Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (7 tema)


Tęsiam toliau,
sena tema
ČIA

user posted image

Gimdykim Trakuose!



Papildyta:
na va, tesiu toliau 4u.gif

QUOTE(Alchemie @ 2009 04 07, 11:58)
Man atrodo, kad nestumo-gimdymo biuliotenis ir yra siuntimas, nes ten irasoma gimsymo data. Svarbu, kad turetum visus dokus, kurie reikalingi gimdymui t.y. kortele, biuliotenis, asmens dokumentas..o siaip siuntimas tai nu jei preislaikinis gresia, gal tada reikia siuntimo, kad priimtu g.gif nesuprantu as cia


biuletenis? blink.gif juk ji atiduodi i SODRA, nelaikysi gi jo, kol pagimdysi... man sake, akd reikai tik paso, sodros pazymejimo ir nesciosios korteles (kur ir yra siuo atveju svarbiausias dokumentas).. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 08, 18:57)

na va, tesiu toliau  4u.gif
biuletenis?  blink.gif juk ji atiduodi i SODRA, nelaikysi gi jo, kol pagimdysi... man sake, akd reikai tik paso, sodros pazymejimo ir nesciosios korteles (kur ir yra siuo atveju svarbiausias dokumentas).. blush2.gif

as veziausi tik pasa ir nesciosios koretele, o sodros numeri buvau uzsirasius ant nesciosios koreteles ax.gif
Atsakyti


Gal zinot, ar reikia dar kazkoki draudima tvarkytis gimdymui, jei nedirbi? Kai viena karta teko patekti i priemima su greitaja pries menesi, tai man pasake, kad esu nedrausta ir uz visas paslaugas turesiu susimoketi. O nescioji nera automatiskai drausta? Jei ne tai gal galeciau kaip nors panaudoti tai, kad studijuoju dieniniam skyriuj arba kad auginu 3 m. vaika...
O veztis i ligonine tai reikia nesciosios kortele, pasa ir sodros pazymejima (numeri).
Apie siuntima pirma karta girdziu...
Atsakyti
As kai pirma gimdziau, tai nedirbau, mokiausi dieniniam. Tai gi analogiska situacija jusiskei:) man daktare sake kad nescioji yra drausta automatiskai ir jokiu problemu kilti neturetu, bet tai buvo pries 3 metus, galejo kas ir pasikeist aisku. Ligonineje man reikejo nesciosios korteles ir paso, sodros as neturejau, bet ir neprase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2009 04 09, 13:45)
As kai pirma gimdziau, tai nedirbau, mokiausi dieniniam. Tai gi analogiska situacija jusiskei:) man daktare sake kad nescioji yra drausta automatiskai ir jokiu problemu kilti neturetu, bet tai buvo pries 3 metus, galejo kas ir pasikeist aisku. Ligonineje man reikejo nesciosios korteles ir paso, sodros as neturejau, bet ir neprase  4u.gif


Pasiskambinau i Vilniaus teritorine ligoniu kasa, tai pasake, kad automatiskai nesu apdrausta... Bet reikia ateiti pas juos arba su pazyma is genekologes, kad daugiau kaip 28 sav. nestumas, arba su studento pazymejimu, arba su vaiko liudijimu. Plius dar tapatybes kortele.

Bet vat idomu. Eisiu tai as i Vilniaus miesto teritorine ligoniu kasa, o gimdyt noriu Trakuose. Cia nebus problemu mums kazin?
Atsakyti
Priminkit kas nors Trakų gimdyklos telefoną. rolleyes.gif
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 04 09, 13:59)
Bet vat idomu. Eisiu tai as i Vilniaus miesto teritorine ligoniu kasa, o gimdyt noriu Trakuose. Cia nebus problemu mums kazin?

Jokiu problemu tikrai nebus schmoll.gif Gimdyt gali bet kuriam Lietuvos mieste - cia tavo laisvas pasirinkimas. Svarbiausia tureti asmens dokumentus, nesciosios kortele ir nepakenks gydytojos siuntimas. Pati savo pirmaji gimdziau identiskoje situacijoje kaip tu - neturedama jokiu soc. garantiju. Iki gimdymo likus mazdaug savaitei, nuvaziavom su vyru apsisniukstineti ir "duoti zinoti apie save".
QUOTE(Elfukas @ 2009 04 09, 15:27)
Priminkit kas nors Trakų gimdyklos telefoną.  rolleyes.gif
Ačiū smile.gif

(8-5) 28 55 829
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2009 04 09, 14:45)
As kai pirma gimdziau, tai nedirbau, mokiausi dieniniam. Tai gi analogiska situacija jusiskei:) man daktare sake kad nescioji yra drausta automatiskai ir jokiu problemu kilti neturetu, bet tai buvo pries 3 metus, galejo kas ir pasikeist aisku. Ligonineje man reikejo nesciosios korteles ir paso, sodros as neturejau, bet ir neprase  4u.gif

na esi drausta tik tuo atveju, jeigu mokaisi dieniniame skyriuje... kitu atveju visos paslaugos tau bus mokamos (iskaitant ir gimdyma, kuris CP atveju gali labai nemazai apsieiti)... doh.gif
apie draudima sveikatos reikejo ankscau pagalvot, nes dabar abejoju ar kokia kompanija tave draus, zinodama, kokios islaidos nusimato doh.gif
Atsakyti
biuletenio tai tikrai nereikia, ir teisingai- mes jo net neturim. taigi vezames asmens dokumenta ir nesciosios kortele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 09, 17:46)
na esi drausta tik tuo atveju, jeigu mokaisi dieniniame skyriuje... kitu atveju visos paslaugos tau bus mokamos (iskaitant ir gimdyma, kuris CP atveju gali labai nemazai apsieiti)... doh.gif
apie draudima sveikatos reikejo ankscau pagalvot, nes dabar abejoju ar kokia kompanija tave draus, zinodama, kokios islaidos nusimato  doh.gif



Issiaiskinau, kad man trys variantai, esu drausta del to, kad dieniniam mokausi, taip pat del to, kad auginu vaika iki 8 metu, o taip pat del to, kad esu nescioji (visos nesciosios yra draustos privalomuoju sveikatos draudimu nuo 28 sav. iki 56 dienu po gimdymo) http://www.vilniaust...t/?id=apdrausti . Bet uzeiti i Teritorine ligoniu kasa pries gimdyma vistiek reikia, kad "sutvarkytu" ta draustuma.

Nu bet kiek visko zinot siais laikais reikia... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 04 09, 13:41)
Gal zinot, ar reikia dar kazkoki draudima tvarkytis gimdymui, jei nedirbi? Kai viena karta teko patekti i priemima su greitaja pries menesi, tai man pasake, kad esu nedrausta ir uz visas paslaugas turesiu susimoketi. O nescioji nera automatiskai drausta? Jei ne tai gal galeciau kaip nors panaudoti tai, kad studijuoju dieniniam skyriuj arba kad auginu 3 m. vaika...
O veztis i ligonine tai reikia nesciosios kortele, pasa ir sodros pazymejima (numeri).
Apie siuntima pirma karta girdziu...

nu man gydytoja sake,kad nestukes visos draustos automatiskai ax.gif

nu kadangi mano situacija ne tokia buvo,tai negaliu 100proc sakyti blush2.gif
Atsakyti
niu pirma karta girdziu apie nestukiu draudima... g.gif
Atsakyti