Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Gal gulėjot kuri Trakuose 2 aukšte ten,kur iki gimdymo guldo?Kaip ten palatos?Vienvietės ar po kelias guli?Kokių daiktų savų reikia pasiimt(ta prasme ar reikia tualetinio,popierinių rankšluosčių ir t.t).Guldo mane pirmadienį,niekaip nepagimdau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2009 06 12, 18:16)
Gal gulėjot kuri Trakuose 2 aukšte ten,kur iki gimdymo guldo?Kaip ten palatos?Vienvietės ar po kelias guli?Kokių daiktų savų reikia pasiimt(ta prasme ar reikia tualetinio,popierinių rankšluosčių ir t.t).Guldo mane pirmadienį,niekaip nepagimdau doh.gif

Jo, aš gulėjau antram aukšte. Viskas ten paprasta, bet tvarkinga, švaru. Palatose daugumoj po 4 lovas, bet ne visada jos užimtos. Bet vienviečių nėra... O daiktus tai pasiimk tuos, ką paprastai dedies į ligoninę, o jeigu po to pagulėjimo antram kels iš karto gimdyt, tai turėk su savimi ir tai, kas reikalinga prieš gimdymą. Bet šiaip iš esmės tai labai daug daiktų gaunasi smile.gif Tai gal reikalui esant artimieji atveš, vyras? Tiesiog susiruošk tašiuką namie smile.gif
Sėkmingo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 12 birželio 2009 - 18:26
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 06 12, 19:25)
Jo, aš gulėjau antram aukšte. Viskas ten paprasta, bet tvarkinga, švaru. Palatose daugumoj po 4 lovas, bet ne visada jos užimtos. Bet vienviečių nėra... O daiktus tai pasiimk tuos, ką paprastai dedies į ligoninę, o jeigu po to pagulėjimo antram kels iš karto gimdyt, tai turėk su savimi ir tai, kas reikalinga prieš gimdymą. Bet šiaip iš esmės tai labai daug daiktų gaunasi smile.gif Tai gal reikalui esant artimieji atveš, vyras? Tiesiog susiruošk tašiuką namie  smile.gif
Sėkmingo gimdymo 4u.gif

Jau senai sukrautos 4u.gif .Tai tada ir imsiu visas biggrin.gif
Ačiūks ax.gif
Atsakyti
Mikiene, pas ka gimdysi ax.gif
as ryt i TA vaziuoju i Trakus..ziuresim ar paguldys, ar paleis
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 12, 20:07)
Mikiene, pas ka gimdysi ax.gif
as ryt i TA vaziuoju i Trakus..ziuresim ar paguldys, ar paleis

Aš pas Variakojienę mirksiukas.gif
O tai tu jau virš termino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 12 birželio 2009 - 19:13
Man pirmadieni terminas..bet jei atsidarymas bus, manau, kad pasiliks, kad paskui speciau pagimdyti..nes pirma labai greitai gimdziau, bijau, kad su antru nespesiu nuvaziuoti iki Traku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 12, 20:36)
Man pirmadieni terminas..bet jei atsidarymas bus, manau, kad pasiliks, kad paskui speciau pagimdyti..nes pirma labai greitai gimdziau, bijau, kad su antru nespesiu nuvaziuoti iki Traku biggrin.gif

Va čia tai skaitau geras gimdymas thumbup.gif .Tai jei užguldys gal ir susitiksim.Nors aš dar viliuosi susitart važinėt kasdien,kad tik negulėt ligoninėj unsure.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

uzejau i sia temute, nes ir pati planuoju si karta gimdyti Trakuose rolleyes.gif kiek perskaiciau, tai yra nemazai teigiamu emociju bei prisiminimu, na ir aisku neapseita be nusivylimu ir skaudzios patirties. Bet toks jau tas gyvenimas, ne rozem klotas biggrin.gif
pirmagime pagimdziau VGN. buvau susitarus su PACIA geriausia ir deja..... net ir patys geriausi klysta. visa laime, kad viskas laikui begant susitvarke, tad jau kaip ir pasimirso. bet si karta noreciau pakeisti GN bei vaziuoti "na ura", nes is patirties sakau, kad ne viska lemia pinigai ir profesionalumas, kartais, tai tiesiog "likimo pirstas", kuris sureguliuoja viska savaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 05 31, 10:47)

