Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 06 12, 15:52)
jo tas tai tikrai... svarbiausia sveikas vaikas:) ka as daryciau be savo mazucio  wub.gif (dabar jau dickio  blush2.gif )

na siaip ar taip turiu buti dekinga uz sveika vaika - teisingai sakoma, daugiau ir nediskutuosiu, vistiek laiko neesugrazinsiu... ax.gif

na tikiuos bus viskas gerai:)

svarbiausia sveikas leliukas wub.gif
man pirmaji rogalskis istrauke su replem mirksiukas.gif viska atliko labai profesionaliai, vaikutis svekut sveikutelis wub.gif esu jam uz tai dekinga,jai ne profesionalumas ir reples, nezine ar buciau turejusi pirmaji leliu wub.gif

i antraji gimdyma jis nespejo, bet del to nepergyvenau, tiesiog ir nebutu spejas, nes net pati nebuciau pagalvojus,kad nuo atvaziavimo i lygonines priimamaji, uz 20min laikysiu leliu jau ant ranku doh.gif smile.gif
Atsakyti
STT, brangioji, ar Jums dar neatsibodo rietis su visom ir kovoti pries vejo malunus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 06 12, 22:19)
drinks_cheers.gif
ir nepamirskim, kad tie patys BAK profai dirba dar papildomai tiek Trakuose, tiek VGN, RK bei AK
Papildyta:
bet sita fraze kuo puikiausiai tinka ir AK mirksiukas.gif
Papildyta:
sakyciau nevykes palyginimas rolleyes.gif nepamirskim, kad stomotologas jau 100% zino, kad bus sumoketa biggrin.gif

bet jis del to ir dirba, o daktarai ir uz darba gauna alga, kaip ir mes visi....
esme tame, kad jei nori gauti i kisene, parodyk uz ka tau turiu duoti.... lipsnumo nereik, tiesiok atlik savo darba taip gerai, kad pati noreciau tau tuos pinigelius duoti.... o neissimusinek ar lauk kisene atkisus.....
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 13, 00:55)

i antraji gimdyma jis nespejo, bet del to nepergyvenau, tiesiog ir nebutu spejas, nes net pati nebuciau pagalvojus,kad nuo atvaziavimo i lygonines priimamaji, uz 20min laikysiu leliu jau ant ranku doh.gif  smile.gif



oho kaip smagu:) svajoniu gimdymas turejo buti ax.gif su pirmu vos neisprotejau nuo tu saremiu doh.gif nuo 22 valandos iki 16 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 12, 23:55)
net pati nebuciau pagalvojus,kad nuo atvaziavimo i lygonines priimamaji, uz 20min laikysiu leliu jau ant ranku doh.gif  smile.gif

Kaip greitai bigsmile.gif Super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 06 15, 13:50)
Kaip greitai bigsmile.gif Super smile.gif

visko buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2009 06 12, 20:12)
Aš pas Variakojienę  mirksiukas.gif
O tai tu jau virš termino?


Papildyta:
QUOTE(MIKIENĖ @ 2009 06 12, 20:12)
Aš pas Variakojienę  mirksiukas.gif
O tai tu jau virš termino?

Uzuojauta del Variakojienes verysad.gif Tikiuosi tau pasiseks verysad.gif verysad.gif Labai daug kam nepasiseke sveikiu vaikuciau susilaukti verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelita @ 2009 06 16, 16:49)
Papildyta:

Uzuojauta del Variakojienes verysad.gif  Tikiuosi tau pasiseks verysad.gif  verysad.gif Labai daug kam nepasiseke sveikiu vaikuciau susilaukti verysad.gif  verysad.gif



Na, cia gal jau per ziauriai pasakyta... Pasiskaitykit ankstesnese temose - kiek geru atsiliepimu apie sia gydytoja. Gal paskutiniu metu kazkas pakito, gal demesio maziau skiria, na, bet jei gydytoja profesionali anksciau buvo, o skyriaus vedeja juk ne siaip sau patapo, tai gal nereiketu taip jau nesveikais vaikiukais gasdinti. Ir kas tas "labai daug kam"? Gal galima butu konkreciais faktais tada? Maziausiai manau mamytems reikia nieko konkretaus nesakanciu gasdinanciu nuomoniu...
Atsakyti
QUOTE(Evelita @ 2009 06 16, 16:49)
Uzuojauta del Variakojienes verysad.gif  Tikiuosi tau pasiseks verysad.gif  verysad.gif Labai daug kam nepasiseke sveikiu vaikuciau susilaukti verysad.gif  verysad.gif

Tikrai, vėjas laukuose tokie post'ai. Gal galite konkretesnių pavyzdžių? Ačiū.
Juolab, kad ne vienai aktuali informacija apie gydytojus.
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 06 16, 17:55)
Tikrai, vėjas laukuose tokie post'ai. Gal galite konkretesnių pavyzdžių? Ačiū.
Juolab, kad ne vienai aktuali informacija apie gydytojus.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai jau nekonkretus pasisakymai, vienareiksmiskai smeiziantys gydytoja. tarsi saskaitu suvedinejimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelita @ 2009 06 16, 15:49)
Uzuojauta del Variakojienes verysad.gif  Tikiuosi tau pasiseks verysad.gif  verysad.gif Labai daug kam nepasiseke sveikiu vaikuciau susilaukti verysad.gif  verysad.gif

Na, manau, per savo gyvenimą kiekvienas gydytojas turi daugiau mažiau kažkokių nepavykusių atvejų... Aišku, gaila dėl to labai verysad.gif Bet tai gal galėtum pasakyti, kas negerai, kas nutiko, ar tai vien gydytojos kaltė? Tavo info būtų naudinga visoms. Nes toks pasakymas tik sukelia sumaištį nėštukių galvose, ir tiek... doh.gif

QUOTE(Dinushka @ 2009 06 16, 16:19)
Ir kas tas  "labai daug kam"? Gal galima butu konkreciais faktais tada? Maziausiai manau mamytems reikia nieko konkretaus nesakanciu gasdinanciu nuomoniu...

Būtent taip ir aš manau...
Atsakyti
na man tai idomus tokie neigiami pasisakymai, kuriuose neaisku nei kada, nei kas, nei kaip, tik kad BLOGA GYDYTOJA schmoll.gif
as pvz savo abu dziaugsmelius gimdziau pas gyd Variakojiene, esu 100% patenkinta ir jei dar kada gimdysiu- vel noreciau pas ja. Mazieji sveiki, abu gavo po 10 balu thumbup.gif taip kad nesigasdinkit nestuke.gif paskaiciusios miglotus atsiliepimus...
Atsakyti