Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(Elfukas @ 2009 04 16, 17:49)

Paprasta palata irgi labai gerai, mes pries tris metus kai Trakuose gimdem, tai jokiu nusiskundimu del palatos neturejau.  Nebent tai, kad nera tualeto ir duso, bet po gimdymo pirma para vistiek i dusa neleidzia eiti... O tualetas labai arti nuo kiekvienos paprastos palatos.


Labas visoms, jungiuosi i norinciu gimdyt Trakuose kluba - man 32 sav., birzelio 10 d. tureciau lukshtentis.
Jei kas ka konkretaus suzinotu ir parasytu apie dabartines salygas Trakuose - butu super.
Kas ten per remontai?

Gal dar galit ir kokia gydytoja parekomenduot? nes kol kas dar ten nebuvau pas nieka...

Atsakyti
Mes ryt vaziuosime apsiziureti, sake i pavakare atvykti..vat mastau, ar ten kokia gydytoja sutiksim, ar ne g.gif noretusi kaip ir pamatyti tuos zmones
Atsakyti
sveikos.. 4u.gif
prisiduodu po TA... tej va.... dare man echo, tej sake, kad mazyle dar truputi pakelus galvyte, todel galvyte pilnai dar neisitacius... vandenuku kiekis normalus, tik placenta zemokai, uztad daktare dar sia savaitele nelindo ten, nes sake, kad gali kraujavimas prasidetv zodziu, mazyte mano niekur neskuba ir kazi ar bus balandzio 27 (biesas zino ka ten mano idiote gine kudakavo, gal girta buvo? )... dar pamate, kad virkstele eina uz kakliuko... tai vat dabar neaisku ar aplink kakliuka ji eina ar tik uz kakliuko?.. niu zodziu.... neaisku kaip ten kas, bet apie cezari kolkas nekalbejo doh.gif
dar kadangi pas mane rado bacilu (ne streptokoka, o kazkokiu makstyje pacioje) tai sake, kad gimdymo pradzoj teks su laseline pagulet

niu vat tokios ir naujienos.... nelabai kokios...
niuz belieka tik laukt... o mazyte niekur dar neskuba


o del Variakojienes - tai isties nuostabi ji man ir nors tu ka wub.gif viska teip kantriai aiskina, jaucias kad isties rupinas... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Elfukas @ 2009 04 16, 17:49)
Paprasta as ir be vyro, nes nera kam su vaiku buti tas dienas po gimdymo. Gal susitvarkysiu kaip nors  g.gif

Paprasta palata irgi labai gerai, mes pries tris metus kai Trakuose gimdem, tai jokiu nusiskundimu del palatos neturejau.  Nebent tai, kad nera tualeto ir duso, bet po gimdymo pirma para vistiek i dusa neleidzia eiti... O tualetas labai arti nuo kiekvienos paprastos palatos.

tai vat ir as pagalvoju, kad gal nelabai apsimoka i ta mokama gultis blush2.gif ten ir vyrui nelabai patogi lova blush2.gif

QUOTE(Alchemie @ 2009 04 16, 21:03)
Mes ryt vaziuosime apsiziureti, sake i pavakare atvykti..vat mastau, ar ten kokia gydytoja sutiksim, ar ne g.gif noretusi kaip ir pamatyti tuos zmones

geriausia ten vaziuoti treciadieni arba penktadieni, nes pas juos neoperacines dienos blush2.gif
o gydytoja tai manau tikrai kokinors pamatysite, juk vitiek kazkas budes blush2.gif
Atsakyti
lincia pince, aciu uz zinias..o as galvoju, kaip man ta Erika Streiziene pamatyti, pasikalbeti g.gif nu kaip nors..svarbu, vyras zinos, kur vaziuoti..o jau del apziuru, tai manau susitarus su gydytoja bus galima tartis..man pas gine pirmadinei, o echo numatytas geguzes 6d. tai dar taip sakant bus naujienu
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 16, 22:07)
lincia pince, aciu uz zinias..o as galvoju, kaip man ta Erika Streiziene pamatyti, pasikalbeti g.gif nu kaip nors..svarbu, vyras zinos, kur vaziuoti..o jau del apziuru, tai manau susitarus su gydytoja bus galima tartis..man pas gine pirmadinei, o echo numatytas geguzes 6d. tai dar taip sakant bus naujienu

tai paklausk, gal ji tuo metu dirbs... o jei ne, tai paprasyk pas sesute jos telefono nr. teip ir pasakyk, kad su ja tartis del gimdymo nori, manau, kad duos be problemu numeriuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 16, 21:07)
lincia pince, aciu uz zinias..o as galvoju, kaip man ta Erika Streiziene pamatyti, pasikalbeti g.gif nu kaip nors..svarbu, vyras zinos, kur vaziuoti..o jau del apziuru, tai manau susitarus su gydytoja bus galima tartis..man pas gine pirmadinei, o echo numatytas geguzes 6d. tai dar taip sakant bus naujienu

