Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarbinimo firmos, vykstantiems į užsienį

QUOTE(artemide23 @ 2010 02 12, 00:25)
O siaip nuomos skebimus reiketu ziureti.

bet jie visi norvegiskai! doh.gif
Atsakyti
blogiausiu atveju galima versti su google mirksiukas.gif beje vaziuojant i norvegija reiketu bent pora zodziu zinoti norvegiskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 02 12, 17:29)
blogiausiu atveju galima versti su google  mirksiukas.gif beje vaziuojant i norvegija reiketu bent pora zodziu zinoti norvegiskai  biggrin.gif

taigi, kad reik. Bet normaliai gyvent ir dirbt kitoje salyje neuztenka moket 3 zodzius.
Atsakyti
tai va tuo labiau reikia kalba mokintis biggrin.gif o tada ir nuoma susirasti nebus sunku mirksiukas.gif
Atsakyti
o geros Anglu k.pradziai neuztenka???

Nors cia Tema apie Agenturas o ne kas kiek moka kalbos????

tai gal kas dar turit kokiu atsiliepimu apie agenturas????
Atsakyti
QUOTE(sniegiuke @ 2010 02 17, 14:27)
o geros Anglu k.pradziai neuztenka???

Nors cia Tema apie Agenturas o ne kas kiek moka kalbos????

tai gal kas dar turit kokiu atsiliepimu apie agenturas????

nu gal jei pati laaabai gerai sneki angliskai, tai valio, bet is kur zinai, kad norvegijos agenturos darbuotojai taip pat gerai kalba angliskai? O ziani, kai profesiniais klausimais bando susitart 2 pusiau mokantys kalba? smile.gif

Anglu kalbos pradziai uztenka tose salyse, kur anglu kalba paplitus, na tarkim kokiom Kipre visi kalba angliskai, o vat norvegijoj man nepavyko susineket ten, kai turejau siokiu tokiu reikalu.

Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2010 02 17, 16:53)
vat norvegijoj man nepavyko susineket ten, kai turejau siokiu tokiu reikalu.


Norvegijoje dauguma labai gerai kalba angliskai. Nuo paaugliu iki senuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TikBasosPedos @ 2010 02 18, 21:31)
pasaulio lietuvių centrą

kas čia per daiktas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 02 19, 12:37)
kas čia per daiktas? unsure.gif

Pasaulio lietuvių centras irgi kaip agentūra... Aš kaip suprantu, tik ji vykdo įvairias programas studentams. (asmenims iki 25m.)
Atsakyti
PLC (Pasaulio Lietuvių Centras) vykdo programas NE tik studentams. ir ne iki 25m., o ir vyresniems. Yra tik viena programa "Work and Travel USA", kuri skirta tik studentams (nepask kurso, dieninio ar vakarinio tipo). O kitos programos (pvz, Anglija, Graikija skirta visiems, tiesa, Graikija - beveik 100proc merginoms - taip darbdaviai reikalauja). ax.gif

įdedu nuorodą, kur daugiau info:PLC info gal kas aiškiau bus..
Atsakyti
Blyn bet tos agentūros... kažkaip gaila man dirbt ir dar kažkam savo darbu uždirbinėt... na bet iš kitos pusės aišku jei pačiam niekaip nesigauna susirast tai geriau nei nieko...
Papildyta:
Gal kam teko važiuot kur su PLC?
Atsakyti
o ar yra kas susirado darba nuvaziaves i sali ne per agenturas???
Atsakyti