Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

Auksine, o indu savo nereikejo? ar puodeli pasiimti?
Kaip su naktiniais, ar vietiniasi gimdei, ar savus pasiimti
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 05 27, 20:34)
Man irgi rodos, as pamenu ta pasakojima apie Rogalski  g.gif  Na, svarbiausia gerai atliko, tai ka atliko  smile.gif

Dabar renkuosi butent tarp Rogalskio ir Streizienes, paziuresim po pirmo apsilankymo Trakuose.  biggrin.gif
Papildyta:
Sveikinu su dukryte  4u.gif 
O cia Meskaite is anksto pasake, kiek nores uz priemima? Ar pagal save davet?



Meskaite pati pasake, as lankiausi pas ja per visa nesuma ir tariausi del gimdymo.. kaina pasake pati... is pradziu kaip ir daugokai atrode, bet tikrai nuosirdziai sakau, kad verta tu pinigu..
Atsakyti
g.gif tai aisku, jei lankeisi pas rogalski, dar i jo klinika vaiksciojai, (nes kitaip nepriziuretu nuo iki, arba pas ji i grybo gatve, ar i BAK kur ir taip kiekvienas gydytojas turi sokyneti aplink pacienta ) mokejai pinigelius konkreciai jam, tai negi jis bus koks tais nepatenkintas????

as pas ji lankiausi paskutini menesi, visad mokejau pinigus, tai ko jam nesisypsoti??? g.gif paskui zino kad uz gimdyma siaip ar taip gaus norima suma.... o cia zmogelis atejo ir apie ji nieko nezino, turi, neturi pinigu, tai kam cia malonumus demonstruoti g.gif o gal bendrai su kazkuo kitu susitares???

kaip senesnese temose kalbeta jis labai puikus vadybininkas ir labai megsta labai labai megsta PINIGUS, del ju matyt viska gali padaryti smile.gif zinoma jis ju vertas, nes kaip minejau operacija buvo atlikta nepriekaistingai... (tik klausimas ar jos man tikrai reikejo??? nes varijakojiene nesutiko su jo noru daryti operacija) zmogus tiesiog zino savo verte... gal tai ir nera blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 05 29, 11:35)
Auksine, o indu savo nereikejo? ar puodeli pasiimti?
Kaip su naktiniais, ar vietiniasi gimdei, ar savus pasiimti



indus duoda, naktinius ir chalata duoda ir keicia vos tik paprasai, o ir siaip vis nesa nesa ir klausia gal issitepei wink.gif as savo turejau, bet net ir nesirengiau, nes kazkaip tai kraujo lasas, tai dar kas...patogiau su ligonines wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JarasieneO @ 2009 05 29, 12:09)
Noreciau papasakoti viena visai neseniai ivikusi nemalonu atsitikima  unsure.gif
Esu nestuke ir buvau Trakuose echo apziuroj, ne polinkinikoj o lygoninej, na guliu ziuriu i savo kleckiuka per ekrana ir uzeina sesele ir pranesa daktarei ( pavarde nerasysiu) kad atvaziavo nescioji apziureti gimdymo skyriaus, pasikonsultuoti del gimdymo ir t.t. o daktare kaip pradejo staugt kas cia per mada lakstyti po ligonines kaip per muziejus  doh.gif  buvau apsalus nuo tokio " malonaus" nestukiu priemimo

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va kada paaiškėjo doh.gif

galiu beveik garantuoti, kad tai gerbiama vedėja doh.gif

viskas tik išorė, nes kvepia nemažais pinigėliais.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo STT: 29 gegužės 2009 - 13:43
gali buti kad vedeja ax.gif nes kiek zinau ir ji labai megsta visokias dovaneles, kavytes, saldainelius ir panasiai... ir zinoma pinigelius... kas siais laikais ju nemegsta ax.gif

o gal zmogus buvo uzsimes paciente ten jai viska komentavo ir norejo pasakyti, kad negi mesti jai ta zmogu ir vedzioti g.gif sesute galejo irgi palaukti kol daktare baigs savo darba doh.gif arba pati pavedzioti parodyti, kam butinai gydytojos reikia, jei tik patalpu apziureti atvaziavo - mus tai akusere apvedziojo rolleyes.gif

