Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarbinimo firmos, vykstantiems į užsienį

Kaina nemaza, o uz ka mokejot, uz darbo suradima, ar ir uz bilietus, apgyvendinima? ax.gif
Atsakyti
Na vat kaip jie patys rašė man į e-mail: "Konsultacinis mokestis 1200 Lt, tačiau pinigai mokami tik sutarties pasirašymo dieną. Užstatas pasirašant sutartį – 400 Lt, kita dalis prieš išvykstant. Neišvykus į užsienį per nurodytą terminą, mokestis už paslaugas grąžinamas be jokių nuskaičiavimų."
Už kelionę teks patiems susimokėti (apie 500lt jei neklystu, nuveš iki pat gyvenamosios vietos), plius: "Pradžiai: 100 – 160 Gpb deposit'ui (užstatui) už gyvenamąją vietą ir 2 sav. pragyvenimui, nes pirmas atlyginimas po 2 sav., paskui kas savaitę."
Sumoj nemažai išeina.... Apie 2500 lt unsure.gif Bet.... Manau viskas atsipirks po kurio laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes zadame isvaziuoti per Beka info i Norvegija smile.gif
Gal yra susidurusiu su sia agentura?
Atsakyti
Gal kas yra vaziaves per agentura UAB "PLATO GROUP" ,nes apie sia agentura skundu neradau o gal jos isvis nera tik pinigus paima ir dinksta labai noreciau daugiau informacijos. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskiukas: 24 sausio 2010 - 10:55
sveikos moterytes 4u.gif noriu paklausti, gal kam yra teke susidurt su Vidu Valausku kuris padeda idarbint anglijoj? 4u.gif kontaktai: vidas.glajobs@gmail.com +370 633 70303 . pasiulymas viliojantis, bet atsiliepimu jokiu niekur nerandu schmoll.gif gal kam teko tureti reikalu su siuo zmogumi, ar jusu pazystamiems.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triusisBaxis: 27 sausio 2010 - 12:07
QUOTE(triusisBaxis @ 2010 01 27, 11:41)
sveikos moterytes 4u.gif  noriu paklausti, gal kam yra teke susidurt su Vidu Valausku kuris padeda idarbint anglijoj? 4u.gif kontaktai: vidas.glajobs@gmail.com +370 633 70303 . pasiulymas viliojantis, bet atsiliepimu jokiu niekur nerandu schmoll.gif  gal kam teko tureti reikalu su siuo zmogumi, ar jusu pazystamiems.... g.gif

o ką siūlo jis? Aš tai taip bijau susidėt su tais lietuviais, nepasitikiu nors tu ka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milky-Way @ 2010 01 27, 15:51)
o ką siūlo jis? Aš tai taip bijau susidėt su tais lietuviais, nepasitikiu nors tu ka. doh.gif


nu labai jau graziai ciulba, darbu daug turi pasiulyt tipo, viskas legalu, viskas sutvarkoma, 500lt paslaugos ir 350lt kelione g.gif jei kam idomu placiau tai parasykit el pasta persiusiu laiska biggrin.gif
Papildyta:
bet mes susiskambinom su draugais, tai gal pavyks ir be tu sukciu isvaziuot doh.gif nes dabar kazkuom pasitiket labai sunku, ypac kai jiems db pats darbo pikas fear.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2010 01 23, 14:39)
Mes zadame isvaziuoti per Beka info i Norvegija  smile.gif
Gal yra susidurusiu su sia agentura?



Man taip pat labai įdomu kaip ši firma? Mano brolis ruošiasi važiuoti į Norvegiją per šią firmą, internete pilna visokių atsiliepimų, bet įdomu būtų išgirsti atsiliepimus iš tų, kurie tikrai buvo, ėjo ir tikrai žino. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2010 01 30, 15:20)
Man taip pat labai įdomu kaip ši firma? Mano brolis ruošiasi važiuoti į Norvegiją per šią firmą, internete pilna visokių atsiliepimų, bet įdomu būtų išgirsti atsiliepimus iš tų, kurie tikrai buvo, ėjo ir tikrai žino. 4u.gif



mes buvome jei reikia galiu placiau papasakoti 4u.gif
Atsakyti
o tame tinklapyje galima rasti ir airijoje darbo?gal kokiu dar nuorodu galite kuri imest,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2010 01 31, 16:53)
mes buvome jei reikia galiu placiau papasakoti  4u.gif

tai pasakok cia, gi visiems idomu
Atsakyti
Sveiki.
Na teko ir man karta pasinaudoti agenturos paslaugomis - ISMIRA,si agentura buvo pries metus Vilniuje.Siaip kaip man atrodo ji is savo puses ivykde viska ka zadejo.Bet dabar kaip pagalvoju kokia buvau drasi net nesitiki,tada tik prasidejo vaziavimas i Kipra,vaziau viena padaveja dirbti.Na kai atvaziau is pat pradziu tai nekas buvo,nes papuoliau i tokia uzeigele,kur alu maukia,tai istikruju buvo baugu - arbatpinigiu nulis,o kita diena jie suzinojo,kad as galiu dirbti tik iki rugsejo.Pasakiau kad as viska buvau pasakius savo agenturoj,atvaziavo toks vyrukas is kiprietiskos agenturos ir sako dabar vezsim i kita vieta- labai gera restorana,sakyk kad Lietuvoj indus nurinkinejai - taip ir padariau biggrin.gif
Restoranas buvo vienas is geriausiu kurorte,arbata sieke viena menesi 3 atlyginimus,bet disciplina turejo buti auksciausia,siaip kiprieciai be galo reiklus,todel tikrai reikes pasistengti kad ten kazka uzdirbtum.Nuo rugsejo kada as isvykau,prasidejo vestuviu sezonas,tai sake kad zmones palieka dosnius arbat.,tik tiek kad dirbti reikia nuo ryto iki vakaro +30 temp.
Atsakyti