Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

as irgi po kurio laiko norejau apsilankyti pas sia gytoja, bet kai paskaitai tokia nesamone - atsoka noras doh.gif

as irgi apsidziaugciau jei kas konkrecaiu butu parasyta, bet manau kad atsakymo nesulauksim blush2.gif

o man por apazystamu ten gimde pas ja, labai dziaugiasi siata vedeja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 06 17, 09:22)
as irgi po kurio laiko norejau apsilankyti pas sia gytoja, bet kai paskaitai tokia nesamone - atsoka noras doh.gif

as irgi apsidziaugciau jei kas konkrecaiu butu parasyta, bet manau kad atsakymo nesulauksim blush2.gif

o man por apazystamu ten gimde pas ja, labai dziaugiasi siata vedeja 4u.gif



Tai maziau klausyti reikia tokiu nepagristu nesamoniu ir tiek. Aisku, neramu isgirdus, bet as stengiuosi tai nurasyti, kaip nepagrista ir nieko nesakancia nuomone, i kuria absoliuciai nereikia kreipti jokio demesio.
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 06 16, 22:25)

as pvz savo abu dziaugsmelius gimdziau pas gyd Variakojiene, esu 100% patenkinta ir jei dar kada gimdysiu- vel noreciau pas ja. Mazieji sveiki, abu gavo po 10 balu thumbup.gif  taip kad nesigasdinkit nestuke.gif  paskaiciusios  miglotus atsiliepimus...

drinks_cheers.gif
man nerupi ar maloni ji labai, ar ne, ar pasake kazka kas neitiko, bet zinau viena: ji tikrai yra profesionale sitoj srity, o manau kad uz profesionaluma negali buti nieko svarbiau... blush2.gif
Atsakyti
Kaip Trakuose su epiduru?Ar nekyla problemu jo paprasant ir kokia dabar jo kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelita @ 2009 01 07, 13:46)
Nezinau kodel visos toKios apakusios nuo tos baisios Traku gimdyklos aplinkos, turbut nesate maciusios kaip is tikruju turi atrodyti gimdykla, kokios kvalifikacijos turi buti daktares, bei kokia prieziura reikalinga gimdyvei ir naujagimiui. juk Trakuose niekas nepasikeite dar nuo tarybiniu laiku, nei patalpos, nei personalas. Daktares isprotejusios tik ir laukia kada i ranka idesi LT. Ypac vedeja Variajakojiene  blush2.gif ir ta vista Streiziene, blush2.gif  visos slaugutes sudlenkes, seseles vistos, vaiksto pasikelusios ir amzinai i stalciu ziuriu ka istrauksi ir pasiulysi. Baisu! Nesupratu jusu mielosios. Kitus forumus paskaitykit, kad ir paie Ukmerges gimdymo skyriu, ten juk vikskas po generalionio remonto, palatos vievietes su dusias, daktarai auksciausios kvalifikacijos, aparatura naujausia, demesys bagalinis, o ir gimdyviu tikrai nera daug, nors paskutiniu metu, taip pat atsiranda vis gudresniu kurios net is Klaipedos, Kauno ar Vilniaus atlekia pasigimdyti i Ukmerge.  drinks_cheers.gif
Galima suprasti visas lendancias i Trakus gimdyti ir Vilniaus, kur tikrai eina konvejeris, ten tikrai nei normalios prieziuros nei demesio.  unsure.gif
Va galiu papasakoti nesenai vienaI mano pazystamai atsitikusia istorija. Atejus terminui gimdyti Streiziene ikiso ja i akuserini skyriu, su dviem nesveikom moterim,vienaj auksciausia temperatura, kita su didziasia depresija po persileidimo paguldyta sveika ir nelaiminga, nes matai terminas pagal juos jau gimdyti ir reikia sveikai guleti ir laukti kol ten kazkas prasides. Pragulejus para buvo taip svelniai patikrinta Variajakojienes, po to 3 paras kraujavo, sake sukiso taip rankas, kad galvojo vaika ir taip be gimdymo istrauks verysad.gif
Pagulde paklausyti vaiko sirdutes, pamirso, paliko guleti kruvina subine, po patikrinimo svelnaus, valandai laiko, susalusia ir velgi labai nelaiminga, nei karto nei viena neatejo net paziureti ar gerai te vaiko sirdele plaka, ar ta gimdyve dar is gyva verysad.gif  verysad.gif  SIAUBAS.
Vienu zodziu pabego, visko atsisakiusi, is tos ligonines, dar gavo velniu, ko cia  is vis atvaziavo, ir kad joms daug cia visko uzpildyti reikejo,  tiek popieriu ,  schmoll.gif ir si vis kodel ji nescia, buvo prigrasinta jai atvyks cia gimdyti, gali nelabai sklandziai viskas baigtis, ir niekas cia ja nesirupins, nes neklauso ir neguli skyriui verysad.gif  unsure.gif
Vienu zodziu spjove i viska, i Trakus (nors buvo prisiskaite cia forume apie nuostabu demesi ir gimdymus Trakuose) ir gryzo i namu ir tik po 2 savaiciu, laimingai ir tikrai laiku(vel gi Variakojiene su streiziene nesugebejo tinkamai paskaiciuoti gimdymo termino, apsiriko 2 svaitem, nes net nesigilino i visa situacija) pasigimde grazia sveika dukryte Ukmergeje.
Laiminga pabaiga, su baisia pradzia drinks_cheers.gif
PAGALVOKIT MOTERYS AR NORIT TOKIO DEMESIO TRAKU TARYBINEJ LIGONINEJ doh.gif Su nuostabiom sudlenkem seselem ir visko peretkusiom vilnietem ziauriom senom daktarem save vadinaciom bobom, fui negaliu dar dabar siurpas per kuna begioja, kaip prisimenu, kaip pirma karta isgirdau sia istorija  blink.gif

