Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

vat mano sesuo irgi pamenu sake..nu kaip gali taip skirtis zmones iki gimdymo ir po gimdymo doh.gif nors imk ir grizk i skyriu pries gimdyma, nes pogimdyviniam tai doh.gif
STT, o tavo gimdymas gal su komplikacijom galejo buti?
Sorry, jei per asmeniskai klausiu blush2.gif
siaip tada kai as gimdziau (o visdelto labai seniai) tai ta nakti su Jursenu buvome susitare turbut kokios 8 doh.gif tai, kadangi turejau gimymo metu prieziurai savo vyra medika ir gimdymas buvo, ale lengvas (tik plysau ir reikejo uzsiuti) tai kazkaip tu pinigu matyt ir nereikejo is musu..kitos tos nakties dalyves manau su kaupu kompensavo jo nelengva nakties darba
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 06 04, 19:47)
Rogalskis tik apžiūrėjo man, nes mano gydytojos nebuvo, o šeip tai tariausi su Vilija, o Rogalskis ne prie ko,. bet labai malonus žmogus
Šeip manau kad viena tik pusė negali buti kalta. Bet gal tesiog jusų biolaukai nesutapo ax.gif



Pas Rogalski lankiausi pries nestuma, nestumo metu, ir gymdziau pas ji. Svelnesnio genekologo nesu maciusi, viska paaiskins ka darys, kad tik atsipalaiduociau, nebijociau. Sutinka visa laika su sypsena, mandagiai, visada laiku, na Super aptarnavimas. Tikrai toks ispudis dabar kad skaitau apie kita gydytoji g.gif

Visoms linkiu gero gymdymo ir sveiku vaiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 04, 21:53)
STT, o tavo gimdymas gal su komplikacijom galejo buti?


niekas niekada neapsaugotas nuo komplikacijų ir ar būtų komplikacijų gimdymo metu ar ne - niekas negali pasakyti, nebent kažkas su motinos arba vaiko sveikata būtų buvę negerai nėštumo metu.
Bet žinant, kad man tai trečias gimdymas ir kad nėštumo eiga buvo normali, tai gimdymas turėjo būti normalus. Bet tai ne rodikliai, nes kaip žinia, gimdymo metu gali viskas pasisukti bet kuria linkme.
Man nebuvo jokių komplikacijų, išskyrus plyšimą.
Ir AK ieškojau mediko ne dėl to, kad kažkas galėjo būti negerai. Aš žinojau, kad viskas bus gerai.
Aš net ir AK pakeičiau vieną, kurį buvau išsirinkusi - nesutapo matyt auros. Bet - kas ieško, tas randa ir savo tiek sprendimu tiek rezultatu esu be galo patenkinta.
Papildyta:
matyt gerbiama vedėja seniai skaitė SM atsiliepimus, kad apie Trakus paskutiniu metu tiek varnų skraido biggrin.gif
nieko, tuoj paskaitys ir vėl viskas stos į savo vėžias lotuliukas.gif pastroins personalą ir bus viskas ok mirksiukas.gif
nebent jau nebesvarbūs patapo pinigai ir gimdymų skaičius lotuliukas.gif kas mažai tikėtina.
taigi važiuokit, gimdykit - drąsiau - po tokių atsiliepimų SM elgsis su visom kaip su dievais biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo STT: 05 birželio 2009 - 07:03
STT su negatyviu poziuriu i viska.
Zinai kaip sakoma nuo visko neapsisaugosi. O jei nori apsisaugot uzsidaryk namuose ir sedek. O ir tai nebusi visiskai apsaugota, nes namuose irgi begales pavoju tyko.

