Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 05 08, 20:30)
aišku šeip tai nelabai gerai o esi psl tu www.bendraukim.666.lt?

Ne,man ir cia visko uztenka smile.gif Nesupratau,ar remelio gaila?
Atsakyti
Sveikos dar karteli 4u.gif

Gal turit kokiu remeliu tevo dienai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 09, 09:58)
Ne,man ir cia visko uztenka smile.gif Nesupratau,ar remelio gaila?

Sveikutės,na ir man įdomi jūsu diskusija, g.gif žinau,kad Airiduko mamytė savo laiku irgi džiugino supermamų forumo lankytojus savo pamokymais,rėmukais ir t,t,kol nesusikūrė savo psl,"bendraukim",-beje šauni ta Airiduko mamytė thumbup.gif ,tik va ir aš dabar nesuprantu,jei tarkim kažką parsisiunčiu iš kažkokio psl,tai negi negalima dalintis su tomis kurios neturi? juolab,kad net nedeklaruojant kad šis darbelis mano ar ten Donatos 444 g.gif ,o gal aš kažko nesupratau?? ax.gif
Manau,kad nėra ko pykti Airiduko mamytei,nemanau,kad Donata444 norėjo pasisavinti autorines teises jūsų kurto rėmelio mirksiukas.gif
O jei griežtai nenorite,kad jūsų darbus kažkas platintų,išeitis viena-užpatentuokite juos ax.gif
o pabaigai noriu tik padėkoti tiek Donatai444,tiek Airiduko mamytei,kad esate tokios kūribingos ir šaunios mamytės thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
gal kas man gali paaiškinti kaip įsikelti atsisiustus ''briušus'' i PS 3
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 05 09, 11:35)
Sveiki 4u.gif
gal kas man gali paaiškinti kaip įsikelti atsisiustus ''briušus'' i PS 3
Ačiū


Disk(C:) - Program Files - Adobe - Adobe Photoshop CS3 - Presets - Brushes atsidarai ir susikeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 09, 11:19)
Sveikutės,na ir man įdomi jūsu diskusija, g.gif  žinau,kad Airiduko mamytė savo laiku  irgi džiugino supermamų forumo lankytojus savo pamokymais,rėmukais ir t,t,kol nesusikūrė savo psl,"bendraukim",-beje šauni ta Airiduko mamytė  thumbup.gif ,tik va ir aš dabar nesuprantu,jei tarkim kažką parsisiunčiu iš kažkokio psl,tai negi negalima dalintis su tomis kurios neturi? juolab,kad net nedeklaruojant kad šis darbelis mano ar ten Donatos 444  g.gif ,o gal aš kažko nesupratau??  ax.gif
Manau,kad nėra ko pykti Airiduko mamytei,nemanau,kad Donata444 norėjo pasisavinti autorines teises jūsų kurto rėmelio  mirksiukas.gif
O jei griežtai nenorite,kad jūsų darbus kažkas platintų,išeitis viena-užpatentuokite juos  ax.gif 
o pabaigai noriu tik padėkoti tiek Donatai444,tiek Airiduko mamytei,kad esate tokios kūribingos ir šaunios mamytės  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Jei taip gaila to remelio,tai galiu ji visai istrint. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 05 09, 12:35)
Sveiki 4u.gif
gal kas man gali paaiškinti kaip įsikelti atsisiustus ''briušus'' i PS 3
Ačiū

na pas mane tai PS 4,bet manau bus kažkas panašaus,nes aš pati mokausi iš pamokėlių skirtų PS 3.
eini PS - į window-susirandi brushes (pas mane dar galima spausti F5 ir butu tas pats)-tada kai paspausi ant brushes turi atsidaryti visa tavo turimų "brušų" lentutė ir dešinėje kamputyje susirask trikampėlę rodyklytę(kuri nukreipta žemyn),kuri išskleis ,kai išskleis juostą įrankių ten susirask LOAD BRUSHES ,atidarys lentutė kur turėsi nurodyti iš kur nori įkelti brušus (na nurodysi kur jie yra) ir spaudi LOAD ir viskas -viską uždarius naujus brūšus rasi prie kitų brušu,tik manau žinai,kad jie turi buti (norimi įkelti brušai) ABR formatas
ax.gif na nežinau ar ką suprasi,bet tikiuos,kad suprantamai paaiškinau,jei ko nesuprasi,klausk,jei sugebėsiu-paaiškinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2009 05 09, 11:53)
Disk(C:) - Program Files - Adobe - Adobe Photoshop CS3 - Presets - Brushes atsidarai ir susikeli  mirksiukas.gif



QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 09, 12:06)
na pas mane tai PS 4,bet manau bus kažkas panašaus,nes aš pati mokausi iš pamokėlių skirtų PS 3.
eini PS - į window-susirandi brushes (pas mane dar galima spausti F5 ir butu tas pats)-tada kai paspausi ant brushes turi atsidaryti visa tavo turimų "brušų" lentutė ir dešinėje kamputyje susirask trikampėlę rodyklytę(kuri  nukreipta žemyn),kuri išskleis ,kai išskleis juostą įrankių ten susirask LOAD BRUSHES ,atidarys lentutė kur turėsi nurodyti iš kur nori įkelti brušus (na nurodysi kur jie yra) ir spaudi LOAD  ir viskas -viską uždarius naujus brūšus rasi prie kitų brušu,tik manau žinai,kad jie turi buti (norimi įkelti brušai) ABR formatas
ax.gif  na nežinau ar ką suprasi,bet tikiuos,kad suprantamai paaiškinau,jei ko nesuprasi,klausk,jei sugebėsiu-paaiškinsiu  mirksiukas.gif