aš lankausi pas Erika kai iškyla kokių klausimų, ar echoskopuotis bigsmile.gif tikrai puiki gydytoja mirksiukas.gif viską kruopščiai išaiškina ir parodo, manau kad pasirinkimas geras pas ją gimdyt wub.gif
Atsakyti
Aciu uz naujienas. O kaip remontai, baigesi?
Atsakyti
tai juk ten ne gimdyklas remontuoja, o isorini fasada, foje labiau, na kiek as maciau, taip kad nenukentet turetume net ir per remontus wink.gif
Atsakyti
O jei ginekologe poliklinikoje isduoda siuntima, ji turi nurodyti kuriems gimdymo namams? Jei taip, tai ar gali Vilniaus gydytojai israsineti kito miesto ligoninei siuntimus? Ar tiesiog israso popieriuka ir as jau su juo vaziuoju kur noriu?
Atsakyti
Siaip, jei neklystu, Trakai, jau Vilniaus dalis g.gif
Gimdymo namu siuntime nenurodo, nurodo, tik kokio lygio konsultacija, t.y. i kokio tipo istaiga turi teise zmogus kreiptis (jei as cia nenubludijau..bet atrodo, kai pries metus man rase siuntima del operacijos ir vaziavau i greitosios pagalbos ligonine, nebuvo ten iraso, kad butnet ta ligonine)

Siaip del siuntimo as paklausiu savo gines pirmadieni, kaip ten yra g.gif nes manau, kad siuntimas reikalingas, jei tai ekstra avejis (prieslaikinis gimdymas iki 37 sav.)
Neriukas aciu uz padrasinima ir info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 04 17, 09:06)
Siaip, jei neklystu, Trakai, jau Vilniaus dalis g.gif
Gimdymo namu siuntime nenurodo, nurodo, tik kokio lygio konsultacija, t.y. i kokio tipo istaiga turi teise zmogus kreiptis  (jei as cia nenubludijau..bet atrodo, kai pries metus man rase siuntima del operacijos ir vaziavau i greitosios pagalbos ligonine, nebuvo ten iraso, kad butnet ta ligonine)

Siaip del siuntimo as paklausiu savo gines pirmadieni, kaip ten yra g.gif nes manau, kad siuntimas reikalingas, jei tai ekstra avejis (prieslaikinis gimdymas iki 37 sav.)
Neriukas aciu uz padrasinima ir info 4u.gif



jei prieslaikinis, tai priima tik AK berods, ar dar kas nors jau priima? nu su tais siuntimais tai man mistika iki siol, niekad nereikejo, o dabar visos rasot kad reikia...man nei mano gine, nei variakojiene nieko panasaus nesake ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 16, 19:40)
sveikos..   4u.gif 
prisiduodu po TA... tej va.... dare man echo, tej sake, kad mazyle dar truputi pakelus galvyte, todel galvyte pilnai dar neisitacius... vandenuku kiekis normalus, tik placenta zemokai, uztad daktare dar sia savaitele nelindo ten, nes sake, kad gali kraujavimas prasidetv  zodziu, mazyte mano niekur neskuba   ir kazi ar bus balandzio 27 (biesas zino ka ten mano idiote gine kudakavo, gal girta buvo?   )...   dar pamate, kad virkstele eina uz kakliuko... tai  vat dabar neaisku ar aplink kakliuka ji eina ar tik uz kakliuko?..   niu zodziu.... neaisku kaip ten kas, bet apie cezari kolkas nekalbejo    doh.gif
dar kadangi pas mane rado bacilu (ne streptokoka, o kazkokiu makstyje pacioje) tai sake, kad gimdymo pradzoj teks su laseline pagulet  

niu vat tokios ir naujienos....   nelabai kokios...  
niuz belieka tik laukt... o mazyte niekur dar neskuba 
o del Variakojienes - tai isties nuostabi ji man ir nors tu ka  wub.gif viska teip kantriai aiskina, jaucias kad isties rupinas...  thumbup.gif
Papildyta:

tai vat ir as pagalvoju, kad gal nelabai apsimoka i ta mokama gultis  blush2.gif ten ir vyrui nelabai patogi lova  blush2.gif
geriausia ten vaziuoti treciadieni arba penktadieni, nes pas juos neoperacines dienos  blush2.gif
o gydytoja tai manau tikrai kokinors pamatysite, juk vitiek kazkas budes  blush2.gif


Lincia pincia, o del sumos tu jau susitarusi esi?jei taip, tai jei ne paslaptis, kiek ? blush2.gif kainuoja jos paslaugos...Nes vieni nieko neduoda, kiti 600 Lt, o kiti ir 1400 Lt doh.gif (bet cia man jau nereali suma, jei pati gimdai schmoll.gif )...

Del virksteles, tai as ten kai gimdziau, mano dukrytei irgi buvo apsisukusi aplink kakliuka virkstele, bet deka akuseres Jurates, jos ranku miklumo wub.gif , viskas praejo sklandziai. Jos pacios matys ar galesi pati gimdyti su ta virkstele, ar darys cezari...
Linkiu, kad viskas praeitu sekmingai, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 17 balandžio 2009 - 10:41