Keisk poziuri i gyvenima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2009 06 05, 08:01)
matyt gerbiama vedėja seniai skaitė SM atsiliepimus, kad apie Trakus paskutiniu metu tiek varnų skraido  biggrin.gif


Kol kas matau tik porą varnų, kurios, apsėstos sąmokslo teorijų, jau keletą mėnesių teršia temą. Tikriausiai prašyti korektiškos ir dalykiškos diskusijos būtų per drąsu (žodžio laisvė), bet pagailėkite ir kitų forumo dalyvių, kurios čia užsuka, ieškodamos informacijos, o ne Jūsų pagiežingų postringavimų. Visada įdomu sužinoti ir neigiamus atsiliepimus apie dominančius gimdymo namus, bet tik tuomet, kai kritika logiškai pagrįsta, o ne kai isteriškai taškomasi kaltinimais ir įžeidinėjimais. Nežinau, ar Jūsų tikslas yra įspėti būsimas mamas, kad nedarytų klaidos, ar tiesiog kažkam pakenkti, tačiau po tiek isteriškų komentarų Jūsų žodžiai nebeatrodo įtikinamai. Manau, Jūsų pozicija ir nuomonė jau visiems aiški, kartotis nėra būtinybės.
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 06 05, 12:19)
STT su negatyviu poziuriu i viska.
Zinai kaip sakoma nuo visko neapsisaugosi. O jei nori apsisaugot uzsidaryk namuose ir sedek. O ir tai nebusi visiskai apsaugota, nes namuose irgi begales pavoju tyko.

Keisk poziuri i gyvenima  4u.gif

o tu žinai mano požiūrį į gyvenimą??
kągi, tebūnie, kad žinai biggrin.gif pamatysi, tau šitie žodžiai kada nors sugrįš mirksiukas.gif
duok die kad tavęs likimas nepamokytų biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Furya @ 2009 06 05, 13:42)
Kol kas matau tik porą varnų, kurios, apsėstos sąmokslo teorijų, jau keletą mėnesių teršia temą. Tikriausiai prašyti korektiškos ir dalykiškos diskusijos būtų per drąsu (žodžio laisvė), bet pagailėkite ir kitų forumo dalyvių, kurios čia užsuka, ieškodamos informacijos, o ne Jūsų pagiežingų postringavimų. Visada įdomu sužinoti ir neigiamus atsiliepimus apie dominančius gimdymo namus, bet tik tuomet, kai kritika logiškai pagrįsta, o ne kai isteriškai taškomasi kaltinimais ir įžeidinėjimais. Nežinau, ar Jūsų tikslas yra įspėti būsimas mamas, kad nedarytų klaidos, ar tiesiog kažkam pakenkti, tačiau po tiek isteriškų komentarų Jūsų žodžiai nebeatrodo įtikinamai. Manau, Jūsų pozicija ir nuomonė jau visiems aiški, kartotis nėra būtinybės.

kaip tau atrodo taip tu ir interpretuoji, kas man nuo to biggrin.gif
galvok ką nori biggrin.gif
ateinu, pasakau nuomonę ir išeinu. biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 06 05, 11:19)
STT su negatyviu poziuriu i viska.
Zinai kaip sakoma nuo visko neapsisaugosi. O jei nori apsisaugot uzsidaryk namuose ir sedek. O ir tai nebusi visiskai apsaugota, nes namuose irgi begales pavoju tyko.

Keisk poziuri i gyvenima  4u.gif

drinks_cheers.gif

na jau tikrai gerai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 06 05, 11:19)
STT su negatyviu poziuriu i viska.
Zinai kaip sakoma nuo visko neapsisaugosi. O jei nori apsisaugot uzsidaryk namuose ir sedek. O ir tai nebusi visiskai apsaugota, nes namuose irgi begales pavoju tyko.

Keisk poziuri i gyvenima  4u.gif


drinks_cheers.gif Nes kasdien tas pats per tą patį, bet nieko konkretaus, tik kažkokie purvo drabstymai doh.gif

Aš apie Rogalskį negaliu pasakyti nieko blogo schmoll.gif Nuvažiavusi gimdyti pamačiau žmogų pirmą kartą ir tikrai neatrodo jis toks, kaip kai kurios čia piešiat. Patys buvom nusiteikę gerai ir su mumis bendravo žmoniškai. Dar ir pašmaikštavom, apžiūrėdamas viską dėstė, gimdymo metu aiškino kas kaip, pakomentuodavo situaciją, nors jokiais pinigais jam nekvepėjo iš mūsų.
Visur galima užsirauti ant kažko kas nepatiks ir faktas, kad visi vieni kitiems įtikti negali schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2009 06 05, 13:12)
o tu žinai mano požiūrį į gyvenimą??
kągi, tebūnie, kad žinai biggrin.gif  pamatysi, tau šitie žodžiai kada nors sugrįš  mirksiukas.gif
duok die kad tavęs likimas nepamokytų biggrin.gif  mirksiukas.gif

