Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Bezleja, tai pas Streiziene gimdei 4u.gif
as 304 gulejau.Tai gal kur prie tuliko ir susimatem biggrin.gif
As perlines koses negavau, batonas su sviestu man po gimdymo buvo dievisko skonio doh.gif lotuliukas.gif o mieliniai blynai ir burokeliu sriuba thumbup.gif nu bet skonio nesigincysim.
Akusere sake, kad iki vidurnakcio trys brniukai gime - Antanai biggrin.gif o po vidurnakcio mergaites biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 19, 17:42)
Bezleja, tai pas Streiziene gimdei 4u.gif
as 304 gulejau.Tai gal kur prie tuliko ir susimatem biggrin.gif
As perlines koses negavau, batonas su sviestu man po gimdymo buvo dievisko skonio doh.gif  lotuliukas.gif  o mieliniai blynai ir burokeliu sriuba thumbup.gif nu bet skonio nesigincysim.
Akusere sake, kad iki vidurnakcio trys brniukai gime - Antanai biggrin.gif o po vidurnakcio mergaites biggrin.gif


Ačiū, Alchemie, dabar bent jau žinau ką girti smile.gif Streizienė tikrai liuks thumbup.gif
O mūsiškis sūnelis Jonukas biggrin.gif - pagal "planus" mes su juo turėjom per Jonines susitikt, na, o gavosi kad per Antanines lotuliukas.gif
Aukit didutės, Alchemie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 06 18, 20:31)
o vat del maisto tai drisciau gincytis... nebent kas pasikeite per pora menesiu, bet man ten buvo siaubas.. ta perline kose...  doh.gif net ir dabar prisiminus nupurto...  doh.gif



ojej kaip as kapojau ta kose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezlėja @ 2009 06 18, 17:33)
mamius, _zydryne_, ačiū už sveikinimus  ax.gif
Alchemie, taip, aš gimdžiau 13 dieną, bet gulėjau 306toj. Ar manai, kad būsim kur toje ligoninėje prasilenkusios?  mirksiukas.gif

as su pirmuoju sioi palatoi gulejau wub.gif

dydziausi svekinimai alchemie, ir bazleja wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Alchemie, tau ir tavo pupai 4u.gif
Bezlėja, ir tau, ir tavo mažiukui 4u.gif

QUOTE(auksine @ 2009 06 19, 20:24)
ojej kaip as kapojau ta kose biggrin.gif

Ir aš... Skaniausia košė man smile.gif Tik namie niekaip neišsiverdu... Ilgai virt reikia... ax.gif Užtai ligoninėj atsivalgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 06 21, 03:03)
Alchemie, tau ir tavo pupai 4u.gif
Bezlėja, ir tau, ir tavo mažiukui 4u.gif
Ir aš... Skaniausia košė man smile.gif Tik namie niekaip neišsiverdu... Ilgai virt reikia... ax.gif Užtai ligoninėj atsivalgiau biggrin.gif

man tai po gimdymo,viskas ten skanu buvo biggrin.gif
Atsakyti
na del maisto as irgi neturiu nusiskundimu, nes po gimdymo ziauriai norejau valgyti biggrin.gif ...aisku marinuoto agurkelio nevalgiau, bet siaip viskas ten ok. na gi ne i retorana vaziuojam, be to MB man atveze visko ko tik uzsigeidziau, del to maistui is vis neskiriu demesio, be to lignine rinktis pagal maista nepatartina lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu visosm uz sveikinimus 4u.gif wub.gif
Beje, sako AK dabar tiek gimdanciu, kad eiles i gimdyklas, o jei planinis CP, tai vos ne sekmadieni daro doh.gif
Taigi tikrai dziaugiuosi, kad gimdziau Trakuose..na sakysim as jau buvau pskutine eileje, ir komanda po 5 gidymu pavargus gal..bet viskas buvo super, bent jau joms per tris gimdyves lakstytit nereikejo
Atsakyti
Pasisakysiu ir as 4u.gif Birzelio 21d. pagimdziau suneli. Vaziavom nesitare, bet gimdziau kaip karaliene, pasak akuseres biggrin.gif Gydytojos pavardes neisidemejau, zinau, kad ji ir RK. O akusere Roma wub.gif thumbup.gif Tikrai dekinga esu jai smile.gif

Nusiskundimu jokiu neturiu, nei prieziura iki gimdymo ir po gimdymo. Personalas thumbup.gif , palata thumbup.gif Beja, tuos bendrus dusus remontavo, tai naudojosi visos tos vip'ines palatos dusu, tualetu.

Beja, nei vieno blogo zodzio nesulaukiau uz savo stugavimus ir sukavimus biggrin.gif biggrin.gif Reikiamu momentu akusere sugebejo mane perrekti, kad susiimciau ir isstumciau leliu wub.gif
Atsakyti
Vilte20 o tau siule po gimdymo manksta? As buvau maloniai nustebinta tokia galimybe, bet nepasinaudojau

As tai nerekiau biggrin.gif nu negali gi zmonems miegot trukdyt lotuliukas.gif tai akusere ir sake, kad ot gimdyve, net nesigirdi biggrin.gif as tik mamyte saukiau tyliai biggrin.gif
Atsakyti
Manksta siule ir dariau smile.gif Na ten kojytes rankytes pakilot, pilvuka itraukt.

As isvaziuodama padekojau akuserei, atsiprasiau kad tokia reksne buvau blush2.gif
Na bet, visos gimdot savaip. Man reikejo rekti, atrode, kad taip isreksiu skausma biggrin.gif Pradzioj pavykdavo iskvepuot, ispust mazesnius saremius biggrin.gif
Atsakyti
sveikinu visas mamytes kurios sulauke pagaliau savo deimanciuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ploja.gif
Atsakyti