Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(Alchemie @ 2009 06 17, 16:01)
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose. Streiziene wub.gif akusere Lina thumbup.gif turiu pasakyti, kad patiko labiau, nei Jokube pas Jursena.


Sveikinimai, Alchemie 4u.gif

pries gera savaite ir mes su MB buvom Trakuose apsiziureti. Viska aprode ir papasakojo akusere Lina. Maloni moteris pasirode. Kai paklausiau del tarimosi, tai buvo nustebusi, sako "o ka jus kazkuriuo gydytoju nepasitikit". Zodziu nuramino, kad visi stengsis padeti, kas bebudetu. Taigi turbut nesitarsim schmoll.gif Ligonine tai kaip ligonine, i tai nelabai kreipiau demesio, nors apziurejom ir abi gimdyklas ir nemokama palata. Tuo metu budejo gyd. Rogalskis, bet mums pilnai uzteko info ir is akuseres Linos.

Bendrai likom patenkinti, kol kas Trakai pirmi musu sarase, nebent bus labai daug gimdyviu ta nakti/diena, tada turbut i RK vaziuosim.
Atsakyti
Alchemie, Bezleja - nuosirdziausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Bezleja, o tu ne 303 gulejai? ax.gif ir pagal viska gimdei 13d.? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 17, 19:01)
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose.


QUOTE(Bezlėja @ 2009 06 17, 23:10)
Dabar supu mažutį sūnelį ir džiaugiuosi, kad gimė jis Trakuose, kur jį pasitiko, mano nuomone, profesionalūs ir rūpestingi medikai.

sveikinimai abiems mamytems wub.gif aukit dideli ir sveiki...labai malonu skaityti gerus atsiiepimus apie Trakus...
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 06 17, 14:37)
drinks_cheers.gif
man nerupi ar maloni ji labai, ar ne, ar pasake kazka kas neitiko, bet zinau viena: ji tikrai yra profesionale sitoj srity, o manau kad uz profesionaluma negali buti nieko svarbiau...  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
mamius, _zydryne_, ačiū už sveikinimus ax.gif

QUOTE(Alchemie @ 2009 06 18, 11:53)
Bezleja, o tu ne 303 gulejai? ax.gif ir pagal viska gimdei 13d.? bigsmile.gif


Alchemie, taip, aš gimdžiau 13 dieną, bet gulėjau 306toj. Ar manai, kad būsim kur toje ligoninėje prasilenkusios? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezlėja @ 2009 06 18, 17:33)
mamius, _zydryne_, ačiū už sveikinimus  ax.gif
Alchemie, taip, aš gimdžiau 13 dieną, bet gulėjau 306toj. Ar manai, kad būsim kur toje ligoninėje prasilenkusios?  mirksiukas.gif

as gulejau kazkada 306 smile.gif,beje irgi gimdziau 13d,tik pries 7 men smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 18 birželio 2009 - 16:51
Alchemie, Belzeja, didziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 17, 20:01)
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose. Streiziene wub.gif akusere Lina thumbup.gif turiu pasakyti, kad patiko labiau, nei Jokube pas Jursena.
Gimdymas mano buvo greitas, visa komanda tik mano biggrin.gif kadangi gimdziau nakti, tai vyrui nereikejo moketi uz nakvyne, dukryte gime labai mazute, bet neonatologe buvo vietoje ir apziurejo, sake, kad labai stipri ir sveika thumbup.gif
turiu pasakyti, kad man net maistas patiko biggrin.gif
Tiesa, tulikas labai tvarkoj ir su kabliuku ir su dangciu. Dusas aisku geresnis mokamoje palatoje...bet personalas visas man patiko, nuo A iki Z
Del epiduro pasakyt negaliu, nes gimdziau be jo

o vat del maisto tai drisciau gincytis... nebent kas pasikeite per pora menesiu, bet man ten buvo siaubas.. ta perline kose... doh.gif net ir dabar prisiminus nupurto... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 06 18, 20:31)
o vat del maisto tai drisciau gincytis... nebent kas pasikeite per pora menesiu, bet man ten buvo siaubas.. ta perline kose...  doh.gif net ir dabar prisiminus nupurto...  doh.gif


O aš košės ten pasigedau, nes aplamai jokios neatnešė per tris dienas schmoll.gif
Galvojau ryte jau geriau košė kokia būtų, nei riekė duonos, riekė batono ir gabaliukas sūrio ar šlapiankos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Disima @ 2009 06 18, 21:19)
O aš košės ten pasigedau, nes aplamai jokios neatnešė per tris dienas schmoll.gif 
Galvojau ryte jau geriau košė kokia būtų, nei riekė duonos, riekė batono ir gabaliukas sūrio ar šlapiankos  doh.gif

O aš po beveik paros nevalgymo buvau taip išbadėjusi, kad negaliu maistu skųstis niekaip - viskas taip skanu buvo biggrin.gif Net manų košę sukirtau, kurios šiaip pakęst negaliu biggrin.gif
Atsakyti
Alchemie ir Bezleja, sveikinimai susilaukus mažylių smile.gif
Būkit sveiki, gražūs, stiprūs ir linksmi 4u.gif


Ačiū Jums, smagu skaityti tokius įspūdžius - pakylėja ir nuteikia ramiai smile.gif
Atsakyti