Sunku patiket kaip imanoma turet sitiek pykcio ir pagiezos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2009 06 04, 12:15)
mjooooo
na štai.....

dėl adreso - TAIP - tikiu 100%, turi gerbiama vedėja tą manierą pasižiūrėt  biggrin.gif
beje, bova, kuriam mieste gyveni? Vilniečiai tik pinigų turi, pagal vedėją, jei ką  biggrin.gif Kiti nelabai turi doh.gif  lotuliukas.gif o Trakuose, jei ką, gyvena tik vargšiukai ir mokėt tūkstančio neišgali biggrin.gif
užtai važiuoja į Vilnių, moka po pusantro tūkstančio ir karališkai pagimdo biggrin.gif wub.gif

o dėl mokėjimų į kasą, tai turi tik VGN ir AK.
Trakuose to nėra.


del vilnaus geriau patyleciau mirksiukas.gif jau kurkur o ypac AK ne uz jokiu spinigus negimdyciau schmoll.gif
QUOTE(STT @ 2009 06 04, 16:45)
oj, nu tik nelyginkim š su gr...

kas dėl kasos, taip padaryta, dėl atsakomybės viskas, nes jei kas atsitinka, atsako tas gydytojas, kurio realiai budėjimas yra. todėl ir padarė taip.

bet man apsimokėjo vistiek. Aš nemokėjau į kasą, nes su gydytoju puikiai viską suplanavom ir turėjom rezultatą. ir daviau pusantro tūkstančio ir tikrai nesigailiu... gimdymas buvo vertas to.  aš mokėjau, nes norėjau turėt rezultatą, nebūčiau turėjus, nebūčiau mokėjus.
ir mokėjau tiek, nors 'stavkė' realiai mažesnė buvo. Mokėjau už tai ką gavau. wub.gif  thumbup.gif
drinks_cheers.gif  būtent
turi atsispindėti rūpestis, malonus bendravimas, puiki apžiūra ir tttttttttttt

o jum neatrodo,kad cia tema apie trakus mirksiukas.gif

QUOTE(STT @ 2009 06 04, 19:30)
noriu pasakyti, kad bova giria gimdyklos personalą.
bet peikia priežiūrą po gimdymo. VAT
nors man buvo gera. ax.gif

as is vis kiek supratau tai bova net negimde trakuose mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(STT @ 2009 05 30, 21:23)
tikrai? bigsmile.gif
O jei tavo vaiką numarintų Trakų nerealieji?

kaip ir dauguma tariasi su gydytojais, moka pinigus, aš tą patį dariau AK. Ir, galiu pasakyti, gimdžiau gal net ir geresnėm sąlygom. Ir dėmesio buvo tikrai daug, gydytojas buvo tik su manimi visada, išeidavo keliom minutėm, kai būdavo ramu, leisdavo su vyru pabūti dviese.
Aišku palatoj gulėjau ne viena, nes AK remontas buvo, bet vyras buvo kiek norėjo, naktim man jo nereikėjo, nes labiau jo reikėjo sūnui namuose.
Ir aš buvau užtikrinta, kad jeigu kas, mano vaikui bus suteikta geriausia pagalba (dėl ko tikrai neesi užtikrintas Trakuose).

jau kuom kuom,tai geriausia pagalba AK buciau maziausiai uztikrinta mirksiukas.gif
su tokia superine pagalba, sugebejo draugu najagimi, gerai isnesiota ir sveika numarinti mirksiukas.gif
superine prieziura ane mirksiukas.gif
Atsakyti
STT, jau pradedu dar geriau suprasti kodel tau niekas neitinka smile.gif
tiek piktumo savy turet ...
Atsakyti
Kiekvienas forume turi teise parasyti savo nuomone ir taip pat kiekvienas gali perskaites imti i galva arba ne mirksiukas.gif
STT pasisakymai apie Trakus man nepatiko, bet as jos nelaikau nei pykcio pilnu zmogumi nei dar kuo. Tiesiog zinau, kad noriu gimdyti ten, o tu nuomoniu visur gali buti visokiu.
Atsakyti