Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Man truputi keisti nepasitenkinimai del tu piniginiu reikalu apskritai. Jei nematot reikalo moketi pinigu, nenorit moketi, eikit apziurai i savo poliklinika, kurioje lankotes, jus priziures nemokamai, atliks visus tyrimus, o suejus terminui vaziuokit gimdyti ten kur jums norisi, ta prasme jei gyvenat trakuose i takus (jei 38sav. yra) jei ne tai vilniui AK, VGN, RK. Priims eiles tvarka pagimdysit ir viskas. Ir nebus tokiu diskusiju kas kaip megsta pinigus, kas kaip megsta saldainius dovaneles ir t.t.t.
Taip as lankiausi pas Rogalski privaciai, taip uz konsulacijas mokejau pinigus, nes pati pasirinkau tokia prieziura ir pati to norejau, manes niekas neverte eiti butent pas ji ir butent jam moketi pinigus uz prieziura ir po to uz gimdyma. Taip as galejau atvaziuoti nesitarus ir nieko niekam nemoketi, bet mano pasirinkimas buvo kitoks, ir vel gi kaip bebutu keista manes niekas neverte to daryti, pati pasirinkau smile.gif viskuo likau patenkinta.
Taip kad kiekvienos asmeninis reikalas kaip pasirinkti tiek prieziura tiek gimdyma.
O be to as galiu pripasakoti daugybe atveju visokiu tiek AK, tiek VGN kokiu yra. Visur ju yra nes dirba zmones, o ne robotai. Visokiu atveju pasitaiko. As jau kazkada buvau sakius, kad negaliu nieko pasakyti is medicinines puses nes nesu medike, ar reikia CP ar ne. Kiekvienas atvejis kitoks, kiekviena situacija kitokia, yra visokiu faktoriu lemianciu CP, ir manau kad i visa tai yra atsizvelgiama... nes jei jau taip pjaustytu i kaire i desine tai seniai audito butu sulauke smile.gif
Gal kam ir nepatiks mano issakytos mintys ... kiek zmoniu tiek nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Disima @ 2009 05 31, 21:05)
Tai taip buvom kartu per kelias sienas atstumu mirksiukas.gif gal ten tave mano vyras kalbino vakare koridoriuj, kai ieškojo slaugės, nes sakė kažkokia mamytę sutiko unsure.gif


Gali buti, nes viena vakara as irgi slampinejau kolidoriumi ieskodama slauges ir kazkos vyras irgi vaiksciojo, tai turbut jis ir bus biggrin.gif
QUOTE(marsil @ 2009 06 01, 09:04)
Man truputi keisti nepasitenkinimai del tu piniginiu reikalu apskritai. Jei nematot reikalo moketi pinigu, nenorit moketi, eikit apziurai i savo poliklinika, kurioje lankotes, jus priziures nemokamai, atliks visus tyrimus, o suejus terminui vaziuokit gimdyti ten kur jums norisi, ta prasme jei gyvenat trakuose i takus (jei 38sav. yra) jei ne tai vilniui AK, VGN, RK. Priims eiles tvarka pagimdysit ir viskas. Ir nebus tokiu diskusiju kas kaip megsta pinigus, kas kaip megsta saldainius dovaneles ir t.t.t.
Taip as lankiausi pas Rogalski privaciai, taip uz konsulacijas mokejau pinigus, nes pati pasirinkau tokia prieziura ir pati to norejau, manes niekas neverte eiti butent pas ji ir butent jam moketi pinigus uz prieziura ir po to uz gimdyma. Taip as galejau atvaziuoti nesitarus ir nieko niekam nemoketi, bet mano pasirinkimas buvo kitoks, ir vel gi kaip bebutu keista manes niekas neverte to daryti, pati pasirinkau smile.gif viskuo likau patenkinta.
Taip kad kiekvienos asmeninis reikalas kaip pasirinkti tiek prieziura tiek gimdyma.
O be to as galiu pripasakoti daugybe atveju visokiu tiek AK, tiek VGN kokiu yra. Visur ju yra nes dirba zmones, o ne robotai. Visokiu atveju pasitaiko. As jau kazkada buvau sakius, kad negaliu nieko pasakyti is medicinines puses nes nesu medike, ar reikia CP ar ne. Kiekvienas atvejis kitoks, kiekviena situacija kitokia, yra visokiu faktoriu lemianciu CP, ir manau kad i visa tai yra atsizvelgiama... nes jei jau taip pjaustytu i kaire i desine tai seniai audito butu sulauke smile.gif
Gal kam ir nepatiks mano issakytos mintys ... kiek zmoniu tiek nuomoniu  4u.gif


Pilnai sutinku, kad kiekvienas pasirenka pagal save, pagal savo isgales ar nusistatyma. Dauguma mamu ,kurios tariasi, tiesiog jauciasi saugesnes, ramesnes del gimdymo. Tik pagal mano surinkta info, kad Vilniuj daugiau abejingumo gimdancioms mamytems, kurios gimdo nesitarus ir tai naturalu, nes per diena klinikoje gimdo kokios 8 doh.gif O Trakuose dazniausiai per diena viena gimdyve, todel viso personalo demesys tik jai.
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 05 24, 18:55)
Norejau pasidometi kokios taisykles su lankymu yra?
Ar ileidzia vaikus?

