Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

dar klausimukas ne i tema blush2.gif
kur jus sudedat visus fonus, remelius?
pas mane jau i kompa netelpa o dar tik pradzia doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2009 05 07, 14:31)
dar klausimukas ne i tema  blush2.gif 
kur jus sudedat visus fonus, remelius?
pas mane jau i kompa netelpa o dar tik pradzia doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

prašom broliukų, kad "užturbintų" kompą. Vaizdams reikia jo kietesnio mirksiukas.gif Mano senolis pradžioj Ps vos pavilkdavo doh.gif
Atsakyti
Bandau ir aš žaisti su photoshopu, bet iš nuotraukų iškirpti veideliai išeina ant pagrando labai dideli. Kaip reik sumažinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 05 07, 18:36)
prašom broliukų, kad "užturbintų" kompą. Vaizdams reikia jo kietesnio  mirksiukas.gif Mano senolis pradžioj Ps vos pavilkdavo  doh.gif

biggrin.gif mano kompas pavelka PS, bet as turiu omeny kur telpa sitiek remeliu ir t.t. mastau.gif g.gif
Atsakyti
atsiprasau, isibrausiu... galetumet paaiskinti, kaip Photoshope (yra angliska versija ir rusiska) surinkti teksta lietuviu kalba? lietuvisku raizdziu nera. ka daryt? kaip? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(debesis @ 2009 05 07, 18:59)
bet iš nuotraukų iškirpti veideliai išeina ant pagrando labai dideli. Kaip reik sumažinti? blush2.gif

Uždedi varnelę ant Show Transform Controls imi už kampučio, spaudi Shift ir mažini ax.gif baigus spaudi Enter mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikiski remeliai 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Jei reikia dar kokiu remeliu rasykit,idesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar idetu sampano etiketes smile.gif
user posted image[URL=http://radikal.ru/
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donata444: 08 gegužės 2009 - 12:20
QUOTE(joreta @ 2009 05 07, 19:36)
prašom broliukų, kad "užturbintų" kompą. Vaizdams reikia jo kietesnio  mirksiukas.gif Mano senolis pradžioj Ps vos pavilkdavo  doh.gif

Yra labai geras adresas laikyti fotkem www.dropboks.net mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(debesis @ 2009 05 07, 18:59)
Bandau ir aš žaisti su photoshopu, bet iš nuotraukų iškirpti veideliai išeina ant pagrando labai dideli. Kaip reik sumažinti? blush2.gif

Aš pradžioj sumažinu tą nuotrauką su pvz. objektu kurį perkelinėsiu ant fono, tai tieiog viršuje surandi resize ir ten mažini aukštį ir plotį ir bandai vis po biški.

Nesuprantu atidariau naują temą apie photošopo pamokėles, nes čia labai viskas makaluojasi ale kad nepatvirtina moderatoriai g.gif kartais reikia kokio nors patarimo tai nežinai kur kreiptis į kokią temą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 08, 13:31)
Vaikiski remeliai 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Jei reikia dar kokiu remeliu rasykit,idesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar idetu sampano etiketes smile.gif
user posted image[URL=http://radikal.ru/
user posted image

gražūs rėmukai bet vienas iš jų yra kurtas mano pats pirmasis kur jį radai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 05 08, 16:39)
gražūs rėmukai bet vienas iš jų yra kurtas mano pats pirmasis kur jį radai? g.gif

Geras biggrin.gif Oi,pas mane tu remeliu tukstanciai,tai dabar net nezinau is kur ji paemiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 08, 17:53)
Geras biggrin.gif Oi,pas mane tu remeliu tukstanciai,tai dabar net nezinau is kur ji paemiau doh.gif

aišku šeip tai nelabai gerai o esi psl tu www.bendraukim.666.lt?
Atsakyti