Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Vilte, nu taigi aisku, svarbu, kad vaikiukai sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 06 24, 09:12)
As isvaziuodama padekojau akuserei, atsiprasiau kad tokia reksne buvau  blush2.gif


Sveikinimai 4u.gif
Uzteko zodines padekos?
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 06 25, 11:36)
Sveikinimai  4u.gif 
Uzteko zodines padekos?

Vyras nupirko sampano, saldainiu deze ir sakoti biggrin.gif o as uzteko tikrai nezinau smile.gif
man uzteko, kad mums dekojant akusere susigraudino wub.gif
Atsakyti
Turbūt šakotis populiauriausia padėka krizės metu lotuliukas.gif biggrin.gif Mes irgi šakočiu bei saldainiais atsidėkojom, bei didelį AČIŪ pasakėm smile.gif

O mankštą ir aš dariau, buvo netikėta, nes su pirmu gimdžiau kitur, jokios mankštos nesiūlė schmoll.gif
Atsakyti
As is viso nustebusi buvau..bet gal tiesiog per seniai gimdziau blush2.gif nes Jokube pagimdzius padare tik krauja, slapimo tyrimo nedare, o cia ir slapima, ir krauja paeme ir manksta pasiule ir pries israsant paziurejo dar ant lektuvo gimdos susitraukima ir siules, nors ten tik sukabiinmas buvo, nerimtas plysimas, kaip su pirmu ir pasiule, jei skauda labai recepta..nu aisku su pirmu gimda ne taip skaudziai susitraukinejo, nereikejo vaistu. Nu bet iskentejau as ta dziaugsma, bet faktas, kad apziura buvo nuo iki tiek iki gimdymo, aks man buvo labai svarbu, nes gine neturejo galimybiu nei toniukus paskaiciuoti, nei echo paziureti, visa tai gavau Trakuose, tiek po gimdymo, kai sekanti apziura gines bus tik po 6 sav. cia isvaziavau su sveikatos ivertinimu thumbup.gif nors gal ir kitur ta daro, negaliu dabar palyginti..faktas, kad paslaugos kokybe mane tikrai tenkino
Atsakyti
na kai gimdziau pirmaji tarkuose pries pora metu, jokiu tyrimu tikrai nedare, nei kraujo, nei slapimo, nei apziuros ant lektuvo schmoll.gif gal dabar kas pasikeite... g.gif
Atsakyti
man krauja padare, nes sirguliuodama gimdziau, tai del viso pikto norejo paziuret... o slapimo nea schmoll.gif ir ant lektuvo pries israsant apziurejo 4u.gif
Atsakyti
Viltei sveikinimai 4u.gif

Tikrai Trakuose rūpinasi gimdyvėmis - spaudimą po keliskart per dieną matuoja, šlapimo, kraujo tyrimus daro, kasdien apžiūri, išrašant patikrina.
Jau man buvo atsibodęs tas spaudimo tikrinimas, bety vis tiek tikrindavo ir tikrindavo... smile.gif
Atsakyti
jauciu as dabar netekau spaudimo, tiksliau grizau i buvusi, nes nestumo metu jis pas mane pasidare 128 ant 80 ir po gimdymo toks buvo, kai kas diena matuodavo, tai labai nustebusi buvau..o siandien prie zemes spaudzia..matyt jau grizo i vezes vel zemas. Siaip ir temperatura matavo, ziurejo akusere, net kaip einu is duso po pirmos nakties, pasirode, kad susvyravau, tai is karto klause, ar galva nesisuka, ar viskas gerai...nu zodziu tikrai ne del pauksciuko kazkur popieriuje viskas daroma...
Atsakyti
labai keistai skamba g.gif man ir spaudimo nematavo niekas schmoll.gif o gulejau po cezario beveik visa savaite 5 dienas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilDuXe...: 26 birželio 2009 - 08:59
nu matyt jie suinteresuoti paslaugu kokybe, tai mums tik i nauda 4u.gif
Atsakyti
Man dare kraujo, slapimo tyrimus, spaudima matavo.
Bet ant kedes neziurejo..bet dziaugiuosi, nes labai bijojau sitos proceduros. Pasakiau, kad viskas man gerai smile.gif
Atsakyti