Įleidžia įleidžia. Gimdžiau balandžio mėn, tai mano vyresnėlis buvo atėjęs. Jokių problemų - jis juk šeimos narys smile.gif
Atsakyti
as dabar drebu, kad man vyro neileis, nes jis uzkimes doh.gif vaiko tai nevesiu, nes irgi neaisku ar pakoseja, ar sveikas...o ir apti va baigiu is kazkokio bjauraus laringito islipti doh.gif zodziu dabar gydomes programa max, kad tik sveiki butume, kai ateis stebuklelis
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 06 01, 10:04)
o suejus terminui vaziuokit gimdyti ten kur jums norisi, ta prasme jei gyvenat trakuose i takus (jei 38sav. yra) jei ne tai vilniui AK, VGN, RK. Priims eiles tvarka pagimdysit ir viskas.

O jei nera 38sav. trakuose neleidzia gimdyti?
Man rytoj sueina 38, tai tikiuosi siandien dar negimdysiu.

Alchemie, mano vaikas irgi sloguoja, tai pergyvenu, kad greiciau pasveiktu. Juk taip jis laukia, kada atvaziuos susipazinti su broliuku i ligonine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 06 01, 11:07)
as dabar drebu, kad man vyro neileis, nes jis uzkimes doh.gif vaiko tai nevesiu, nes irgi neaisku ar pakoseja, ar sveikas...o ir apti va baigiu is kazkokio bjauraus laringito islipti doh.gif zodziu dabar gydomes programa max, kad tik sveiki butume, kai ateis stebuklelis



maniskis gimdymo diena turejo 38 temp. ziauriai jautesi, gerkle skaudejo...tai gerai, kad ilgai nereikejo kankintis man, i gimdykla jo neleido pradzioj, dar gyd apziurejo ir israse antibiotiku, kuriuos jis iskart ir pradejo gert, nukrito tempa ir jau paciam gazui su ta kauke atejo i gimdykla manes palaikyt 4u.gif as pati visa snargleta buvau ir sunus irgi, bet vistiek atejo lankyt seses.
Atsakyti
vilte20 jei neturi 37 savaiciu nepriima, tai tave jau normaliai priimtu 4u.gif
Nu atrodo, akd sitie karsciai vyro gerklei gerai, nes kalbetnormaliai pradejo..dar vis tiek pagydysiu, gerai, kad temperaturos neturi..tikiuosi sveiki nuvaziuosime
Ryt tarsiuosi del apziuros Trakuose, nes jau turi buti grizusi Streizeine
Atsakyti
Marsil, Skorpione, sutinku su jūsų išsakytom nuomonėm drinks_cheers.gif Tiesiog kartais per daug tikimąsi ir per daug sureikšminama, pagrąžinama. Ir aplamai visiems visur ir visada neįtiksi, tokia jau realybė ax.gif
Atsakyti
Mielosios mamytes ir nestukes,
Man jau kaip ir veluoja gimdymas kelias dienas,labai noriu papult pas Streiziene,gal kas zino kada tiksliai ji grysta ir atostogu ir gal dar ir darbo valandas zinot?Nes man ryt pas ginek.tai speju kad mane gali gultyt,nenoriu papult pas kitus gydytojus ,jie tiesiog nemalonus....
Atsakyti
Streiziene nuo ryt bus darbe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 06 01, 09:04)
Man truputi keisti nepasitenkinimai del tu piniginiu reikalu apskritai. Jei nematot reikalo moketi pinigu, nenorit moketi, eikit apziurai i savo poliklinika, kurioje lankotes, jus priziures nemokamai, atliks visus tyrimus, o suejus terminui vaziuokit gimdyti ten kur jums norisi, ta prasme jei gyvenat trakuose i takus (jei 38sav. yra) jei ne tai vilniui AK, VGN, RK. Priims eiles tvarka pagimdysit ir viskas. Ir nebus tokiu diskusiju kas kaip megsta pinigus, kas kaip megsta saldainius dovaneles ir t.t.t.

drinks_cheers.gif
Lydejau praeita savaite drauge, kuri ruosiasi gimdyti pas Vilija, taip sukilo prisiminimai wub.gif Abu vaikai atkeliavo Traku ligonines skyriuj, o gimdymus prisimenu kaip puikiausius ivykius gyvenime. Nesureiksminau kiek, kam, kada reiks moket, o kai atejo laikas ta daryt - jauciau toki dekinguma, kad pinigais ivertint tai atrode net per zema smile.gif Ir po metu atvezem vedejai gelytes ir aisku parodyt kaip per metus isaugo jos priimta mergina biggrin.gif Tikrai nuostabi, silta, aktyvi moteris wub.gif

Keista skaityt istorijas, kurios baigiasi laimingai, bet mamos nepatenkintos. Jeigu gydytojas laiku nebutu padares cezario pjuvio, arba nenustates auksto spaudimo, ir neduok dieve butu kas nors baisaus atsitike - tuomet butu snekos apie tai kokie nekompetetingi daktarai dirba Trakuose ir panasiai. Dziaukites sveikais vaikuciais 4u.gif
Atsakyti
matau cia pora netrukus ruosiates gimdyti netrukus pas streiziene, ar nebutu sudetinga jos paklausti, ar ji kur nors nepriziuri nestukiu??? ax.gif nestuke.gif aisku, kad nes tas galvoje jums dabar, bet gal butu kokia proga ax.gif

is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti