Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)

QUOTE(auksine @ 2009 05 21, 08:52)
Laba diena,
as tai buvau 2dieni nuvaziavus i trakus, tai visos palatos buvo pilnos, taip kad gimdyviu tikrai nemazai palyginus, na tikiuosi atsiras man vietos, kai reikes smile.gif


Ir as tikiuosi ,kad bus vietos, nes dabar tik laukimu ir gyvenu... ax.gif
Atsakyti
mergaites gal kas gimdet neperseniausiai pas gyd meskaite?
susitariusios, kaip ir kiek jai atsidekojot? blush2.gif
Atsakyti
oi auksine, negasdink doh.gif nu gal ir sudedama lovele reiks nusivezti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2009 05 21, 09:19)
Ir as tikiuosi ,kad bus vietos, nes dabar tik laukimu ir gyvenu... ax.gif


ziurek, gal susitiksim skyriuje dar, panasiai laiko liko wink.gif


QUOTE(Alchemie @ 2009 05 21, 15:10)
oi auksine, negasdink  doh.gif nu gal ir sudedama lovele reiks nusivezti biggrin.gif



aga, as ir pati bijau sad.gif bet siaip gyd Variakojiene sake, kad visada sutalpina vienaip ar kitaip visas gimdyves, tik va kazkaip norisi komforto ( ot ispindejus as lotuliukas.gif ) bet jeigu ka, tai ir su kita mamyte pasispaust gali reiket palatoj...
Atsakyti
Auksine, as kai pirma gimdziau, tai mes tryse palatoje buvome, is dalies gerai, nes kol esi duse (ir vis vaidenasi, kad vaikas verkia) kitos paziuredavo..is kitos puses as irgi noreciau, kad vyras pabutu..tik, jis matyt vaziuos vyresneli globoti ir i darba..tai as planuoju, jei viskas gerai,kuo greiciau is ligonines mauti namo
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 05 22, 08:47)
Auksine, as kai pirma gimdziau, tai mes tryse palatoje buvome, is dalies gerai, nes kol esi duse (ir vis vaidenasi, kad vaikas verkia) kitos paziuredavo..is kitos puses as irgi noreciau, kad vyras pabutu..tik, jis matyt vaziuos vyresneli globoti ir i darba..tai as planuoju, jei viskas gerai,kuo greiciau is ligonines mauti namo



jo, jei be vyro tai geriau ne vienai gulet turbut, bet as planavau su vyru, kaip ir pirma karta, ale vakar pradejau dvejot, kad nebutu sunui per dideles traumos, kai abieju tevu nebus 2 paras kokias g.gif isvis pasimeciau zodziu...
reikia tiketis, kaip ir Tu sakai, kad viskas bus gerai ir kuo greiciau namo galima bus vaziuot 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif Ketinu kita savaite vykti pas V. Variakojiene (per pazistama) tartis del prieziuros nestumo metu. Gal kuri zinote ar ji daro kraujo, slapimo tyrimus, echo ir t.t. Esu is kito rajono, tai man reiktu prisirasyt Traku poliklinikoje ar teks lankytis savo rajono poliklinikoje, brrrrrrrr. Esu pasimetusi, nes taip bludinau su pirmu vaikiuku. Vienur tyrimai, kitur vel... Taip noretusi pas viena gydytoja viska atlikt... Mano pilvukui dar tik kelios svaiteles ir pas jokia gine dar nebuvau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 22 gegužės 2009 - 14:54
O as kai pirma gimdziau, tai nenorejau,kad vyras nakvotu, nors vietos ir buvo tada smile.gif Tai pirma nakti miegojau viena, o kitas dienas buvau su kita mamyte. Tai man labai patiko ,kai buvom dviese ir linksmiau, ir patirtimi pasidalindavo (pas ja jau buvo antras leliukas) Ir dabar turbut busiu be vyro, nes dabar teks jam su veresniaja dukryte but... ax.gif
Atsakyti
na mano vyresnelis tai jau didelis ir pas mociute pilnai pabutu ir dar jai apdetu, cia ne beda, tik tiek, akd jei ne savaitgalis vyras tikrai i darba turs vaziuoti..nors as tai laba noreciau ne tiek el pagalbos, akd jis salia butu (manau, kad susitvarkysiu, nu nebent labai susiuta buciau, tada sunkiau), kiek del tos bendros emocines patirties, kai gimsta vaikas ir abu tevai yra salia, kartu ir dziaugiasi, isgyvena si stebukla wub.gif
nu jei Dievas duos, tai gims savaitgali ir vyras bus salia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 05 22, 15:53)
Labas visoms smile.gif Ketinu kita savaite vykti pas V. Variakojiene (per pazistama) tartis del prieziuros nestumo metu. Gal kuri zinote ar ji daro kraujo, slapimo tyrimus, echo ir t.t. Esu is kito rajono, tai man reiktu prisirasyt Traku poliklinikoje ar teks lankytis savo rajono poliklinikoje, brrrrrrrr. Esu pasimetusi, nes taip bludinau su pirmu vaikiuku. Vienur tyrimai, kitur vel... Taip noretusi pas viena gydytoja viska atlikt... Mano pilvukui dar tik kelios svaiteles ir pas jokia gine dar nebuvau