arba siaip nenuotaika - juk visiems pasitako 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 05 29, 15:49)
gali buti kad vedeja ax.gif  nes kiek zinau ir ji labai megsta visokias dovaneles, kavytes, saldainelius ir panasiai... ir zinoma pinigelius... kas siais laikais ju nemegsta ax.gif

o gal zmogus buvo uzsimes paciente ten jai viska komentavo ir norejo pasakyti, kad negi mesti jai ta zmogu ir vedzioti g.gif sesute galejo irgi palaukti kol daktare baigs savo darba doh.gif arba pati pavedzioti parodyti, kam butinai gydytojos reikia, jei tik patalpu apziureti atvaziavo - mus tai akusere apvedziojo rolleyes.gif

arba siaip nenuotaika - juk visiems pasitako 4u.gif




Visi mes zmones, ne robotai, ir suprantu kad ir nuotaikos gali neturet,BET dirbant tokioj srity manau neleistini tokie neprofesionalus pasisakymai ypac prie klientu doh.gif gal ir sesele netaktiskai pasielge, bet tie zodziai buvo skirti ne tai seselei o butent atejusiai apziureti gimdymo skyriaus klientei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 05 28, 10:57)
hmz... matyt tikrai sutapimas, nes apie moteri, kuri dirba trakuose radau tokia biografija g.gif  o apie ta senesne jokiu duomenu nerandu g.gif negali buti ta pati... o kaip atrodo ta gydytoja, gal gimdziusios galetu pasidalinti savo patirtimi, ar ji atrodo, jau vyresnio amziaus, jau po mokslu dirbanti maziausiai 10 metu, vadinas apie 40 metu jai turetu buti ir daugiau, ar jaunesne, mazdaug 30-32? taip gal ir isaiskinsim...

nes pavardziu tai tikrai buna sutapimu, bet vat noretusi zinoti, ar cia tas zmogus, ar kitas doh.gif

Tu čia apie Streižienę klausi? Jai maždaug 35-37 metai, manyčiau.

QUOTE(Alchemie @ 2009 05 28, 14:41)
g.gif siaip zinau, kad ji dar ir poliklinikoje dirba, nes kai tariausi del susitikimo, ji sake, kad poliklinikoje turi darbo..tai cia gal Traku? g.gif
O apie Jokuba, kadangi klause, kur pirma gimdziau, paminejau ir abi nostalgiskai pasikalbejome trumpai apie ta ligonine...
Nu, bet kol kas atsiliepimai yra labai geri ir pati galiu pasakyti, kad man tiek jos poziuris, tiek apziura patiko

Streižienė nei Meškaitė Trakų poliklinikoj nedirba. Poliklinikoj dirba gyd.Normantienė.

QUOTE(JarasieneO @ 2009 05 29, 11:09)
Noreciau papasakoti viena visai neseniai ivikusi nemalonu atsitikima  unsure.gif
Esu nestuke ir buvau Trakuose echo apziuroj, ne polinkinikoj o lygoninej, na guliu ziuriu i savo kleckiuka per ekrana ir uzeina sesele ir pranesa daktarei ( pavarde nerasysiu) kad atvaziavo nescioji apziureti gimdymo skyriaus, pasikonsultuoti del gimdymo ir t.t. o daktare kaip pradejo staugt kas cia per mada lakstyti po ligonines kaip per muziejus  doh.gif  buvau apsalus nuo tokio " malonaus" nestukiu priemimo

Tai čia arba Streižienė arba Variakojienė.

QUOTE(JarasieneO @ 2009 05 29, 19:41)
Visi mes zmones, ne robotai, ir suprantu kad ir nuotaikos gali neturet,BET dirbant tokioj srity manau neleistini tokie neprofesionalus pasisakymai ypac prie klientu  doh.gif gal ir sesele netaktiskai pasielge, bet tie zodziai buvo skirti ne tai seselei o butent atejusiai apziureti gimdymo skyriaus klientei  unsure.gif

Tai visgi čia vedėja?

