Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarbinimo firmos, vykstantiems į užsienį

sveikos mamos 4u.gif
o gal kas zino kokia agentura lietuvoi,kuri veztu i Airija ax.gif bet kad butu is rimtesniu blush2.gif
Atsakyti
Noretusi irgi informacijos apie galimybe isidarbinti uzsienyje, bet labai truksta info verysad.gif jauciu, tik per pazistamus kazka galima surasti, su agenturom nesusiduriau, bet pazistami sake sumokejo 180lt, ir agentura i skambuciuis neatsako, o is pradziu labai graziai kalbejo ir zadejo greitai darba surasti unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2010 01 18, 18:43)
Noretusi irgi informacijos apie galimybe isidarbinti uzsienyje, bet labai truksta info verysad.gif  jauciu, tik per pazistamus kazka galima surasti, su agenturom nesusiduriau, bet pazistami sake sumokejo 180lt, ir agentura i skambuciuis neatsako, o is pradziu labai graziai kalbejo ir zadejo greitai darba surasti unsure.gif  doh.gif

taigi,tokiu istorjiu ir as girdejau daugybe doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alincikita @ 2010 01 18, 23:49)
taigi,tokiu istorjiu ir as girdejau daugybe doh.gif  unsure.gif

bet va yra kam pavyksta susirasti darba, tik kaip? g.gif ar vaziuoti tiesiogiai ir bandyti ieskoti? bet reiktu vistiek kazkokios informacijos - kaip, kur eiti?kur kreiptis? ar vien skelbimus ziurineti? vienu zodziu butu gerai, jei kas jau yra bandes taip ieskoti, ar kaip nors kitaip - parasytu nuo ko pradeti.
Atsakyti
turbūt nėra Lietuvoj nei vienos agentūros apie kurią būtų tik teigiami arba tik neigiami atsiliepimai. Kas išvyko ir gerai jam viskas susiklostė, dažniausiai nerašo atsiliepimų, kam nepasisekė (net jei ir dėl jo kaltės) - aprašo net kartais ir perdedamas. Aš asmeniškai pažistu vieną agentūrą, yra ir patenkintų ir nepatenkintų, bet kiek man teko stebėt jų darbą, tai patikimai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 01 19, 15:16)
turbūt nėra Lietuvoj nei vienos agentūros apie kurią būtų tik teigiami arba tik neigiami atsiliepimai. Kas išvyko ir gerai jam viskas susiklostė, dažniausiai nerašo atsiliepimų, kam nepasisekė (net jei ir dėl jo kaltės) - aprašo net kartais ir perdedamas. Aš asmeniškai pažistu vieną agentūrą, yra ir patenkintų ir nepatenkintų, bet kiek man teko stebėt jų darbą, tai patikimai atrodo.


Kokia tai agentūra būtų? blush2.gif

Aš asmeniškai galiu pasakyti tik per kokias agentūras išvažiavę mano draugai. Tai Opus Balticum (labai patenkinti darbu ir gyvenimu) ir Aulina (sakė pirmas dvi savaites darbo nebuvo, bet pastogę turėjo. Dabar jau gal treti ar ketvirti metai Anglijoje dirba).
Pati šį ketvirtadienį žadu eiti į Baltic Union, turbūt jau sutartį pasirašyti. Reikės išsiklausinėti viską ir visus popierius gerai išsistudijuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinastija: 19 sausio 2010 - 17:33
nu va pagaliau, nors kazkas prasvesejo ax.gif ieskojau darbo ir aptikau viena agentura Kaune http://www.itc.lt/index2.htm - visai patraukliai viska raso ir pristato, bet va kaip yra is tikruju, gal kas jau yra susidures ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinastija @ 2010 01 19, 18:32)
Kokia tai agentūra būtų? blush2.gif

Aš asmeniškai galiu pasakyti tik per kokias agentūras išvažiavę mano draugai. Tai Opus Balticum (labai patenkinti darbu ir gyvenimu) ir Aulina (sakė pirmas dvi savaites darbo nebuvo, bet pastogę turėjo. Dabar jau gal treti ar ketvirti metai Anglijoje dirba).
Pati šį ketvirtadienį žadu eiti į Baltic Union, turbūt jau sutartį pasirašyti. Reikės išsiklausinėti viską ir visus popierius gerai išsistudijuoti g.gif

na,va tikrai prasveseimas ok.gif aciu kad pasidalinat info notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
as rinkau info apie Active bemanning,lig ir patikima agentura bet dabar ner vietu unsure.gif (cia Norvegija)
Papildyta:
QUOTE(alincikita @ 2010 01 19, 20:23)
na,va tikrai prasveseimas ok.gif aciu kad pasidalinat info notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif
as rinkau info apie Active bemanning,lig ir patikima agentura bet dabar ner vietu unsure.gif (cia Norvegija)

o dar sakykit o i Aulina registracija mokama? ax.gif
Atsakyti
Pati registracija gal ir nemokama. Na pavyzdžiui Baltic Union 400lt užstatas sutarties pasirašymo dieną, o likusius išvykimo dieną paduoti reikėtų smile.gif
Atsakyti
keista girdėt dėl Aulinos - labai daug žmonių jais nepatenkinti. Aš rašiau apie Baltic Union, su jais bendradarbiaujam nuo 2007 m., dabar net bendrose patalpose sėdėsim.
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 01 19, 21:07)
keista girdėt dėl Aulinos - labai daug žmonių jais nepatenkinti. Aš rašiau apie Baltic Union,  su jais bendradarbiaujam nuo 2007 m., dabar net bendrose patalpose sėdėsim.


Na matot, negaliu garantuoti dėl tų firmų, nes pati nevažiavau per jas. Tiesiog pasakau, kaip buvo su mano draugais smile.gif
Visgi labai malonu, kad jūs užtariate Baltic Union. Vis lengviau ant širdies pasidarė po tokios begalės perskaitytų blogų komentarų 4u.gif
Atsakyti
kiek teko matyt tai jie surengia ir pokalbius su darbdaviais ar ju atstovais, per konferencijas skype ar tiesiogiai su jų atstovais. o kur ruošiesi į Angliją ar Kiprą?
Atsakyti