jokių tyrimų ji nedaro, išskyrus echo.
ir apskritai abejoju, ar prižiūrės nėštumą... nebent kada ne kada susiskambinus ateisi echo apžiūrai ir palauksi porą valandų už durų... biggrin.gif ji sugeba pamiršt netgi ir prieš pusvalandį susiskambinus mirksiukas.gif
siūlau svarstyti kitus variantus, kurie būtų ramesni ir paprastesni tau pačiai 4u.gif
lengvo nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2009 05 23, 16:40)
jokių tyrimų ji nedaro, išskyrus echo.
ir apskritai abejoju, ar prižiūrės nėštumą... nebent kada ne kada susiskambinus ateisi echo apžiūrai ir palauksi porą valandų už durų... biggrin.gif ji sugeba pamiršt netgi ir prieš pusvalandį susiskambinus  mirksiukas.gif
siūlau svarstyti kitus variantus, kurie būtų ramesni ir paprastesni tau pačiai  4u.gif
lengvo nešiojimo 4u.gif

drinks_cheers.gif
as irgi nemanau, kad ji apsiims toki zaidima, na nebent gera pinigeli mokesi blush2.gif bet ir tai abejoju... blush2.gif
ir siaip paciai ramesne galva butu jejgu pas kita daktare vazinetum, nes nemanau, akd kiekviena karta atvaziavus noretum eilese ilgiausiose laukti, kol ji CP daro ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 05 22, 15:53)
Labas visoms smile.gif Ketinu kita savaite vykti pas V. Variakojiene (per pazistama) tartis del prieziuros nestumo metu. Gal kuri zinote ar ji daro kraujo, slapimo tyrimus, echo ir t.t. Esu is kito rajono, tai man reiktu prisirasyt Traku poliklinikoje ar teks lankytis savo rajono poliklinikoje, brrrrrrrr. Esu pasimetusi, nes taip bludinau su pirmu vaikiuku. Vienur tyrimai, kitur vel... Taip noretusi pas viena gydytoja viska atlikt... Mano pilvukui dar tik kelios svaiteles ir pas jokia gine dar nebuvau

siulyciau gyd R.Rogalski mirksiukas.gif
nes turi jis privacia savo klinika,galetum pas ji vazineti,manau mielai priziuretu visa nestuma smile.gif

as kai tariausi,tai jis manes paklause,ar su mano gyne viskas gerai smile.gif pasakiau ,kad taip, faina gydytoja,tai jis atsake: ,kad tada nemato reikalo nutraukti lankymasi pas savo gynekologe smile.gif o pas ji pasirodydavau tik retkarciais, pats noredavo kelis kartus iki gimdymo apziureti mirksiukas.gif
zinau,kad visus reikiamus tyrimus jis siuncia i grybo g. jis ir pats ten dirba ax.gif jo klynika tai uz dvarcioniu smile.gif, apziurai mes vaziavom ir i jo klynika,ir kelis kartus i trakus 4u.gif

labai rupestingas gydytojas wub.gif tik patys geriausi atsiminimai wub.gif

gimdziau trakuose du kartus , vienas is gimdymu buvo pas variakojiene mirksiukas.gif buvo ka sulyginti, trecia gimdyciau tik pas rogalski ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 24 gegužės 2009 - 02:34