Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 04, 11:13)
parašykman į AŽ savo el.paštą įmesiu,,,, blush2.gif  nes į čia nemoku

gal ir man galetumet buteliu etikeciu sablonu atsiusti...? blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif r.kuzmickiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 04, 13:57)
gal ir man galetumet buteliu etikeciu sablonu atsiusti...? blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif r.kuzmickiene@gmail.com

Na ir man galetum atsiust ax.gif egidara@inbox.lt labai aciu rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 04, 11:13)
parašykman į AŽ savo el.paštą įmesiu,,,, blush2.gif  nes į čia nemoku

o gal tusciu sablonu turit?as pati noreciau pasidaryt, tik neturiu sablonu... ax.gif buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Help help.gif help.gif help.gif
paziurejau pomokeliu kursa, bet, matyt, vis tiek kazka darau blogai doh.gif
man reikia i sablona nuotruka ikelti. atidarau sablona (saldainio etiketes), jame yra vieta nuotraukai, atidarau nuotrauka, su mve toll bandau ja pertempti ant sablono ir nesigauna doh.gif o kai sablona uztraukiu ant nuotraukos, ji pasidaro juoda doh.gif sakes, kokia sudetinga programa doh.gif
Atsakyti
merginos gal galite man naujokiai paaiškinti kaip į rėmelius nuotraukėlę įdėti? 4u.gif
Atsakyti
taigi vargais negalais radau kaip įdėti nuotrauka į rėmelius, tačiau kai kurie rėmeliai būna širdutės formos ar kaip pasukti kaip tada į juos įtalpinti nuotraukėle? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2009 04 29, 16:30)
cia idejau pinigeliiu,bet gaila kad nepavyksta ikelti kad juos rodytu 4u.gif  blush2.gif

http://rapidshare.co..._money.jpg.html

Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 04, 22:54)
o gal tusciu sablonu turit?as pati noreciau pasidaryt, tik neturiu sablonu... ax.gif buciau dekinga 4u.gif

tai gi ten ir yra šablonai,layjerius išjunk ko nenori palikti ir viskas mirksiukas.gif -kufoto turi būti,tai aišku,kad dėsi savo foto,tai tiesiog tą layjerį, kuriame yra foto,išjungi ir įkeli saviškę ir viskas,ten specialiai įdėti veidai ir visa kita,kad žinotum kur ir ką dėti mirksiukas.gif -taip,kad dar kartą sekmės darbuose thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, mamytes... turiu didziuli prasyma blush2.gif gal galetumet krikstynoms ideti dezutes sablona ir sampano etikeciu sablona ax.gif radau kelias jusu ankstesnese temelese, bet ne krikstynoms doh.gif aciu labai labai 4u.gif
P.S. Berniuko krikstynos blush2.gif
Atsakyti
Frekenbok labai grazus saldainiu popiereliai bigsmile.gif pritaikysiu MB jubiliejui thumbup.gif

QUOTE(Mavija @ 2009 05 04, 10:02)
mergaites, o gal turite kas nors sablonus buteliu etikeciu ir saldainiu?  blush2.gif buciau labai dekinga  4u.gif

ir as kaip tik ieskau bigsmile.gif

bet noreciau ir pati ismokt pasidaryt g.gif
gal kas galetu paaiskint kaip susikurt etikete ir saldainiu popiereli? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2009 05 06, 11:55)
Frekenbok labai grazus saldainiu popiereliai  bigsmile.gif  pritaikysiu MB jubiliejui  thumbup.gif
ir as kaip tik ieskau  bigsmile.gif

bet noreciau ir pati ismokt pasidaryt  g.gif
gal kas galetu paaiskint kaip susikurt etikete ir saldainiu popiereli?  4u.gif



sveikos visos,as turiu sablonu kokiu tik reikia;)
rasykite i pasta ingrida.rojiene@gmail.com
Atsakyti
O gal kas nors galetu sparnu paveiksliuku atsiusti? ax.gif
Atsakyti