Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

niu nieko tada nebesuprantu doh.gif

Atsakyti
g.gif siaip zinau, kad ji dar ir poliklinikoje dirba, nes kai tariausi del susitikimo, ji sake, kad poliklinikoje turi darbo..tai cia gal Traku? g.gif
O apie Jokuba, kadangi klause, kur pirma gimdziau, paminejau ir abi nostalgiskai pasikalbejome trumpai apie ta ligonine...
Nu, bet kol kas atsiliepimai yra labai geri ir pati galiu pasakyti, kad man tiek jos poziuris, tiek apziura patiko
Atsakyti
Sveikos,
skaičiau skaičiau ir vis vien likau nesusipratusi ax.gif , ar galiu važiuoti į apžiūrą ( su nusiteikimu, jei patiks, ten sugrįžti gimdymui), jei mano nėštumui dabar eina 33-čia savaitė, ar dar reikia išlaukti tos 37-tos savaitės ir tik tada važiuoti apžiūrėti, pasirodyti g.gif .
Sunkus uždavinys - renkuosi gimdymo namus doh.gif dvikova vyksta tarp AK ir Trakų gimdymo namų. Emociškai lyg ir labiau linkstu link Trakų ir labai tikiuosi išvaikščioti iki tiek, kiek reikia ax.gif (turėjau šiokių tokių sveikatos problemų, bet dabar jau lyg ir gerai viskas smile.gif , tad AK lieka tik kaip papildomas variantas, apsidraudimui)
Atsakyti
Na sunku pasakyti, kada ten vaziuoti pasirodyti g.gif Mano situacija tokia, kad gine iseina i dekreta, kai man bus kazkur 34-35 savaites. Tai as ieskosiuos iskart tos, kuri priims gimdyma, kartu pabaigs nestumo prieziura. O pabaigoj ten labai juk nedaug tos prieziuros, bent jau pas mane numatyta tik vaisiaus kardiotokograma po 2 kartus i menesi.
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2009 05 28, 17:01)
Na sunku pasakyti, kada ten vaziuoti pasirodyti  g.gif  Mano situacija tokia, kad gine iseina i dekreta, kai man bus kazkur 34-35 savaites. Tai as ieskosiuos iskart tos, kuri priims gimdyma, kartu pabaigs nestumo prieziura. O pabaigoj ten labai juk nedaug tos prieziuros, bent jau pas mane numatyta tik vaisiaus kardiotokograma po 2 kartus i menesi.

Mūsų labai panaši situacija - mano nėštumą prižiūrinti gydytoja iįeina dekretinių atostogų nuo birželio 2 d. mirksiukas.gif Aišku, bus kitas gyd., kuris ją pavaduos.
Aš nebūtinai ieškosiuos gyd., kuris ir bus tas, kuris priims gimdymą, bet svarstau visokius variantus.
Matyt, ryt reiktų susiruošti į ekskursiją, gal nieks neišprašys?
Atsakyti
as vaziavau irgi susipazinti apie 33 savaite, paziurejau, susipazinau, tada vaziavau kiek anksciau i apziura, delto, kad gydytoja pas kuria planuoju gimdyti iseidinejo atostogu.
Tikrsia neisvarys. O siaip taisykle, kad jei iki 37 sav. tai tik i AK, o jei veliau gimdai, tai jau ir kiti GN priima
Atsakyti
Alchemie, ačiū už atsakymą.
Žinau dėl tų 37 savaičių ir labai viliuosi, jog sėkmingai perlipsiu tą ribą smile.gif
O jei sumanyčiau tartis su konkrečiu gyd., tai taip išeitų, jog reikia tą daryt jau po 37 sav., taip g.gif ?
Atsakyti
manau gali tartis ir dabar, o jei nu taip ivyktu, kad anksciau, tai tada jau vis tiek AK..o jei susitarsi anksciau, tai 37 apziures Trakuose tas gydytojas, paskui paskirs dar data pasimatymo, jei kas neramu bus galesi skambintis tikriausiai (priklausomai nuo gydytojo)
Atsakyti
Sveikos,
tai cia jau Alchemie parase, kad 05.24 pagimdziau nuostabia mergyte wub.gif
gimdziau Trakuose, nuvaziuot, aciu Dievui spejau smile.gif veikla labai ilgai nevyko, tai dar ir pasitrint ligoninej teko pusdieni. Gimdziau pas gyd. Variakojiene, gavau 100% demesi istisa diena nuo iki thumbup.gif vel apie siuos gimdymo namus liks tik patys silciausi ir graziausi atsiminimai wub.gif skyrius buvo beveik tuscias, tai dar gavom ir VIP palata, tas labai patogu buvo, nes vyra leisdavau naktimis namo pas sunu nakvot, o pati su mazaja likau viena. labai gerai buvo turet wc ir dusa vietoj, nes kitaip nezinau, kaip palatoj viena maziuke palikciau...
kas cia dar...
ai teko pamatyt ir garsuji Rogalski, nes kai atvaziavau jis budejo, tai apziurejo mano kakleli. na ka galiu pasakyt, labai jau nemalonus pasirode ir nusprendziau kviestis savo gyd, nors galejau ir pas ji gi gimdyt. gal kaip gydytojas jis ir geras, bet su tokiu atsainiu ir atzagariu tonu mane kazkaip neigiamai veike schmoll.gif doh.gif
manau jis malonus buna, kai "patepi" kisene smile.gif

