere Roma  wub.gif  thumbup.gif Tikrai dekinga esu jai smile.gif

Nusiskundimu jokiu neturiu, nei prieziura iki gimdymo ir po gimdymo. Personalas  thumbup.gif , palata  thumbup.gif Beja, tuos bendrus dusus remontavo, tai naudojosi visos tos vip'ines palatos dusu, tualetu.

Beja, nei vieno blogo zodzio nesulaukiau uz savo stugavimus ir sukavimus biggrin.gif biggrin.gif Reikiamu momentu akusere sugebejo mane perrekti, kad susiimciau ir isstumciau leliu  wub.gif

Tu gal 302 gulėjai?Nebent vėl apsipažinau smile.gif .Mes ir naudojomės VIP palatos dušu bei tualetu,maistas šiaip sau.Tik pietūs ir vakarienė skani būdavo.Akušerės Romos pakęst negalėjau.Labai patiko akušerė Kristina.Bet čia aišku kaip kam.Antrą gimdyčiau vėl Trakuose,nes apšokinėta buvau nuo galvos iki kojų thumbup.gif .Beje tikrino ir kraują,ir šlapimą,ir spaudimą matavo nuolatos.
Atsakyti
Nu va, aciu mergaites smile.gif uz atsakymus, labai svarbi man jusu nuomone. a vis labiau linkstu prie Traaku GN, tik rezerve pasilikau AK, nu maza ka, kol kas dar tik 27 sav. man

ACIU!!!
Atsakyti
O man maistas Trakuose visai patiko. Gal tik viena karta viso maltinuko nesuvalgiau, o siaip net nekilo mintis prasyti vyro kazko is parduotuves nupirkti. Tik keista buvo, kad zirniu sriubos viena diena dave... Bet skani labai buvo:)

Beje, pastebejimas - temos pavadinime netikslus GN adresas irasytas. Besiruosiancioms gimdyti reikia vazioti ne i Mindaugo 17, bet i Mindaugo 13. Gerai, kad buvom is anksto nuvaziave pasiziureti, nes kad ir ne uz kalnu tie pastatai vienas nuo kito, bet su saremiais visai nebutu buve smagu lakstyti ir ieskoti kur cia gimdyti galima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rylka @ 2009 07 01, 21:28)
Nu va, aciu mergaites smile.gif uz atsakymus, labai svarbi man jusu nuomone. a vis labiau linkstu prie Traaku GN, tik rezerve pasilikau AK, nu maza ka, kol kas dar tik 27 sav. man

ACIU!!!



As tai i AK sakiau nebent jei iseities nebus ir komplikuotas gimdymas - vistiek ten nuves. Pati ne ne ne... Vien paskaicius, kad ten leliuku gimusiu neduoda, o nunesa i naujaginiu skyriu ir jei neissikovoji, kad parnestu nakti misineliais primaitina... Kazkokie tarybiniai laikai...
Atsakyti