manau, kad STT turejo omenyje greiciausiai toki atveji, kai pvz. na vienintele vieta, kur gali suteikti tinkama pagalba kudikiui yra AK. Ji pasinaudojo ta teise ir galimybe..nu bet ir BAK, kur tikrai brangus nerealieji dirba irgi siuncia i AK, taigi ar Trakai, ar BAK..o del tu GN uzdarymo..Jokubas irgi kovojo, kad ju neuzdarytu, bet ten suveike tai, kad visdelto ju pastatai per geroje miesto vietoje stovejo, nors like skyriai tai buvo  doh.gif o gimdymo skyrius buvo tikrai thumbup.gif


drinks_cheers.gif
ir nepamirskim, kad tie patys BAK profai dirba dar papildomai tiek Trakuose, tiek VGN, RK bei AK
Papildyta:
QUOTE(STT @ 2009 06 03, 07:42)
Tu neteisi
Niekas negalvoja apie blogą ir niekas jo nesitiki. Visi tikisi tik gero ir kad viskas bus tik gerai ir niekaip kitaip.
Bet visada pas žmogų turi būti ir šaltasis protas, kuris visada sakytų, o kas jeigu...? Todėl savo vaiko atėjimui turi užtikrinti tik geriausia. Ir tai turi pasakyti šeštasis pojūtis.
Juk visada eidama per geležinkelį apsidairai ar neatvažiuoja traukinys. Visada, garantuoju, net jei nedega raudona šviesa. Bet labai dažnai pagalvoji, o ką daryčiau jei staigiai pamatyčiau atvažiuojant traukinį ir mintyse prabėga staigus planas, kaip šokčiau lauk, kaip spausčiau gazą, jei vairuoji ir tt.. Tai šitoj situacijoj esi atsakingas tik už save, o gimdymo metu labiausiai už bejėgį vaikutį, kuriam linki tik geriausio.
Todėl ir renkasi kai kas protingiau mirksiukas.gif
O ypač kai žinai šimtus atvejų, kas buvo TGN... Ir ko dar nežinai???
Ir kai pati susidūrus esi, kad tavo gydytojas - brangenybė tau padaro taip, kad prarandi gyvenimo prasmę (kuriam laikui), kai sudūžta svajonės ir laviruoji tarp žemės ir tarp neaišku ko...
Tai apie kokį tu pozityvumą kalbi??????
Ir juolab visada yra statistika, aišku dauguma yra viskas gerai, bet ar tu esi tikra, kad tu nepakliūsi į tą nelaimingųjų procentą?
Juk net eidamas gatve nežinai, kada ant galvos gali užkristi akmuo.

Visada reikia pasverti, įsitikinti...
Puiku kad yra tokių drąsių. Aš jau tokia nebeesu, likimas pamokė kovoti dantim ir nagais už savo ir savo vaikų sveikatą, gyvybę, bet kokia kaina iš paskutiniųjų...


bet sita fraze kuo puikiausiai tinka ir AK mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bova @ 2009 06 04, 16:25)
as nieko pries gydytojui i kisene duodi, bet pradzioje jis turi parodyti, uz ka jam duoti, kaip stomotologai- pradzioj plomba, po to pinigai........


sakyciau nevykes palyginimas rolleyes.gif nepamirskim, kad stomotologas jau 100% zino, kad bus sumoketa biggrin.gif
Atsakyti
jlclove - kaip miela tave cia matyt wub.gif pacio geriausio tau susitikimo su leliuku pacioj geriausioj ligoninej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2009 06 05, 14:12)
o tu žinai mano požiūrį į gyvenimą??
kągi, tebūnie, kad žinai biggrin.gif  pamatysi, tau šitie žodžiai kada nors sugrįš  mirksiukas.gif
duok die kad tavęs likimas nepamokytų biggrin.gif  mirksiukas.gif


bet jus ir ziauri blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2009 06 12, 22:24)
jlclove - kaip miela tave cia matyt  wub.gif  pacio geriausio tau susitikimo su leliuku pacioj geriausioj ligoninej  ax.gif


aciukas wub.gif kur dingus, prapuolele biggrin.gif ?
Atsakyti