na va tai tiek naujienu.

ai dar del lankymo, tai ileidzia ir mazus vaikus, sunus pas mane atvaziavo po gimdymo praejus 3 val smile.gif taip kad del to ramiai galit vaziuot.
Atsakyti
Tiesiog labai keista klausyti tokiu kalbu apie Rogalski ... mano nestuma priziurejo NUO - IKI, gimdyma prieme puikiausiai smile.gif mano patys geriausi atsiliepimai apie ji, taip pat apie visa personala Traku tiek gydytojus tiek akuseres tiek vedeja smile.gif
aciu jiems visiems smile.gif
O del gydytoju apskritai, manau kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visi pamastymai turi buti issakyti. Vieniems vienokie zmones patinka kitoms kitokie ...
Tiesiog, kai paklausau kas darosi AK, tai cia suprantu kad yra rojaus dalele smile.gif
Atsakyti
Noreciau papasakoti viena visai neseniai ivikusi nemalonu atsitikima unsure.gif
Esu nestuke ir buvau Trakuose echo apziuroj, ne polinkinikoj o lygoninej, na guliu ziuriu i savo kleckiuka per ekrana ir uzeina sesele ir pranesa daktarei ( pavarde nerasysiu) kad atvaziavo nescioji apziureti gimdymo skyriaus, pasikonsultuoti del gimdymo ir t.t. o daktare kaip pradejo staugt kas cia per mada lakstyti po ligonines kaip per muziejus doh.gif buvau apsalus nuo tokio " malonaus" nestukiu priemimo
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 05 28, 21:57)
Tiesiog labai keista klausyti tokiu kalbu apie Rogalski ... mano nestuma priziurejo NUO - IKI, gimdyma prieme puikiausiai smile.gif mano patys geriausi atsiliepimai apie ji, taip pat apie visa personala Traku tiek gydytojus tiek akuseres tiek vedeja smile.gif
aciu jiems visiems smile.gif
O del gydytoju apskritai, manau kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visi pamastymai turi buti issakyti. Vieniems vienokie zmones patinka kitoms kitokie ...
Tiesiog, kai paklausau kas darosi AK, tai cia suprantu kad yra rojaus dalele smile.gif



bet Jus jam mokejot uz prieziura ir gimdyma? g.gif
as tikrai nepazistu jo, susiduriau ti si karta, bet sakau, vaizdas toks, kad jei jam nenusimato pinigeliai, tai perdaug ir nesistengia...
Atsakyti