Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(Greta77 @ 2009 05 22, 15:53)
Labas visoms smile.gif Ketinu kita savaite vykti pas V. Variakojiene (per pazistama) tartis del prieziuros nestumo metu. Gal kuri zinote ar ji daro kraujo, slapimo tyrimus, echo ir t.t. Esu is kito rajono, tai man reiktu prisirasyt Traku poliklinikoje ar teks lankytis savo rajono poliklinikoje, brrrrrrrr. Esu pasimetusi, nes taip bludinau su pirmu vaikiuku. Vienur tyrimai, kitur vel... Taip noretusi pas viena gydytoja viska atlikt... Mano pilvukui dar tik kelios svaiteles ir pas jokia gine dar nebuvau

Sveikutes... 4u.gif Gyd. Variakojiene nestumu nepriziuri, ji gali tik karts nuo karto padaryti echo. Kadangi ji yra mano kaimyne, tad tik pastojusi pas ja kreipiausi del nestumo prieziuros. Ji pati man paaiskino, kad nestumu nepriziuri ir pasiule nesciosios iskaitai stoti savo gydymo istaigoje arba kreiptis i privatu ginekologijos kabineta. Taciau iskilus neaiskumams as pas ja visuomet galiu nuvaziuoti ir pasitarti, be jokiu problemu gaunu pilna konsultacija. Sekmes... 4u.gif
Atsakyti
Norejau pasidometi kokios taisykles su lankymu yra?
Ar ileidzia vaikus?
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 05 24, 17:55)
Norejau pasidometi kokios taisykles su lankymu yra?
Ar ileidzia vaikus?

Pries 5 m. ileisdavo ax.gif
Atsakyti
As norejau gimdyti VGN, bet suzinojau, kad grieztai ten vaiku neileidzia unsure.gif O man tai svarbu kazkaip..
Bandysiu sia savaite vaziuoti Traku gimdymo namus apziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 05 24, 20:11)
As norejau gimdyti VGN, bet suzinojau, kad grieztai ten vaiku neileidzia  unsure.gif  O man tai svarbu kazkaip..
Bandysiu sia savaite vaziuoti Traku gimdymo namus apziureti smile.gif


Kai suzinosi, pranesk cia ax.gif . Man taip pat aktualu, nes manau ,kad vyresnioji noretu atvaziuoti aplankyti wub.gif
Atsakyti
va turim ziniu, kad Auksine pagimde, tik klausimas ar spejo i Trakus nuvaziuoti, ar kitur vaziavo g.gif
Atsakyti
visiskai pritariu. Nes visa nestuma lankiausi jo klinikoje, ne vieno karto nebuvau savo genikologijos kabinete. Labai puikus gydytojas, rupestingas.Tik geri atsilepimai is mano puses. Nestumas buvo priziutetas puikiai, viska papasakoja, gymdziau aisku irgi pas ji Trakuose!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
cia erikiuxxx postu. Apie gyd. R. Rogalski
Atsakyti
QUOTE(Lobis @ 2009 05 25, 13:32)
visiskai pritariu. Nes visa nestuma lankiausi jo klinikoje, ne vieno karto nebuvau savo genikologijos kabinete. Labai puikus gydytojas, rupestingas.Tik geri atsilepimai is mano puses. Nestumas buvo priziutetas puikiai, viska papasakoja, gymdziau aisku irgi pas ji Trakuose!!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
cia erikiuxxx postu. Apie gyd. R. Rogalski


Gal galima suzinot kiek kainavo viskas: apziuros, tyrimai, gimdymas ir t.t. Aciu 4u.gif
Atsakyti
mergaites turiu klausima.
ryt mano dakt (ji dirba vilniuje, tai siuntimas butu is vilniaus daktaru)guldys mane i ligonine, nes as savo klecka pernesiojau sad.gif
tai dabar kokia eile man ten eiti. ispirmo i priemima, po to su viskuo kilti i virsu? nelabai issivaizduoju...
o ar isleidzia nakciai pvz namo, kad nenakvot ligonineje, o isryto ateini pasitikrini ir vel namo. ar galima ten taip daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bova: 25 gegužės 2009 - 16:18
bova, kai mane su pirmu gulde, tai i priemima, sutvarke dokumentus ir pagulde. tada apziuros (nors viskas buvo gerai) vakare pagrasino, kad is ryto nuleidines vandenis ir skatins (man is nervu vandenys ir nubego doh.gif )..taigi labai abejoju, ar leis namo isvaziuoti, nes jei guldo i stacionara, tai jau guldo..o jei pernesiojimas daznai ilgai nelaukia ir krapsto lauk "tinginuka"
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 05 24, 21:11)
As norejau gimdyti VGN, bet suzinojau, kad grieztai ten vaiku neileidzia  unsure.gif  O man tai svarbu kazkaip..
Bandysiu sia savaite vaziuoti Traku gimdymo namus apziureti smile.gif

Nemesk kelio dėl takelio mirksiukas.gif
Esi pasirinkusi gerus, saugius gimdymo namus. Ten užtruksi vos keletą dienų. Tikrai neverta VGN keisti į Trakus vien todėl, kad ten neįleidžia vaikų.
Pagalvok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 05 25, 17:38)
bova, kai mane su pirmu gulde, tai i priemima, sutvarke dokumentus ir pagulde. tada apziuros (nors viskas buvo gerai) vakare pagrasino, kad is ryto nuleidines vandenis ir skatins (man is nervu vandenys ir nubego doh.gif )..taigi labai abejoju, ar leis namo isvaziuoti, nes jei guldo i stacionara, tai jau guldo..o jei pernesiojimas daznai ilgai nelaukia ir krapsto lauk "tinginuka"

aisku, dekui uz informacija....
taip nesinori gultis, bet ka padarysi jei reikia....
reiks gal prasytis i mokama palata, kad tik butu laisva blush2.gif kad vyras galetu likti su manim mirksiukas.gif
Atsakyti