Ačiū abu budus išbandžiau ir abu tinka ,tik gal pagal BEGALYBĖ yra paprasčiau dar karta ačiū mirksiukas.gif
daugybė gėrio yra čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 09 gegužės 2009 - 11:45
Žinau, kad ne į temą, bet gal galit kuri mane nukreipti kur galėčiau pasiskaitinėti apie " Media Studio Pro ",gal yra atskira tema apie tai.
Atsakyti
Keletas remeliu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 09, 08:58)
Ne,man ir cia visko uztenka smile.gif Nesupratau,ar remelio gaila?

Negailą naudokis į valias paklausiau iš įdomumo kur radai ar esi mano psl ar ne nes jai nesi jame tada įdomu kur jį dar galėjai rasti aš savo darbelių niekur internete neplatinu todėl ir paliko įdomu ir paklausiau,o ir mano puslapį į mūsų kūrybą ne visi gali įjeiti ir išsisaugoti tad ir todėl susidomėjau. bye1.gif
Papildyta:
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 09, 10:19)
Sveikutės,na ir man įdomi jūsu diskusija, g.gif  žinau,kad Airiduko mamytė savo laiku  irgi džiugino supermamų forumo lankytojus savo pamokymais,rėmukais ir t,t,kol nesusikūrė savo psl,"bendraukim",-beje šauni ta Airiduko mamytė  thumbup.gif ,tik va ir aš dabar nesuprantu,jei tarkim kažką parsisiunčiu iš kažkokio psl,tai negi negalima dalintis su tomis kurios neturi? juolab,kad net nedeklaruojant kad šis darbelis mano ar ten Donatos 444  g.gif ,o gal aš kažko nesupratau??  ax.gif
Manau,kad nėra ko pykti Airiduko mamytei,nemanau,kad Donata444 norėjo pasisavinti autorines teises jūsų kurto rėmelio  mirksiukas.gif
O jei griežtai nenorite,kad jūsų darbus kažkas platintų,išeitis viena-užpatentuokite juos  ax.gif 
o pabaigai noriu tik padėkoti tiek Donatai444,tiek Airiduko mamytei,kad esate tokios kūribingos ir šaunios mamytės  thumbup.gif

aš nei pykstų nei galvoju kad nori kas pasisavinti autorines teises jau paaiškinau kodėl paklausiau ar yra mano psl nes tik ten tas rėmukas buvo todėl ir susidomėjau iš kur,nieko blogo net nenorėjau pasakyti.
Nesu aš šauni tik dalindavausi viskuo ką turėjau ankščiau o kai susikūriau savo svetainę tai čia ir nebebūnu nes per dvi vietas niekaip nespėčiau,taip kad nereikia jokių pykčių nieko viskas gerai aš tik paklausiau įdomu paliko rolleyes.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 09, 11:56)
drinks_cheers.gif Jei taip gaila to remelio,tai galiu ji visai istrint. unsure.gif

Negaila jau sakiau ir dar pasikartosiu naudokitės jai tik patinka,tik dėl įdomumo paklausiau .
Papildyta:
QUOTE(almara @ 2009 05 09, 12:42)
Ačiū abu budus išbandžiau ir abu tinka ,tik gal pagal BEGALYBĖ yra paprasčiau dar karta ačiū mirksiukas.gif
daugybė gėrio yra čia

g.gif o man neatidaro kaip kitiems? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 05 09, 16:07)
Negailą naudokis į valias paklausiau iš įdomumo kur radai ar esi mano psl ar ne nes jai nesi jame tada įdomu kur jį dar galėjai rasti aš savo darbelių niekur internete neplatinu todėl ir paliko įdomu ir paklausiau,o ir mano puslapį į mūsų kūrybą ne visi gali įjeiti ir išsisaugoti tad ir todėl susidomėjau. bye1.gif
Papildyta:

aš nei pykstų nei galvoju kad nori kas pasisavinti autorines teises jau paaiškinau kodėl paklausiau ar yra mano psl nes tik ten tas rėmukas buvo todėl ir susidomėjau iš kur,nieko blogo net nenorėjau pasakyti.
Nesu aš šauni tik dalindavausi viskuo ką turėjau ankščiau o kai susikūriau savo svetainę tai čia ir nebebūnu nes per dvi vietas niekaip nespėčiau,taip kad nereikia jokių pykčių nieko viskas gerai aš tik paklausiau įdomu paliko  rolleyes.gif  smile.gif
Papildyta:

Negaila jau sakiau ir dar pasikartosiu naudokitės jai tik patinka,tik dėl įdomumo paklausiau .
Papildyta:

g.gif  o man neatidaro kaip kitiems? g.gif

ir man neatidaro verysad.gif
Atsakyti