Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarbinimo firmos, vykstantiems į užsienį

Sveikos smile.gif
Aš esu studentė ir dabar svarstau galimybę važiuoti pagal programą Work and Travel USA padirbėti vasarą. Planuoju važiuoti pagal PLC (Pasaulio lietuvių centrą). Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie šią programą.
Ačiū 4u.gif
Kwa
Atsakyti
QUOTE(Kwaksiukas @ 2006 01 06, 12:05)
Sveikos smile.gif
Aš esu studentė ir dabar svarstau galimybę važiuoti pagal programą Work and Travel USA padirbėti vasarą. Planuoju važiuoti pagal PLC (Pasaulio lietuvių centrą). Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie šią programą.
Ačiū 4u.gif
Kwa


Aš sakyčiau, kad jei turi progą, tai ir važiuok drinks_cheers.gif
Aš per šitą centrą važiavau ir nieko, likau patenkinta. Bent jau kas negerai -nepamenu. Apgauta nebuvau, užstatą grįžus į LT grąžino.
O į kokią valstiją važiuoji?
Atsakyti
As buvau USA pagal sia programa pries 4 metus. Iki siol tai yra vienas pagrindiniu ivykiu ir idomiausiu mano gyvenbimo etapu, labai patiko ir tikrai verta vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(Pelagija @ 2006 01 12, 20:40)
As buvau USA pagal sia programa pries 4 metus. Iki siol tai yra vienas pagrindiniu ivykiu ir idomiausiu mano gyvenbimo etapu, labai patiko ir tikrai verta vaziuoti.


drinks_cheers.gif aš irgi buvau ten prieš 4 metelius thumbup.gif Jei kas leistų, važiuočiau vėl blush2.gif
Atsakyti
O čia tik studentai išvažiuoti gali pagal šitą programą. Įdomu, jie aš šiemet baigiu magistratūrą ar galėčiau taip pat važiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Mega @ 2006 01 13, 09:25)
O čia tik studentai išvažiuoti gali pagal šitą programą. Įdomu, jie aš šiemet baigiu magistratūrą ar galėčiau taip pat važiuoti?

tik studentai... ir jei neklystu po 3 kurso nebeišleidžia g.gif na bent jau taip buvo pireš kelis metus blush2.gif
Atsakyti
jei turi sansa, vaziuok tongue.gif
Tik ne per EWC (East west Consulting)
Atsakyti
QUOTE(Taya @ 2006 01 14, 23:29)
jei turi sansa, vaziuok tongue.gif
Tik ne per EWC (East west Consulting)


Isleidzia po antro ir po trecio kurso wink.gif
Atsakyti
Ačiū, mielosios, už pasisakymus - padėjote apsispręsti smile.gif . Ryt keliausiu užsiregistruoti. Tada dar vienas galvaskaudis bus - kur važiuoti? Kaip ir i Aliaską labiausiai norėčiau, bet ten bilietukai dvigubai brangesni nei i rytinę pakrantę. Na reikės pažiūrėt turbūt, kaip su darbo paieškom eisis. smile.gif
Atsakyti
Nerandu kitos temos kur bandyti klausti... ar kas esat bande vaziuot i danija skinti zirniu ar braskiu per www.dirbkuzsienyje.lt?

bijau kad nebutu sumoki pinigus ir lieki lietuvoj...
Atsakyti
gal zinote ka nors apie darba graikijoje ir kipre? gal zinote ka apie idarbinimo firma " ANNUS '? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jamaikka @ 2008 06 02, 22:52)
gal zinote ka apie idarbinimo firma " ANNUS '?  g.gif





Apie firmą tai nieko nežinau, bet pavadinimas jau daug sako lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

"ANNUS"... labai panašu į "anus", lietuviškai - išeinamijo anga, o tarmiškai - š....na. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na, iš tokios firmos gero nesitikėčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti