Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarbinimo firmos, vykstantiems į užsienį

sveikos
a irgi ieskau darbo uzsienija, bet noreciau sezoninio ax.gif
gal kas susidurete su kaune esancia agentura Baltnora??ji orentuojasi Norvegijos zemes ukija!atsiliepimu skaiciau ivairiu.....gal kas daugiau galetumet papasakoti?
Atsakyti
Mano vyras taip pat nori vaziuoti,su laiku gal ir as vaziuociau.Tik nezinom,kuria firma verta pasitiketi.

Apie ta agentura Kaune esam girdeje,kad lyg nebloga.Drauges pazistamas per ja vaziavo,tai neblogai pasiseke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida89: 09 vasario 2010 - 15:30
Apie idarbinimo agentura Aulina girdejau laaabai daug skundu, plius dar skaiciau straipsn5 laikrastyje kaip si istaigele apgaudineja zmones. Nesuvokia, kad daugelis ir taip vos sukrapsto kelionei is uz paslaugas, tai dar ir juos apgauna.
Tai butu mano pastebejimai.
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2010 02 09, 18:12)
Apie idarbinimo agentura Aulina girdejau laaabai daug skundu, plius dar skaiciau straipsn5 laikrastyje kaip si istaigele apgaudineja zmones. Nesuvokia, kad daugelis ir taip vos sukrapsto kelionei is uz paslaugas, tai dar ir juos apgauna.
Tai butu mano pastebejimai.


Apie aulina taip pat zinau,kad paskutiniai apgavikai.Stambiu mastu vagia pinigus is zmoniu.Tik nesuprantu kaip tokia firma dar gyvuoja. schmoll.gif
Atsakyti
Na ką, pirmos žinios dėl Baltic Union. Žadėjo išvykimą 20 dieną. Šiandien pasiskambinau pasiteirauti kokios naujienos. Atsakymas maždaug toks: "Dar bent dvi savaites tikrai gali nebūti išvykimo, nes kelias savaites dėl fabrikų patikrinimų neėme nei vienos grupės ir dar prieš Jus yra nemažai žmonių." Tai taip turėjau suprasti, kad man dar ilgai laukti reikės.
Tiesa, skambino ir mano mama ten. Jai apie jokius fabrikų patikrinimus net neužsiminė. Iš vis jai pasakė, kad renkama pirma grupė (aš taip pat atseit joje) ir kad išvykimas per dvi savaites.
Žodžiu, prasideda nesamonės.... Matysim kaip toliau bus....
Atsakyti
sveikos

o gal kas isvaziaves ar pazystamas geras koks isvaziaves per kokia firma ir galetumet parekomenduoti ,buciau dekinga ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2010 01 19, 19:38)
nu va pagaliau, nors kazkas prasvesejo ax.gif  ieskojau darbo ir aptikau viena agentura Kaune http://www.itc.lt/index2.htm  - visai patraukliai viska raso ir pristato, bet va kaip yra is tikruju, gal kas jau yra susidures ax.gif



tik ne ITC,nes ji nedaro nieko,pasirasai sutarti,sumoki pinigelius 50lt ir tuo tavo misija baigta,gauni saskaita faktura ir skaityk,kad jau dirbi-pasiulymo jokio,kaip ir skambucio is firmos (iekojau darbo LT) bet sita istorija metai is metu,yra kas is pazystamu kreipesi. tad tuo labiau manu,kad ir ieskant darbo uzsieni nieko ji nesiulys,tik pinigus pasiims
Atsakyti
Merginos jokiu budu nesikreipkit i Beka info.
Artimiausiu metu prisijungsiu ir papasakosiu, musu patirti su jais.
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2010 02 11, 00:05)
Merginos jokiu budu nesikreipkit i Beka info.
Artimiausiu metu prisijungsiu ir papasakosiu, musu patirti su jais.

as manau, kad siuo metu i nieka neverta kreiptis, nes norinciu - tukstanciai, o darbo vietu tikrai tiek nera (bet pinigus agenturos tai ima is visu).
Arba reik kazkaip ieskot patiems, arba cia likt ir bandyt isgyvent sita laikotarpi.
Atsakyti
Pvz.: ieskant per Norvegiskas agenturas, pinigu moketi nereikia, jiems moka darbdaviai, kuriems ieskomi darbuotojai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 02 11, 18:36)
Pvz.: ieskant per Norvegiskas agenturas, pinigu moketi nereikia, jiems moka darbdaviai, kuriems ieskomi darbuotojai.  smile.gif

bet tai reik susisneket norvegiskai su jom, ar kas kalba anglu kalba ten gerai, kad galima susisneket telefonu ir suprast kas ir kaip? agenturos gal ir ras darba, o kaip su gyvenimu? kazkaip issinuomot kazka irgi reikes g.gif
Atsakyti
Yra firmu, su kuriomis ir angliskai galima susikalbeti, o del apgyvendinimo, tai cia labiau i darbdavi reiketu kreiptis, nes kartais rasoma, jog padeda su gyvenamu plotu. O siaip nuomos skebimus reiketu ziureti.
Atsakyti