Na, man tai ji gera. Seniai ją pažįstu.
Aš gimdžiau pas puikiąją Editą Pševluckienę ir pas vedėją Variakojienę thumbup.gif Man jos abi puikios.
Atsakyti
Na aš taip pat bandžiau gimdyti Trakuose biggrin.gif Nėštumo metu lankiausi pas Pševliuckienę, echoskopuodavo Variakojienė (už pinigus). Variakojienė man pasirodė slidus žmogus, mėgstantis pinigus. O dėl bandymo gimdyti Trakuose, manęs paprasčiausiai nepriėmė gimdyti ten, dėl per aukšto spaudimo, tad teko gimdyti AK, kur sužinojau, kad mano spaudimas yra geras ir nesuprato kodėl čia mane su greitąja taip skubiai atvežė. Šiai dienai netgi džiaugiuosi, kad gimdžiau AK, o ne Trakuose. Iš savo tokios patirties, galiu pasakyti, kad daugiau net nemąstysiu apie gimdymą Trakuose, nes praeitą visą nėštumą galvojau tik apie juos ir gydytojai buvo apie tai informuoti biggrin.gif , nes niekam nelinkėčiau išgyvento tokių emocijų, kaip tą kartą teko man, kai pasijunti kaip šuva išmestas pro duris, kai niekas tau nieko neaiškina tik pasako, spaudimas per aukštas, kviečiam skubiai greitąją, kad vežtų į AK. Iš kitos tame yra ir gero, pakliuvau pas labai profesionalų gydytoją, t.y. Žiobaką, kuriam nemokėjau nei lito, jis elgėsi labai profesionaliai, kurio dėka nei plyšau nei kirpo, nors gimė 4100 gr ir 56 cm sūnus wub.gif
Atsakyti
Nu as pas gera profa gimdziau, bet.esme, kad visdelto reikia geros akuseres, kuri isvairuoja..o Jursenui ta nakti asistavo nepatyrusi mergina..tai plysau doh.gif nors gal vaikas nebuvo labai didelis.
pvz. man viena is priezasciu, kodel nenoriu AK gimdyti, kad tai mokymo isntitucijosligonine ir...tokiu taveju, jei aiskiai nepasakai, kad nenori, jog nedalyvautu studentai..jie gali sudalyvauti...o paskui tik paima parasa, akd sutikai doh.gif nu man taip nutiko su echoskopavimu..aisku nieko tokio, bet nepatiko, kad visdelto post factum pasirasiau, jog sutinku..kas is to, jei buciau parasiusi, kad nesutinku, vis tiek studentes dalyvavo g.gif
jei aisku kokios rizikos atvejis, aisku, kad saugiau i AK..as is viso vat galvoju, jei sakysim, nespesiu nuvaziuoti i Trakus..tai tiesiog varysim na ura i RK
dar beje, sake, kad ir is RK ziema budavo issiuncia i VGN, nes vietu ner doh.gif zodziu su musu sveikatos sistema ir salygom..daznai gali pasijusti statistiniu vienetu ir nereikalinga vien delto, kad ateini pagalbos, kai esi pazeidziamaiusia, o su tavim pasielgia..na kaip su eiliniu atveju "taip isejo"..delto gal ir tariames ir ieskome, kur butu bent koks dvasinis komfortas
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 05 30, 07:25)
Na aš taip pat bandžiau gimdyti Trakuose  biggrin.gif  Nėštumo metu lankiausi pas Pševliuckienę, echoskopuodavo Variakojienė (už pinigus). Variakojienė man pasirodė slidus žmogus, mėgstantis pinigus. O dėl bandymo gimdyti Trakuose, manęs paprasčiausiai nepriėmė gimdyti ten, dėl per aukšto spaudimo, tad teko gimdyti AK, kur sužinojau, kad mano spaudimas yra geras ir nesuprato kodėl čia mane su greitąja taip skubiai atvežė. Šiai dienai netgi džiaugiuosi, kad gimdžiau AK, o ne Trakuose. Iš savo tokios patirties, galiu pasakyti, kad daugiau net nemąstysiu apie gimdymą Trakuose, nes praeitą visą nėštumą galvojau tik apie juos ir gydytojai buvo apie tai informuoti  biggrin.gif , nes niekam nelinkėčiau išgyvento tokių emocijų, kaip tą kartą teko man, kai pasijunti kaip šuva išmestas pro duris, kai niekas tau nieko neaiškina tik pasako, spaudimas per aukštas, kviečiam skubiai greitąją, kad vežtų į AK. Iš kitos tame yra ir gero, pakliuvau pas labai profesionalų gydytoją, t.y. Žiobaką, kuriam nemokėjau nei lito, jis elgėsi labai profesionaliai, kurio dėka nei plyšau nei kirpo, nors gimė 4100 gr ir 56 cm sūnus  wub.gif