Atsakyti
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose. Streiziene wub.gif akusere Lina thumbup.gif turiu pasakyti, kad patiko labiau, nei Jokube pas Jursena.
Gimdymas mano buvo greitas, visa komanda tik mano biggrin.gif kadangi gimdziau nakti, tai vyrui nereikejo moketi uz nakvyne, dukryte gime labai mazute, bet neonatologe buvo vietoje ir apziurejo, sake, kad labai stipri ir sveika thumbup.gif
turiu pasakyti, kad man net maistas patiko biggrin.gif
Tiesa, tulikas labai tvarkoj ir su kabliuku ir su dangciu. Dusas aisku geresnis mokamoje palatoje...bet personalas visas man patiko, nuo A iki Z
Del epiduro pasakyt negaliu, nes gimdziau be jo
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 17, 19:01)
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose. Streiziene wub.gif akusere Lina thumbup.gif turiu pasakyti, kad patiko labiau, nei Jokube pas Jursena.
Gimdymas mano buvo greitas, visa komanda tik mano biggrin.gif kadangi gimdziau nakti, tai vyrui nereikejo moketi uz nakvyne, dukryte gime labai mazute, bet neonatologe buvo vietoje ir apziurejo, sake, kad labai stipri ir sveika thumbup.gif
turiu pasakyti, kad man net maistas patiko biggrin.gif
Tiesa, tulikas labai tvarkoj ir su kabliuku ir su dangciu. Dusas aisku geresnis mokamoje palatoje...bet personalas visas man patiko, nuo A iki Z
Del epiduro pasakyt negaliu, nes gimdziau be jo