as tai laaabai abejoju, kad jie siaip is oro nupaise, kad " ai va pvz sitos gimdyves tingim priimt, nors jai viskas gerai, bet siunciam gal i AK... g.gif, nu pasakom kad spaudimas aukstas..."
nu tikrai jau nepatikesiu, matyt buvo kazkokia rizika ir jie apsidraude, kas yra labai sveikintina.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 05 30, 08:25)
tad teko gimdyti AK, kur sužinojau, kad mano spaudimas yra geras ir nesuprato kodėl čia mane su greitąja taip skubiai atvežė.

, kai pasijunti kaip šuva išmestas pro duris,

matyt kažkuo nepatikai ar neįtikai, arba baliukas turėjo būt ir lyšna buvai biggrin.gif
žinau tokių atvejų labai daug, kai tiesiog neaiškiai arba prapjauna anksčiau laiko arba išveža, tipo rizika...

tiesa sakant ir žinau kad iš Trakų medikų tikrai skaito šią temą ir daro viską (stroina personalą, ty slaugutes ir ttt) kad tik tapti patraukliais gimdymo namais, kad tik pinigučiai kapsėtų. ( O ne todėl kad iš tiesų tokie jau malonūs yra).
Trakų rajone nėra tiek gimdančių moterų, o kad trakų gimdyklos neuždarytų turi per metus gimdyti kažkoks skaičius gimdyvių. Taip kad jei ne vilnietės (turtingosios), paprasčiausiai uždarytų gimdyklą kai kas liktų ant ledo. Nu ir aišku dar PINIGAI ir puikūs atsiliepimai sm.
O va - Jarašienės žinutė daug ką pasako - iškilo iš pogrindžio visas nerealus malonumas, laukimas ir ttt.
Bet garantuoju, kad dabar paskaitę temą susiims ir jau taaaaaaaaip maloniai priiminės nėštukes, kad ojoj.
Bet kita vertus, o ko daugiau nėštukėms reikia, ania?
O gal išties reikia saugumo ir profesionalumo.. nors šiais laikais viską galima nusipirkti, netgi meilę biggrin.gif


Galiu pasakyti apie save. Apie mano dabartinį nėštumą virė diskusijos Trakų gimdykloj, nes matė kad nėščia vaikštau, nors ten nosies nekišau ir sakiau, kad gimdysiu ten tik tada, kai velnias pasiims mano sielą...
tai man neoficialiai kai kas pašnibždėjo, kad jei būčiau visgi nusprendus gimdyt Trakuose, mane būtų prapjovę ir neleidę gimdyt natūraliai.... VAT (tipo taip reiktų)
Žinau... ir ačiū diev, kad nesilankiau ten ir gimdžiau karališkai AK biggrin.gif

QUOTE(Alchemie @ 2009 05 30, 09:10)
Nu as pas gera profa gimdziau, bet.esme, kad visdelto reikia geros akuseres, kuri isvairuoja..

ne visad viskas priklauso nuo akušerės vairavimo...
mane vairavo pirmą kartą, neišvairavo, nors profesionali buvo, antrą kartą ojoj kaip vairavo, bet vaiko galvos dydis, svoris ir galvytės pozicija nulėmė plyšimą.
BET aš gimdžiau NATŪRALIAI ir tuo didžiuojuosi.
Atsakyti