Dideliausi sveikinimai susilaukus dukrytes!!! wub.gif wub.gif Sekmes Jums!!!!
Tai taip iseina, kad gime 06.14 d. Kaip tik mano gimtadienis irgi buvo ta diena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 17, 19:01)
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose. Streiziene wub.gif akusere Lina thumbup.gif turiu pasakyti, kad patiko labiau, nei Jokube pas Jursena.
Gimdymas mano buvo greitas, visa komanda tik mano biggrin.gif kadangi gimdziau nakti, tai vyrui nereikejo moketi uz nakvyne, dukryte gime labai mazute, bet neonatologe buvo vietoje ir apziurejo, sake, kad labai stipri ir sveika thumbup.gif
turiu pasakyti, kad man net maistas patiko biggrin.gif
Tiesa, tulikas labai tvarkoj ir su kabliuku ir su dangciu. Dusas aisku geresnis mokamoje palatoje...bet personalas visas man patiko, nuo A iki Z
Del epiduro pasakyt negaliu, nes gimdziau be jo


sveikinimai dideliausi wub.gif
Atsakyti
Alchemie, o jus kaip supratau toj paprastoj palatoj gulejot? Vienos?
Atsakyti
4u.gif aciu
i ta komentara apie Trakus gydytojus ir ju tarybiskuma galiu pasakyti, kad galima prideti kruva panasiu ir apie VGN ar AK. Siaip isvadinti zmones visokiais vardais zeminant ju kilme yra tiesiog neetiska, o i Ukmerge. kag ir su euroremntais as turbut nebuciau spejus nuvaziuoti
Papildyta:
Vilte20 mokama buvo uzimta, gulejom paprastoj vienos, o pirma nakti nakvojo vyras
Atsakyti
Alchemie, sveikinimai nuosirdziausi susilaukus dukrytes smile.gif aukit sveikutes, didutes smile.gif Daug pienelio ir ramu nakteliu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 17, 18:01)
Nu va, pagimdziau karaliskai Trakuose. Streiziene wub.gif akusere Lina thumbup.gif turiu pasakyti, kad patiko labiau, nei Jokube pas Jursena.
Gimdymas mano buvo greitas, visa komanda tik mano biggrin.gif kadangi gimdziau nakti, tai vyrui nereikejo moketi uz nakvyne, dukryte gime labai mazute, bet neonatologe buvo vietoje ir apziurejo, sake, kad labai stipri ir sveika thumbup.gif
turiu pasakyti, kad man net maistas patiko biggrin.gif
Tiesa, tulikas labai tvarkoj ir su kabliuku ir su dangciu. Dusas aisku geresnis mokamoje palatoje...bet personalas visas man patiko, nuo A iki Z
Del epiduro pasakyt negaliu, nes gimdziau be jo


Na va, aš irgi turiu tik pritarti Alchemie pasisakymui.
Man buvo šiokių tokių bėdų gimdymo pradžioje, tad kelios apžiūros pas Rogalskį nebuvo pačios maloniausios.. Bet kaltinti gydytojo dėlto nesiruošiu. Man tik jis pats kaip asmuo nepatiko..
Na, bet ryte pasikeitė pamaina, atėjo jauna šauni gydytoja (gėda, bet nežinau pavardės blush2.gif ), taip pat nuostabi akušerė Lina. Na, visas personalas man pasirodė superinis - ir padrąsinimų sulaukiau, ir pabarė.. Visko buvo.. Dabar supu mažutį sūnelį ir džiaugiuosi, kad gimė jis Trakuose, kur jį pasitiko, mano nuomone, profesionalūs ir rūpestingi medikai.

Beje, mes su gydytojais nesitarėm ir niekam nei per gimdymą, nei po jo pinigų į kišenes nekišom.. Išvis, vyras susimokėjo tik už kelias naktis ir viskas. Ir nepasijutau, kad manim mažiau dėlto rūpinasi ar neskanesnį maistą atneša.. smile.gif Ten viskas buvo gerai thumbup.gif O dar, turint galvoje, kad medikų ir ligoninių aš šiaip nemėgstu, tai čia tikrai didelis komplimentas ligoninei iš mano pusės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezlėja: 17 birželio 2009 - 22:14